Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z modelami samochodów w TM United Firever
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hitman Hart
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 15:14    Temat postu: Problem z modelami samochodów w TM United Firever Odpowiedz z cytatem  

Posiadając już zainstalowaną od jakiegoś czasu TmNationsForever postanowiłem kupić Tm United Forever,instalacja przebiegła dobrze nie tworzyłem nowego konta tylko wpisałem login i hasło z tego na którym grałem w tm nf. A problem jest z modelami nie standardowych samochodów np na serwerze Pol Nadeo widzą standardowy samochód Pol natomiast na innym widzieli już lancera który był wybrany też podczas gry na Pol Nadeo.
Nie wiem co z tym zrobić a na forum podobnego przypadku niestety nie było :?


Ostatnio zmieniony przez Hitman Hart dnia 03 kwietnia 2010, 15:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba chodzi o tmuf ;p

możliwe że im się on jeszcze nie ściągnął....i dlatego go nie widzieli ;p

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hitman Hart
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorry mój błąd oczywiście uf Razz usuńę wszystkie skiny bo kilka z nich to chyba nie 3d :? jeśli będzie ok dam znać ale tak i tak niech ktoś jeszcze coś zasugeruję jeśli nie problem :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie usuwaj skinów, to na pewno nie jest przyczyną. Ci którzy nie widzą Lancera, widzą skin POL czy biały, "pusty" stadium?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mundi1970
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 62


PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hitman Hart napisał:
....jeśli będzie ok dam znać ale tak i tak niech ktoś jeszcze coś zasugeruję jeśli nie problem :wink:

Najlepiej zlokalizować model na jakimś serwerze, lub używać lokatorów z Carparku. Port 3450 przez router i firewall ma być nieblokowany (co ciekawe locatory z komputera są pobierane przez ten port nawet przy wyłączonym p2p)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hitman Hart
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi o port to wygląda to tak u mnie:
Port serwera 2350
Port serwera P2P 3450


Cappy
- przykładowego lancera widziała jedna osoba,reszta czyli kilka innych które raczyły odpowiedzieć :? widziały zwykły Pol,natomiast dziś ktoś powiedział mi że widzi ,,szary,, :shock:


ps: Może będzie to głupie pytanie ale może tu jest problem. W car parku mam ściągać sam model opcja:ścianij czy ściągać sam locator i umieszczać go w C:\Documents and Settings\Paweł\My Documents\TrackMania\Skins\Vehicles\CarCommon Question a może jedno i drugie ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mundi1970
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 62


PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hitman Hart napisał:
Jeśli chodzi o port to wygląda to tak u mnie:
Port serwera 2350
Port serwera P2P 3450
.........
ps: Może będzie to głupie pytanie ale może tu jest problem. W car parku mam ściągać sam model opcja:ścianij czy ściągać sam locator i umieszczać go w C:\Documents and Settings\Paweł\My Documents\TrackMania\Skins\Vehicles\CarCommon Question a może jedno i drugie ?

Nie chodzi o to jak masz ustawione porty w grze, tylko czy router i firewall nie blokuje połączeń na tym porcie. Najlepiej ściągnąć model i locator i umieścić w katalogu ....\TrackMania\Skins\Vehicles\CarCommon

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 03 kwietnia 2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szary. Czyli po prostu się jeszcze nie załadował. Każda osoba musi ściągnąć od Ciebie skin, aby móc go widzieć. Odbywa się to automatycznie, ale trzeba trochę poczekać :wink: To całkowicie normalne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?