Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Turbo - Szukam Klanu
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Turbogniot
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 1


PostWysłany: 27 marca 2010, 23:18    Temat postu: Turbo - Szukam Klanu Odpowiedz z cytatem  

Witam. Jestem graczem z długim stażem. Grałem w TMN od połowy 2006 roku do początku 2008. Dopiero od niedawna, może jakichś 3 miesięcy gram w TMNF na różnych serwerach. Tacy zawodnicy jak Hazyl czy Fighter powinni mnie pamiętać, grałem z nickiem TurboGniot. A więc w końcu postanowiłem poszukać sobie klanu. Moją miłością są mini i shorty, ale i dobrą mapą techniczną nie pogardzę. Chciałbym dołączyć do teamu z przyszłością, rozwijającego się, ale już na koncie z jakimiś sukcesami.

Nie będę tu podawał czasów z map ESL bądź PL8, tylko dam 6 replayów. 5 z nich to shorty i mini, a ostatni jest z mapy Caymana z pl7, która bardzo przypadła mi do gustu.

http://wyslijto.pl/plik/2yhjfu7pf2

Czekam tylko na poważne propozycje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 28 marca 2010, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siema Turbo, też Cię pamiętam ;p

Jeśli chcesz, to możesz spróbować w FF, potwierdź jak coś to ktoś z Tobą pogada ;] Albo wbij na tsa, na www.teampoland.info masz namiary

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 28 marca 2010, 2:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hej turbo tu Jakub, pamietamm Ciebie z rozgrywek na jakims tam Polish League.
tak samo jak mat, jestem ZA, bys do nas dolaczyl.

niestety mam ZP, wiec oddowicz pisze Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?