Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POMOC Z GRA TMNF
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hose186
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 2


PostWysłany: 08 grudnia 2009, 11:46    Temat postu: POMOC Z GRA TMNF Odpowiedz z cytatem  

Witam. Mam bardzo poważny problem. Kiedy gra się ładuje wszystko piknie chodzi. Wchodzę na serwer i normalnie gram ale po jakiś 3 minutach gra się wiesza i cały system,jedynym sposobem jest tylko reset nie pomaga nawet ALT+CTRL+DEL. o co w tym chodzi? Mam Windows XP PRO SP3 grafika RADEON 9200 ,1GB Ram DUAL ,PENTIUM 4 3.00 Ghz. Próbowałem wszsytkiego. Wgrywałem najnowsze sterowniki karty graficznej ze strony producenta jak i OMEGA DRIVER. Do płyty też mam najnowsze.sprawdzałem pamiec. Procesor nie jest podkrecany ani pamieci ani karta graficzna. Gra była instalowana na 3 partycja oraz była sciagana ze strony producenta i nie tylko. Nie mam pojecia co może powodowac wieszanie się gry i systemu.proszę O POMOC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 grudnia 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A na jakich detalach grasz ? myśle,że grafa nie wyrabia ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
hose186
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 2


PostWysłany: 08 grudnia 2009, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam ustawione na najnizszych jaki się da i próbowalem na domyslnych i jest to samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 grudnia 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Komputer Ci się przegrzewa, k**wa. Weź sprawdź temperature CPU i GPU
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 grudnia 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak wiesza ci tylko w grach to spróbuj pożyczyć od kogoś grafikę. Miałem podobny problem, w każdej grze po jakimś okresie czasu wieszało mi system. Okazało się że gf7900 nie wyrabia, wymieniłem go na 9600gt i zwiechy jeszcze nie miałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?