Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dziekuje Wszystkim
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sanford
Jeździ konno


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 lipca 2010, 18:02    Temat postu: Dziekuje Wszystkim Odpowiedz z cytatem  

Nadeszła ta chwila, że po 4 latach gry w TMN i TMNF kończę oficjalnie z TrackManią. Jest to dla mnie wielki ból.- bardzo wielki, poznałem tutaj na tym forum i w całej tej grze wspaniałych ludzi, wspaniałych przeciwników, z którymi mogłem godnie rywalizować, mogłem grać w meczykach i osiągnąć to co w sumie zamierzałem. Jestem bardzo szczęśliwy, że kiedyś polecił mi tą grę kumpel . Czasem, zdarza się, że nie ma się wyboru, i z pewnych rzeczy trzeba zrezygnować.
Wielkie dzięki dla osób które poznałem na pierwszym Scrapp laniku w Łodzi-ajjj super było i ta losowa mapka hehehe
Dziękuję także klanom GT i NN – fajnie się grało.
Dzięki wszystkim których znam - Scrappa, Wina, Szrame, Baserka,Stara,Meg, Vipa,Jakuba, Kinga i wszystkich, a nie sposób wymienić miśki Was all

Na koniec chcę pozdrowić i podziękować mojemu kochanemu klanowi LORD, wszystkich tych, którzy w nim grali.

Powodzonka od dziadzia Sanfordzika GL

_________________
________________________________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 13 lipca 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pa pa :<
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 lipca 2010, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łojj dziadzia Very Happy No to skończył się pewien etap w życiu, dawno się nie widzieliśmy, trzeba będzie pomyśleć o jakiejś kawce, powspominać. Bo naprawdę mega z Ciebie człowiek, pamiętam pierwsze spotkanie jak się zdziwiliście że nie jestem pełnoletni a pcham się do starych dziadów na wódkę, oczywiście wielkie pozdrowienia dla Zbyszka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 13 lipca 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znam ten ból, bo też nie łatwo było mi się rozstać... Trzymaj się i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze może się spotkamy, bo spotkałem Cię raz, ale zawsze będę to miło wspominał. Tak więc starotmplowsko GL & HF!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?