Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
http://twojekoszulki.com/
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 25 listopada 2010, 15:16    Temat postu: http://twojekoszulki.com/ Odpowiedz z cytatem  

Chyba dobry dział.


Pytanie mam odnośnie tej firmy http://twojekoszulki.com/. Zamawiał ktoś koszulki z tej strony (wiem tylko o Shadowie). Jeśli tak, to jak układała się współpraca? Długo musieliście czekać na koszulki?

Złożyłem zamówienie już prawie miesiąc temu, koszulek dalej nie ma a jak piszę maila to odpisują, że cały czas w ostatniej fazie produkcji. Kicha do tego jest jeszcze taka, że wysłałem już pieniądze. Inaczej nie chcieli robić. Teraz dzwonię, pytam czy już kurier jedzie to mnie zbywają. Dziś telefon jest wyłączony i zaczynam się wku**wiać.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 listopada 2010, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko to co mowilem, czyli dosłownie jeden dzień poslizgu i ten sam rozmiar wszystkich koszulek XL, przez co chudzinka John będzie dziwnie w niej wygladala Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W razie jakby ktoś szukał firmy do robienia koszulek to omijajcie szerokim łukiem tę co podałem. Wiem, że Shadow robił tam dwa razy, ale raz źle zrobili.

Ja nadal z nimi walczę. Kasę wysłałem 28. października, od 05. listopada dostałem (po moim) maila, że wkraczają w ostatnią fazę produkcji. Do tej pory, mimo, że dzwonię po kilka razy na dzień nie dostałem przesyłki. Do tego, około dwa tygodnie temu rozmawiałem z szefową, powiedziała, że przesyłka już idzie. A kilka dni temu już mówi, że dopiero robią. Potem, że firma kurierska nawala. Dziś rozłączała się w trakcie rozmowy ze mną, stacjonarny nie odbierany, komórka wyłączona. Teraz od godziny sprawdza nr mojej paczki bo rzekomo już (znów) idzie. Normalnie śmiech na sali.

Najgorsze, że do Tucholi mam 500km...

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nar i XX również tam robiło koszki. Doszło nawet do policji w przypadku nar i Ukioku w przypadku xx. Czas oczekiwania w tej firmie to co najmniej pół roku i projekty nigdy nie były zgodne z projektem obojętnie jaki mg czy klan to robił. Na necie również są same negatywne opinie o tej firmie. Najgorsze jest to, że niestety są nietykalni. Ewentualnie jakby ktoś miał dużo kasy i czasu wolnego to można by się procesować. Po prostu należy omijać tą firmę szerokim łukiem. Jedno co to w przypadku nar dali trochę dupy z projektem ale koszki xx wyszły kozackie mimo tego, że i tak nie zgodne z projektem.

A i nie rozmawiałeś z szefową tylko z Matką tego kolesia czasami odbiera siostra a czasami on sam. Mają stałą gadkę. Numeru przesyłki nie mają a jak mówią, że poszukają i oddzwonią bo kurier jeszcze nie przyjechał z numerami to jest to ściema.

Jak ktoś chce zobaczyć jak ten oszust wygląda to jego konto facebookowe
http://pl-pl.facebook.com/profile.php?id=100000986241973#!/profile.php?id=100000986241973&sk=info


Pozostaje Ci albo zadzwonić na Policję najlepiej jakiś komisariat w Tucholi, żeby podjechali i go popędzili albo dać zgłoszenie do UKIOKu, żeby oni go popędzili i czekać.

Jak w ramach przeprosin zaoferuje Ci gratisy nie ciesz się i tak ich nie dostaniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha, to niezle Very Happy w takim razie nie rozumiem niczego, u nas było calkiem nienajgorzej, za niska cene i pseudoznizka 'na zachete'

crowmaster napisał:
rozmawiałem z szefową


ja rozmawialem z sekretarka Very Happy dzień wczesniej uslyszalem tekst od niego osobiscie ze "już nie jest w biurze i nie może mi nic podac" ale pozniej rzeczywiście przesylka byla na miejscu Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zasugerowałem się, że szykowali koszulki dla PGS i FX, do tego Shadow zachwalał więc liczyłem na szybkie załatwienie sprawy. Oczywiście do Shadowa nic nie mam żeby nie było.


