Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
co to znaczy wyrzucony z gry
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek_t
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 4


PostWysłany: 05 lutego 2010, 17:25    Temat postu: co to znaczy wyrzucony z gry Odpowiedz z cytatem  

Jestem już starszym wiekiem,ale młódy stazem.Na rencie tego typu zabawa jest czyms co pozwalami zapomniec o codziennych troskach.Bardzo lubie scigac się w grze o nazwie TNT Cross.parę dni temu zauwazylem ze zamiast gry,wyswietla mi się ogloszenie iz zostalem wyzucony.Nie wiem dlaczego.Ale na waszym forum przeczytalem iz trwa to trzy dni.Po trzech dniach istotnie rano przywrocono mi moja gre.Wieczorem natomiast znowu ten sam komunikat.Nie znam się na tym.Nie znam jezyka mlodych komputerowcow,i dlatego proszę,wyjasnijcie mi dlaczego tak się dzieje i kto mi robi takie zlosliwosci
dziekuje za wyrozumialosc i pomoc
marek_t

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 05 lutego 2010, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TNT Cross?!Co?!?!?!

Tobie się czasem fora nie pomyliły?

proszę mnie oswiecic jeżeli czegoś nie zalapalem Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 05 lutego 2010, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może chodziło mu o serwer, pomyliły się słowa Smile

Słuchaj, to bywa tak, albo dla niczego Cię wyrzucili, albo Cię jakoś nie lubią, albo dla nich za dobry jesteś - traktując cię za czitera inaczej, jeśli NIC złego tam zrobiłeś Smile Może też być i tak, że plugin Aseco na serwie ma antycheat włączony i takie są z tego właśnie rezultaty.
Takie czasy, life is brutal, u now Smile Jakbyś miał kontakt do admina tego serwa to możesz poprosić go o odbanowanie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 06 lutego 2010, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest taki serwer ale Francuski i ciężko będzie się tam dogadać o co biega.Są 3 możliwości...
1.Kickują Cię-czasem dzieciaki się nudzą na serwerach
2.Banują- j/w
3.Idle kick- nie jedziesz przez 2 mapy i wylatujesz z serwera.

Corvetter myślisz że gość używa czita ? Very Happy

Rada jest taka, nie lataj po zagranicznych serwerach a wejdz na nasze Polskie.W razie takich zajść napiszesz tutaj i sprawę wyjaśni się szybciej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?