Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Punaball
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vrona
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Się: Biorą: Dzieci:

PostWysłany: 13 września 2009, 21:50    Temat postu: Punaball Odpowiedz z cytatem  

#Gra Punaball to bardzo fajna i miła gierka. Polega ona na sterowaniu pojazdem (samochodzikiem) i uderzaniu piłki tak, aby umieścić ją w bramce przeciwnika. Gra przypomina piłkę nożną (lub nawet hokej). Gra się w nią przede wszystkim na internecie z innymi graczami. Występuje bardzo łatwy system wchodzenia na serwer, z tym nie powinno być problemu. Ogólnie gra jest bardzo prosta w obsłudze i co najważniejsze, miło się spędza czas grając w nią Można z niej czerpać dużo radości.

www.puna.feen.pl (link do downloadu w poście z regulaminem)

Przed zapisem do ligi prosiłbym o zapoznanie się z grą. Gracze, którzy będą występować w lidze nie są amatorami!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 września 2009, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gra wyglada bardzo ciekawie.

apropos w niemczech w takiej show w tv graja to na zywa z prawdziwymi samochodami 1 vs 1. to wszystko for fun i z gwiazdami showbiznesu itp.
polska tez brala udzial, jak dobrze pamietam, chyba z michalczewskim, ale slabo gal.

tu final ger vs irl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14 września 2009, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gierka miód Smile Tylko przy grze w necie mam strasznie duże pingi, coś tam się reguluje PageDown i Up, ale nie mogę tego rozkminić Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14 września 2009, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jest lepsze Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vrona
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Się: Biorą: Dzieci:

PostWysłany: 14 września 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Santacruz7 napisał:
Gierka miód Smile Tylko przy grze w necie mam strasznie duże pingi, coś tam się reguluje PageDown i Up, ale nie mogę tego rozkminić Razz.


PageDown i Up niestety nic nie pomaga ;/ są 3/4 serwery z punaballem, które stoją non stop Smile istnieje także możliwość postawienia własnego serwera Smile

Najmniejszy ping występuje na serwerze P U N A B A L L SERVER [http://puna.forumcommunity.net], do którego podłączony jest ranking. Znajduje się on na stronie: www.puna.forumcommunity.net

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14 września 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

właśnie się zabieramy za meczyk z Santacruzem ;d Świnia czituje, bo ogrywa mnie! W nocy graliśmy chyba z godzinę, taka to jest świetna gra! Very Happy(poza tym nic innego mi nie chodzi oprócz Wowa ;d)


Ejj... ta gra jest świetna niemożliwie! Normalnie pierdzielę filmy, gram w to ;p tak jakby co: Santacruz & iam squad rulez! Very Happy Szurnięte Jamochłony gurom!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?