Dziś od rana toczyła się batalia. Zapis relacji z forum WDD:
Cytat:
Rozmawiałem z szefową, oczywiście daleko było do uprzejmości z jej strony, ale nie pozostawałem dłużny. Nie jest w stanie mi podać od razu numeru przesyłki więc chciałem zaczekać przy telefonie. "Nagle" przerwało nam rozmowę i od tamtej pory już nie odbiera. Z innego nr telefonu też.

Zadzwoniłem więc na stacjonarny, odebrała inna sierota, która powiedziała mi, że szefowa wyszła do innego działu. Również powiedziałem, że zaczekam, posłuchałem świątecznej muzyczki, potem dolatywały głosy z RMF i znów koniec rozmowy z ich strony.

Całe sprawdzanie miało trwać 10 min., trwa już 40min. Czekam do równej godziny i znów dzwonię.

Dodane po 22 minutach:

Kolejne próby dzwonienia i nadal nic. Na stacjonarny wyskakuje błąd w połączeniu, komórka jest wyłączona. Próbowałem z telefonu mamy i siostry bo może mój wprowadzili do bazy żeby nie dochodziły połączenia i też nic.

Dodane po 41 minutach:

Telefon stacjonarny znów działa, ale sierotka nie może odejść bo szefowa jest na drugim końcu budynku a ta sama siedzi.

Dodane po 18 minutach:

Udało się w końcu (dzięki pomocy siostry) wydębić numer paczki. Od razu wbiłem na stronę DHL, wpisałem numer i błąd. Więc na infolinię i sympatyczna pani (dawno nie słuchałem tak miłego głosu bo ostatnio tylko ta pojebana szefowa) powiedziała, że może dopiero co nadana a do systemu wprowadzona zostanie w nocy jak kurierzy wrócą do baz. Tak więc jutro znów sprawdzanie czy rzeczywiście poszło i info dla was. A jak nie to telefon to koszulek.



Czyli widzicie, udało się w końcu dostać nr przesyłki. Jutro zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieję, że obędzie się bez policji i rzecznika praw konsumenta. Chociaż nalot na firmę planujemy już od dawna. A nr paczki jak pisałem zdobyła siostra. Ja dzwoniłem to szefowa była na drugim końcu budynku a sierotka z sekretariatu nie mogła odejść. Chwilę później zadzwoniła siostra (inny głos, inny numer) i nagle teleport - szefowa dwa kroki obok. Powagi za grosz :/ A nawet raz mi powiedziano, że JUŻ powinno być dobrze. "Już", taa... Powiedziałem, że raczej "dopiero" to "no tak, tak. przepraszamy ble ble ble".

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 09 grudnia 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

swego czasy ta firma byla jednym ze sponsorow dualmixa. Mieli ufundowac koszulki dla Jarckiego i Diavela. Nie wywiazali się z umowy.
Dla NS zrobili ale mialy być czarne po 2 praniach staly się granatowe.
Tez zcekalam i czekalam. także swego czasu pisalam posty, ze firma do solidnych nie nalezy.
Jak ja już nie moglam się doczekac to napisalam maila ze zglaszam sparwe na policje za kradziez pieniedzy. Potwierdzeniem był przelew i maile jakie mialam.
koszulki dotarly do odbiorcow po 2 dniach.
Radze postraszyc mailem! bys mial dowod ze się upominasz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam dowód, że kasa wpłacona. Mam też potwierdzenie z ich strony, że kasa do nich doszła. Ale mam też nr paczki, który mogę sprawdzić dopiero jutro. Jeśli nadal coś nie będzie się zgadzać to zrobię im jesień średniowiecza. A potem na policję i do rzecznika praw konsumenta.

A na przyszłość muszę szukać dokładniej.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 09 grudnia 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mam pytanko, możecie mi polecić jakąś inną firmę, która sprawnie wykona koszulki ? Aha XX i NAR macie może gdzieś projekty swoich koszulek ? Jak tak to prosiłbym o linki ;P z góry THX!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 grudnia 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może gdzieś na dysku bym znalazł ale nie chce mi się szukać Smile A po co Ci te projekty??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 09 grudnia 2010, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A z ciekawości ... a tak na serio chce porównać je z moim ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 10 grudnia 2010, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz od WDD. Takie proste żeby nie było drogo. Wysłałem im na wzór koszulki POL bo widziałem je na WCG i mi się podobały.

