Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Spolszczenie?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaceek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 8


PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 21:47    Temat postu: Spolszczenie? Odpowiedz z cytatem  

Można skądś ściągnąć język polski/angielski do TMUF? Ściągnąłem gre gdyż popsułem płytę z grą mając tylko klucz i ściągneła mi się jedynie w języku niemieckim i włoskim Smile
Może ktoś by znalazł u siebie plik z językiem polskim, wrzucił gdzieś i mi przesłał, co? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 22:38    Temat postu: Re: Spolszczenie? Odpowiedz z cytatem  

Gaceek napisał:
mając tylko klucz i ściągneła mi się jedynie w języku niemieckim i włoskim Smile


Dobra sciema. Wydaje mi się ze nigdy nie byłes w posiadaniu orginalnej płyty ani klucza. Ale niech ci będzie

http://files-euaf-adl.games.on.net/download/355208787000-676176738000-1303668750864-2604d1c371fffd8af43f087d7a476444-56298966528-2098152-49301322048/TmUnitedForever_Setup.exe

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gaceek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 8


PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chcesz mogę Ci zrobić zdjęcie uszkodzonej płyty, oryginalnej z pudełkiem niedowiarku Rolling Eyes

Inny problem: W TMU grałem hoho czasu temu i nie do końca pamiętam jaki miałem login, hasło itd. itp.
Jaka jest strona gdzie mogę na podstawie mojego klucza odzyskać konto?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gaceek napisał:
Chcesz mogę Ci zrobić zdjęcie uszkodzonej płyty, oryginalnej z pudełkiem niedowiarku


W takim razie poproszę o te zdjęcia.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hitman Hart
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 26 kwietnia 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy uczymy się Angielskiego panowie..........aż wstyd przecież to nie żaden rpg czy bój jeden wie co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 26 kwietnia 2010, 12:44    Temat postu: Re: Spolszczenie? Odpowiedz z cytatem  

Gaceek napisał:
ściągneła mi się jedynie w języku niemieckim i włoskim Smile


:]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?