Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Farmville
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30 września 2009, 23:12    Temat postu: Farmville Odpowiedz z cytatem  

Cześć , zakładam ten temat (niestety nie znalazłem żadnego o tej grze więc założyłem swój ) ponieważ potrzebuje sąsiadów w grze do powiększenia farmy.

Rejestrujemy się na facebook.com (ala myspace.com)

Tutaj link do mojego profilu:
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/profile.php?id=100000269396325&ref=profile

Więc jeżeli będą chętni żeby w to zagrać to wysyłajcie zaproszenie na mój profil. Postaram się dodać Was jak najszybciej i wyślę zaproszenia do gry.

Aha i tu kilka słów o grze: http://mybrulion.blogspot.com/2009/09/farmville.html

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 01 października 2009, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mam konta, ale gralem na koncie brata... ogolnie gierka w miare spoko, poki nie musisz poswiecac pol godziny za każdym razem, zeby wszystko zebrac, zaorac i zasadzic ;] no chyba, ze chcesz inwestowac realna kase w wirtualna benzyne i obslugiwac swoje poletko maszynami, bo tych fikcyjnych dolarow na krotko starcza ;p

nie mam konta, wiec nie wysle zaproszenia ;p ale powodzenia w poszukiwaniu nowych sasiadow i w uprawianiu roli Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01 października 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tyle? menelgamaem dużo wiecej się osob zainteresowalo a w porównaniu do farmville to to g*wno jest ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 01 października 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystkie gry przegladarkowe to jest g*wno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01 października 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie masz racje ale nie do konca bo ta gra to innny typ niz te wszystkie przegladarkowe. Plusem jest to że dziennie spedzasz przy niej 10 min max Smile
Wystaraczy dobrze planowac z sadzeniem ;d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?