Daję link bo obrazek duży to żeby forum się nie rozjechało => http://img704.imageshack.us/img704/4456/koszulka2n.jpg

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 grudnia 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.wykop.pl/link/551055/twojekoszulki-com-czyli-kolejni-oszusci/

Kto ma konto pomaga Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 10 grudnia 2010, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Posłuchajcie tego: KLIK

I do tego profil na Allegro. Zawiesili im:
KLIK

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. utopjec
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 3


PostWysłany: 11 grudnia 2010, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
http://www.wykop.pl/link/551055/twojekoszulki-com-czyli-kolejni-oszusci/

Kto ma konto pomaga Smile


jak pisałem na wykopie, niezłe szambo

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 11 grudnia 2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przestrzegam przed tym sprzedającym! od listopada2008 nie mogę się doprosić zwrotu pieniędzy za nie dostarczony towar na e-maile nie odpowiada, centrum sporów też nic nie pomogło zostałem przez niego normalnie okradziony! TO ZŁODZIEJ!

[Odpowiedź z:pią 17 kwi 2009 11:44:42 CEST] Towar zamówiony w zeszłym roku a komentarz dzisiaj? Coś nie teges.

Komentarz FTW!!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11 grudnia 2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany, zglosil się do mnie prawnik, ze w razie W może pomoc.

Cytat:
Witaj!

próbowałem się z Toba skontaktowac na GG ale nie odpisywales.
Pisze w zwiazku z Twoim postem na wykopie.
Jestem prawnikiem, aplikantem radcowskim z Krakowa.
Opisana przez Ciebie sprawa to prosta jak budowa cepa sprawa cywilna.
jeżeli jesteś gotow mogę napisac Ci pozew i poprowadzic dalsza egzekucje za przyslowiowe piwo:)
Pozdrawiam,

Artur


Jego mail - bakelit1000@o2.pl

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 11 grudnia 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh, ten komentarz to znalazłem na allegro, nie jest mój. Nie miałem z nimi do czynienia. Całe szczęście. Chciałem tylko pokazać jak wygląda tzw. kontakt z klientem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 16 grudnia 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odświeżę temat.

Creative podał się za przedstawiciela innej firmy i jemu też powiedzieli, że koszulki to 4 - 6 dni roboczych. Potem się przyznał skąd jest to kręcili jak nie wiem co. W końcu, po nastraszeniu policją i sądem wysłali prawdziwe potwierdzenie nadania paczki (wcześniej podali fałszywy nr z DHL) i paczka doszła w poniedziałek około 16:00. Niby wszystko cacy, ale... Niektórzy zamawiali L a dostali M. Do tego białe koszulki są, delikatnie mówiąc, gorsze od czarnych i niebieskich. I jeden nick nie zrobili na środku pleców tylko lekko z prawej. A że nick jest krótki to widać to dość wyraźnie.

Ale to jeszcze nie koniec. Paczka, którą nadali była za 14.50zł. Zamawiałem kuriera za 30zł. Oczywiście nikt się nie pofatygował żeby oddać kasę więc zadzwoniłem. Szefowa jak zwykle "eee....yyyy...aaaa... oddamy na pewno". Jak zapytałem czemu sama na to nie wpadła to znów się zamotała. Czekam na przelew, jak nie przyjdzie to dzwonię do tucholskiej skarbówki.

I jeszcze jedna rzecz. Na stronie do sprawdzania firm po numerze NIP lub REGON firma Briegmann nie istnieje. Każdą inną można sprawdzić na tej nie. (Jeśli wcześniej było o tym wspominane to przepraszam, nie mam siły, ale chciałem to napisać Smile)

Czyli batalia trwa dalej, ale teraz o 15zł. I tak im nie przepuszczę Very Happy

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 17 grudnia 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według strony WOT, czyli Web of Trust strona twojekoszulki.com ma notę:
Zaufanie: 5/100
Wiarygodność: 6/100
Prywatność: 9/100

adres: http://www.mywot.com/pl/scorecard/twojekoszulki.com

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?