Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
DirectX 9 a TM...
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 13 marca 2010, 21:41    Temat postu: DirectX 9 a TM... Odpowiedz z cytatem  

Witam otóż mam pewien problem, a właściwie nie ja tylko kuzyn ale staram się mu pomóc. Jakiś czas temu zainstalowałem mu Windows'a XP SP3, ładnie skonfigurowałem, zainstalowałem antywirusa, TM i wszystko śmigało aż miło.

Ale ostatnio pojawił się pewien problem, mianowicie przy próbie uruchomienia Trackmanii (TMN, TMNF) wywala komunikat, że nie można odnaleźć DirectX 9 i gra się nie uruchamia (nawet tzw. launcher, gdzie wybiera się ustawienia gry).

Karta graficzna to GF 7300 256 MB, procek Celeron 2,6, RAM'u ponad 700MB, ale wcześniej gry chodziły bezproblemowo więc to raczej nie wina sprzętu.

Ponowna instalka TM nic nie dała, tak samo z directx'sem.
Jako, że kuzyn mieszka daleko ode mnie nie miałem okazji u niego sprawdzić dokładnie co i jak i w najbliższym czasie także nie będę miał.

Dlatego zwracam się do was z tym problemem, może ktoś ma pomysł jak to naprawić? Lub co jest przyczyną?

Szkoda bo chłopakowi spodobała się TM a teraz nie ma możliwości pograć.

_________________


Ostatnio zmieniony przez *WDD* digger dnia 14 marca 2010, 14:12, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=VND=
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 152
Skąd: ポーランド

PostWysłany: 14 marca 2010, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trochę mało informacji...
Chociaż system byś podał. Komunikat błędu? Kuzyn potrafi chyba przepisać.
Instalowałeś nowego dx'a? Jest kilka wersji dx9, jeśli to XP.
TUTAJ jest najnowsza.

_________________
TrackInfo - edytor tras

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 14 marca 2010, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Windows xp sp3, komunikat dokładny postaram się jutro (w sumie już dziś) dopisać jak i dokładniejsze info, a dx był instalowany, ale sprawdzę też tą wersję dzięki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?