Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ustawienia pada
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NN~ aryS
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 listopada 2009, 19:01    Temat postu: Ustawienia pada Odpowiedz z cytatem  

Więc chciałem sobie spróbować zagrać padem , tylko nie wiem jakie jest najlepsze ustawienie sterowania do niego ?
gaz na r2 i skręt analog czy jak , jakie są wasze ustawienia ?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mate
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 23
Skąd: Radwanice

PostWysłany: 08 listopada 2009, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam na analogach kierowanie, L2 gaz i L1 hamulec i się jeździ bardzo wygodnie. Równie dobrze, możesz gaz ustawić na przycisk, na którym na PS jest "krzyżyk" Smile

Ale dobór sterowania to sprawa indywidualna Wink Popróbuj z różnymi kombinacjami, jeździj tak, jak Ci wygodnie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ aryS
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 listopada 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zle dziala coś , nie mogę ustawić skretu na lewej gałce , a na prawej jest ten skręt nie pełny , to samo z gazem , tak jakby samo hamowało powoli
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
rival
Jeździ konno


Dołączył: 15 Gru 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 99



PostWysłany: 09 listopada 2009, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gra na analogach to masochizm, bo to spowalnia ruchy autkiem. Najszybsze są guziki. Ja gram na strzałkach lewo/prawo. Gaz 4. Hamulec R1. Reset 3. Tablica wyników R2. To złota receptura-u mnie działa idealnie Smile
_________________
LoL Club

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 09 listopada 2009, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rival napisał:
Gra na analogach to masochizm, bo to spowalnia ruchy autkiem. Najszybsze są guziki. Ja gram na strzałkach lewo/prawo. Gaz 4. Hamulec R1. Reset 3. Tablica wyników R2. To złota receptura-u mnie działa idealnie Smile

Strzałkami na padzie? To jeszcze gorzej niż na klawie Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 09 listopada 2009, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no pad ma sztralki, takie koleczko i tym się gra, niegra się analogami przeciez w TM tylko wlasnie tym koleczkiem plaskim
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 09 listopada 2009, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co wiem to każdy gra anologiem a nie strzałkami.Grać strzałkami to lepiej już na klawie...Sam gram na analogu i nie widzę żeby coś spowalniało samochód Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 09 listopada 2009, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po to się gra na padzie żeby na analogu grać a nie na strzałkach, bo masz wtedy większą kontrolę nad skrętem. Możesz zrobić pośredni skręt a nie tak jak na strzałkach że albo maksymalnie w lewo, prawo albo w ogóle ;d Jak grasz na strzałkach to już lepiej na klawie a nie na padzie Wink
Ja mam ustawione tak: skręty na analogu, gaz - RB, hamulec - LB, reset B, respawn - Y (pad xboxowy Wink).

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?