Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terminatorx2
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 3


PostWysłany: 30 grudnia 2009, 13:23    Temat postu: PROBLEM Z URUCHOMIENIEM Odpowiedz z cytatem  

wtam, to moj pierwszy post na tym forum... i od razu proszę o pomoc.
mam windows viste (niby jest plyta od xp ale za dużo jest waznych danych na viscie...) z sp1 jak w wymaganiach jakie czytalem na oficjalnej stronie TM.
a problem jest takowy, ze podczas gdy daje graj pojawia się czarne okno i nic pokazuje brak odpowiedzi... szczeze najpierw wzielo tego bleda need for speeda, i działało bez zarzutu. teraz (no ok tydzien temu) pojawil się ten blad i jedyne co mi dziala to gothic2 oO zainstalowalem binkw32dll bo dalem replaya z foldeeru trackmanii i tam napisalo ze tego brakowalo. wpakowalem, jak zwykle co pomagalo do windows Arrow system32 ale teraz mu czegoś brakuje... otoz pisze tak : nie znaleziono punktu wejscia procedury _BinkSetSoumdTrack@8 w bibliotece binkw32.dll... z tego odkrywam ze to chyba jakas niepelna wersje tego ,,binkw'a'' albo coś kompletnie innego. proszę o pomoc i z gory wielkie dzięki dla tych co pruboja pomagac

dobra kolejny edit: pogrzebalem i porobilem z tym binkw32.dll i tera takie cus: The BinkW32.DLL file is installed in the Windows or Windows directory- it must be installed in the application directory noi tata wytlumaczyl ze trzeba wpakowac tego binkw'a do folderu z gra. a jak mam to zrobić, skoro mam w folderze i wszystkich podfolderach to cholerstwo? w system jest, w system 32 tez jest, w folderze windows tez siedzi, noi w grze a on takie g*wno... nie kminie ego... TA VISTA TO jakieś PRZEKLENSTWO JAK TO JA MAM URUCHOMIC??!!...
i sory ze się wsciekam, bo z takim bagnem nigdy się nie spotklem, nawet w takiej viscie
pozdrawiam
noi jeszcze jedno jaki jes komp a wiec tak : ADM athlon 64 x2 Dual core processor 3600+ 2,01 Ghz nvidia GeForce6150SE nForce 430 a jak wiecej potrzeba to piszcie

_________________
j. grzędowicz, Pan lodowego ogrodu, tom 2:
,,zapada cisza. nadal patrzą na mnie jakbym wykonał striptiz przed papierzem''

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunter4448
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: L-Z

PostWysłany: 31 grudnia 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgodzę się z tobą Vista to jest g*wno i nie da się tego ukryć, że rzadko co na niej zainstalujesz będzie chodzić. Ja mam 7 i też mam problem z tą grą. XP Home Edition najlepszy jest na ''fundamenty dla gry''. Niestety zostało mu 6 lat życia...
Nie wiem jak Ci pomóc. Jesteś programistą co nie próbuj dalej może akurat Ci się uda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31 grudnia 2009, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam 7 i jest boska wszystko pięknie działa;D ( może dlatego ze od Stara Happy ) reinstal próbowałeś ? od nowa sciagnac np.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31 grudnia 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hunter4448 napisał:
Zgodzę się z tobą Vista to jest g*wno i nie da się tego ukryć, że rzadko co na niej zainstalujesz będzie chodzić. Ja mam 7 i też mam problem z tą grą. XP Home Edition najlepszy jest na ''fundamenty dla gry''. Niestety zostało mu 6 lat życia...
Nie wiem jak Ci pomóc. Jesteś programistą co nie próbuj dalej może akurat Ci się uda.


pierdolisz, mam viste i zadnego problemu z grami, wszystko pięknie chodzi

to co radzi sunrise, reinstal gry może pomoc, spróbuj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
terminatorx2
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 3


PostWysłany: 31 grudnia 2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystko robilem :] 5 reinstalli, sciagalem masy tych bibliotek się wkurzylem- zformatowalem nieuzywany 40-sto gigowy dysk i wpakowalem xp pirata... noi od razu poszlo. i po klopocie bo vista najgrsza do gier
p.s gratis vista pokazuje slabsze staty na moja karte grafiki HappyD

no to zammykamy wystarczyla instalka xp a siostra niech siedzi na tej gownianej viscie :]

_________________
j. grzędowicz, Pan lodowego ogrodu, tom 2:
,,zapada cisza. nadal patrzą na mnie jakbym wykonał striptiz przed papierzem''

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?