Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Klucz
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matmen123
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 1


PostWysłany: 16 września 2009, 20:31    Temat postu: Klucz Odpowiedz z cytatem  

Witam, otóż zakupiłem Trackmanie United, jestem świeżym graczem. W darmową wersję (Nations) grałem razem z bratem na 2 kontach, z powodu rankingu online. Teraz niestety ku mojemu ździwieniu, klucz united działa tylko na jednym koncie, drugie konto pozostaje na wersji darmowej. Domyślam się, że taka jest kolei rzeczy. Natomiast czy jest możliwość zapytania supportu o ponowne użycie tego klucza dla drugiego konta? Lub czy można gdzieś taniej kupić sam klucz? Kupienie nowego pudełka z grą mija się z celem, to kolejne ~60 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 16 września 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie przelozysz klucza na inne konto.Samego klucza nie kupisz tez tanio bo w necie lata teraz w ofercie po 14eu.Innym rozwiazaniem jest kupienie starszej TMU i sciagnac patch do niej pod TMUF.Starsza TMU po 30 zeta lata wiec to chyba najlepsze rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?