Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Brak muzyki w grze.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
harry299
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 1


PostWysłany: 12 sierpnia 2010, 16:28    Temat postu: Brak muzyki w grze. Odpowiedz z cytatem  

Następujący problem, nie mam muzyki w grze.. chodzi o to, ze w folderze z muzyką gry mam tylko 3 utwory.. a jak wchodzę do gry to nawet jeśli mam na maksa podgłośnione w opcjach, to muzyka się nie włącza, albo wyświetla się takie okienko, że odpala się jakiś utwór.. ale okienko jest puste.
Wiem, że powinna być muzyka grana na serwerze, tzn wgrana w server i te utwory winny się puszczac.. na początku się puszczały np Greenday.. a teraz cisza.. tylko muzyka wyścigu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?