Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Photoblog-artykuły
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 13:15    Temat postu: Photoblog-artykuły Odpowiedz z cytatem  

Na moim photoblogu niekiedy piszę pewnego rodzaju artykuły poruszające nasze codzienne sprawy i problemy...

Dzisiaj "Wpływ opinii innych na nas samych"

Jeśli ktoś miałby ochotę przeczytać to zapraszam.

www.5modmonopolowego.fbl.pl

ps. jeśli krytyka to poproszę o konstruktywną i uzasadnioną.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 13 stycznia 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdy jedna osoba mówi Ci, że masz ogon - olej. Gdy powiedzą to 3 osoby obejrzyj się.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mialem na myśli bardziej krytyke ... z jaką ja np spotykam się tutaj www.formspring.me/ugabugaterefere ludzie z anonima jadą po mnie jak leci... dla mnie to zabawne... i właśnie o to mi chodziło. byśmy nie przejmowali się opinią osób obcych które nas nie znają jak i opinią wyznawaną nie bezpośrednio prosto w oczy a z ukrycia...
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pod tym linkiem, który dales, nie spotykasz się z krytyka, ale z kretynstwem, obrazaniem, przeklinaniem itp.

nie wiem w ogole, czemu nie było ci szkoda czasu, na to reagowac z twoim jednak dosc dlugim tekstem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm, no wprost nie mogę się nadziwić, dlaczego wszyscy ci tak jadą Rolling Eyes


chociaż nie, w sumie wiem dlaczego.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 stycznia 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na poczatek pocisk: pierwszy dobry temat z twojej strony.
na środek pochwala: masz racje, przejmowanie się zadniem innych to jedna z najwiekszych chorob naszego spoleczenstwa (był nawet taki demot^^) z tym ze ja w tym wzgledzie jestem bardziej drastyczny. ja nie przejmuje się zdaniem absolutnie nikogo. ofc zdanie moich przyjaciol jest dla mnie wazne, ale ja najpierw analizuje ich rady i dostosowuje się do nich dopiero gdy uznam ze maja racje. jeśli uznam ze się myla to poprostu ich olewam. przejmowanie się zdaniem KOGOKOLWIEK po za PRAWDZIWYMI przyjaciomi jest bezsensowne i nienormalne. a rozmawianie o przejmowaniem się zdaniem anonimow w necie to już kompletny idiotyzm. jak mozna przejmowac się czyms co pisze człowiek którego prawdopodobnie nigdy w zyciu nie spotkasz?
na koniec krytyka: humanista nie jestem ale nawet mnie w oczy kłuje stylistyka tego tekstu. nie obraz się ale jest to napisane strasznie i nie dziwie się ze poslki to twoja slaba strona
dziekuje, ide się uczyc algebry.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 14 stycznia 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ksdfan napisał:
hmm, no wprost nie mogę się nadziwić, dlaczego wszyscy ci tak jadą Rolling Eyes


chociaż nie, w sumie wiem dlaczego.


ja wiem dlaczego Smile
nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotykałem... zaczęło się gdy zacząłem chodzić z moją laską z którą jestem do teraz... masakryczna liczba osób po prostu mi zazdrości i z tego względu wypisuje te bzdury... co widać jasno po spojrzeniu na jej profil ( "po co marnujesz czas na takiego chłopaka" ; "jak możesz być z kimś tak brzydkim, jesteś piękna zasługujesz na kogoś lepszego" ) to do posta ksdfana Smile

Jakub- nie szkoda mi było czasu z tego względu iż ja po prostu lubie takie rzeczy pisać... chwilka na googlach, kilka przeczytanych artykułów i pisanie samo nachodzi.

@Kiciak- no proszę, pochwały od Ciebie się niespodziewałem Smile, a co do krytyki na temat stylistycznego wyglądu to rozumiem i powiem nawet, że się zgadzam... dzieje się tak z tego powodu iż ja po prostu pisze co mi akurat przyjdzie na myśl... nie staram się niewiadomo jak sprawdzać czy to co napisałem właśnie teraz pasuje do tego co pisałem kilka zdań wcześniej... co później w efekcie daje taki dość mało poprawny stylistycznie twór... Jednakże bardziej chodziło mi o samo przesłanie tych pojęć aniżeli o to by tekst ten ładnie wyglądał... najważniejsze, że da się go przeczytać i jest zrozumiały Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?