Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odzyskiwanie hasła do konta TM
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukezz
Jeździ konno


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Lublin

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 10:41    Temat postu: Odzyskiwanie hasła do konta TM Odpowiedz z cytatem  

Witam Wszystkich Smile Po przeczytaniu regulaminu, zakładam temat Razz

Otóż mój problem polega na tym że... może zacznę od początku...Jakoś 2 lata temu miałem Trackmanie Nations Forever i załozyłem sobie konto pod tym nickiem co mam tu. No i grałem sobie grałem, ale jakoś mnie gra znudziła (mało znajomych do gry, a z czasem mniej wolnych chwil na ten relax).

parę dni temu znowu Trackmania mnie diabelsko podkusiła żeby ją zainstalowac i chciałem dalej kontynuowac swoją karierę na starym koncie. I tu zaczynają się schody. Wpisałem nick i był problem z hasłem, tzn. szczerze mówiąc zapomniałem go Razz Jak zakładałem konto nie mialem jeszcze w zwyczaju zapisywania go w notatniku biurkowym. Kliknąłem "Zapomniałem hasła", pojawiła się informacja "Wiadomość wysłana". No niby wszystko OK, ale nic nie przyszło Sad Spradzałem wszystkie swoje konta e-mail i nic Sad Własciwie to nie pamietam nawet które konto pocztowe wpisywałem przy zakładaniu konta w TM, wiec nie wiem na którym się spodziewac wiadomosci :/

Wiem ze mógłbym załozyc kolejne konto w TM ale szkoda mi tamtych medali i punktów w rankingu oraz listy znajomych (nie była zbyt długa, ale zawsze to coś)

Czy można jakoś się dowiedziec na który adres e-mail powinna przyjsc wiadomość? Albo dlaczego nic nie przychodzi na zadne z tych co mam?

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam Wink

_________________
ZAPRASZAM;)
http://www.4clubbers.com.pl/register.php?referrerid=1607

TANIA GRAFIKA, OKŁADKI, PLAKATY, LAYOUTY WWW. pisać NA GG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kamsu8
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 2


PostWysłany: 25 stycznia 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odpowiedź powinna ci przyjść na ten adres, który podawałeś przy rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 25 stycznia 2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kamsu8 napisał:
Odpowiedź powinna ci przyjść na ten adres, który podawałeś przy rejestracji.

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukezz
Jeździ konno


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Lublin

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, ale własnie w tym problem że nie pamietam jaki adres podawałem jak wtedy się rejestrowałem w grze. to było jakiś rok lub 2 lata temu :/ A tak w ogole to by przyszło na którys z tych jakie mam aktualnie zapisane w Thunderbirdzie, a w ogole nie przychodzi...
_________________
ZAPRASZAM;)
http://www.4clubbers.com.pl/register.php?referrerid=1607

TANIA GRAFIKA, OKŁADKI, PLAKATY, LAYOUTY WWW. pisać NA GG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pikóś
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 130
Skąd: Stobierna

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do medali to chyba Ci się nie zachowają...
A punkty to ich nie szkoda raczej nikomu, a jeśli już, to na pewno trochę Ci ubyło przez te 2 lata...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukezz
Jeździ konno


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Lublin

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha, myślałem ze się zachowują i medale i punkty... Czyli nowe konto jest najlepszym wyjsciem... dzięki for all,

temat do zamkniecia;)

_________________
ZAPRASZAM;)
http://www.4clubbers.com.pl/register.php?referrerid=1607

TANIA GRAFIKA, OKŁADKI, PLAKATY, LAYOUTY WWW. pisać NA GG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jedyne co mozesz stracic to znajomych z listy, bo pozostałe z wymienionych przez Ciebie rzeczy już dawno straciles. Medale sa zapisywane tylko gdy zdobedzie się je w trybie oficjalnym, czyli na TMUF, a pkt... nawet jakbys mial ich wtedy okolo 90k, to do tej pory masz już pewnie 30, albo i mniej. Poza tym jak zalezy Ci na pkt, to zdobycie 50k to parę godzin gry. A co do Twoich znajomych z gry... no coz, jak sam pisales, miałeś ich neiwielu, wiec bardzo mozliwe, ze już nie graja. Zaloz nowe konto i oszczedz sobie trudu prob odzyskania starego.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukezz
Jeździ konno


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Lublin

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fakt, grałem na TMNF, czyli szlaczek trafił wszystko Very Happy

Jak już pisałem temat do zamkniecia

_________________
ZAPRASZAM;)
http://www.4clubbers.com.pl/register.php?referrerid=1607

TANIA GRAFIKA, OKŁADKI, PLAKATY, LAYOUTY WWW. pisać NA GG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 25 stycznia 2010, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

format Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?