Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
zmodowane samochody w TMNF
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkan031
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 3


PostWysłany: 18 czerwca 2010, 7:43    Temat postu: zmodowane samochody w TMNF Odpowiedz z cytatem  

witam. Mam pytanie. Jak wgrać samochody do TMNF tak żeby inni gracze je widzieli? Bo jak wchodzę na jakiś serwer to widzę zmodowane samochody innych graczy a inni nie widza mojego. To samo z moim kolegą, ja nie widze jego samochodu tylko zwyklego PL i on widzi to samo. Proszę o szybko odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rainbow
Jeździ konno


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 11


PostWysłany: 18 czerwca 2010, 7:47    Temat postu: Re: zmodowane samochody w TMNF Odpowiedz z cytatem  

arkan031 napisał:
witam. Mam pytanie. Jak wgrać samochody do TMNF tak żeby inni gracze je widzieli? Bo jak wchodzę na jakiś serwer to widzę zmodowane samochody innych graczy a inni nie widza mojego. To samo z moim kolegą, ja nie widze jego samochodu tylko zwyklego PL i on widzi to samo. Proszę o szybko odp

1) kup tmuf kod - czyli grę tmuf
2)umiesc swój zmodowany car ściągnięty np. z http://www.trackmania-carpark.com w katalogu:
C:\Documents and Settings\windows xp account\Moje dokumenty\TrackMania\Skins\Vehicles\CarCommon
3)wybierz zmodowane autko w profilu w grze i będą Cię widzieć
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matisek
Jeździ konno


Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 28
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 18 czerwca 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A czy gracze będą widzieli że mam inny skin jeśli to będzie na "podstawowym" autku tylko że ściągnięty skin/zrobiony przeze mnie?
_________________
"Miłość jest jak zesikanie się w majtki: wszyscy to widzą, ale tylko ty czujesz to ciepło."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rainbow
Jeździ konno


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 11


PostWysłany: 18 czerwca 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Matisek napisał:
A czy gracze będą widzieli że mam inny skin jeśli to będzie na "podstawowym" autku tylko że ściągnięty skin/zrobiony przeze mnie?


krótka piłka:
jeśli kupisz grę (w sklepie) to TAK
jeśli ściągniesz grę to NIE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 18 czerwca 2010, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Matisek napisał:
A czy gracze będą widzieli że mam inny skin jeśli to będzie na "podstawowym" autku tylko że ściągnięty skin/zrobiony przeze mnie?


Bez tmuf każdy będzie widział tylko podstawowe skiny, nawet jak będą nałożone na podstawowe. Prosta zasada: nie ma tmuf, nikt nie widzi przerobionych skinów. Zastanów się jednak czy warto wydawać ok. 50 zl, tylko po to by ktos widział twoj samochód.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?