Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[REKRUTACJA] iam-team.pl
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 10 września 2009, 12:43    Temat postu: [REKRUTACJA] iam-team.pl Odpowiedz z cytatem  

IAM to całkiem młody team i społeczność powstała z dawnego NR i Nrr.
Jako nowy twór TM wciąż się rozwijamy i aktywnie uczestniczymy na scenie Nadeo.

Poszukujemy graczy do drużyny jak również do społeczności. Jeśli szukasz miejsca dla siebie, chcesz spędzać czas w miłej atmosferze i pragniesz odrobinki rywalizacji to IAM jest właśnie dla Ciebie.

Zapewniamy:

Dedykowane servery TM:
[xaseco,muzyka,zakłady o miedziaki i wiele innych dodatków]

1. ogólny iam | NADEO -40slot
2. Treningowy iam | WARS&TRAINING -20 slot
3. publiczny iam |TECHLAND -20 slot
4. publiczny iam | LOLARENA Razz -40 slot

Wciąż rozwijające się forum
Udział w sparach ligach itp
Treningi
Świetną zabawę w gronie ciekawych ludzi
Wewnętrzne konkursy i zawody
kanał do rozmów głosowych ventrilo lub teamspeak bez ograniczeń slotowych

Aby do nas dołączyć wystarczy złożyć podanie na naszym forum i grać na naszych serwerach. Więcej informacji na naszej stronie i w grze.

Aktualnie w składzie klanu mamy 23 graczy oraz 9 w społeczności.
Nie ograniczamy się tylko do lokalnych graczy staramy się stworzyc multi-team dla każdego kto zna choć trochę angielski Smile.

W planach również założenie sekcji TECh tak więc zapraszamy również antyNADEOWCÓW Razz

www.iam-team.pl

Zapraszamy!
iam. Blackwolf

_________________
www.zenter.pl


Ostatnio zmieniony przez CzarnyWilk dnia 10 września 2009, 14:51, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 10 września 2009, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A czy Iam z teamu ps ma coś z tym wspólnego? Bo jeśli nie, to pomysł na nazwe Twojego teamu jest pochodną Twojego ilorazu inteligencji. A jeśli jednak Ajemik coś w tym maczał Mr. Green to zwracam honora do kieszeni Mr. Green

edit: Logo mi się podoba Very Happy

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 10 września 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mikohn_vegas napisał:
A czy Iam z teamu ps ma coś z tym wspólnego? A jeśli jednak Ajemik coś w tym maczał Mr. Green to zwracam honora do kieszeni Mr. Green


nie nie maczał Smile

mikohn_vegas napisał:
Bo jeśli nie, to pomysł na nazwe Twojego teamu jest pochodną Twojego ilorazu inteligencji.


znasz może taki zwrot I'am [czytaj: "jestem"] Razz ?
Według mnie i 30 osob w klanie tag i nazwa orginalna zawsze lepsza niz SUPER DRIVERS w każdym razie. I sama nazwa klanu to nie jest "jestem" a IAM (3literki) w innym wypadku fakt nie mialo by to sensu Razz

Nie wiem czemu się czepiasz mojego ilorazu coz wedlug mnie jest w porządku a na pewno wyższy niż twój "ILOCZYN" ^^

_________________
www.zenter.pl


Ostatnio zmieniony przez CzarnyWilk dnia 10 września 2009, 13:27, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 września 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Wedługmnie i 30 osob w klanie tag i nazwa orginalna zawsze lepsza niz SUPER DRIVERS w każdymrazie.


nazwa oryginalna może i jest lepsza, racja.
ale w tym samym zdaniu zbiorke ludzi grajacych w gre racingowa nazwac klanem już mniej.

Cytat:
klan: pojęcie z dziedziny antropologii kultury

a w grach komputerowych
Cytat:
Klan lub gildia...są jednostkami charakteryzującymi gry MMORPG, FPS, MMOG, strategiczne jak również fabularnych.


czy ty wyobrazasz sobie gilde FIFA? gilda Wisla Krakow czy klan BMW Sauber?
polecam "drużyna" lub "team".
no chyba, ze ten klan to także czesc waszej "oryginalnosci".


na temat:

ogolnie, to zycze wam powodzenia z nowa drużyna, bo widac, ze ktos dba o strone, serwery itp.

my tez kiedyś zaczelismy od tras nadeo, wiec mam do nich (szczegolnie tych ze TMN) wielka sympatie.
jednak esportowa strona trackmanii polega na grze na trasach technicznych w trybie rounds, wiec wczesniej czy pozniej ludzie będą oceniac wasz team o wynikach wlasnie na nich.
gra na nadeo jest raczej "for fun", tak samo jak na mini lub na lolach.
ale jeżeli szykujecie tam jakiś subteam tech, to pewnie dobrze o tym wiecie i niepotrzebnie tu pi***olę jak jakiś mundralinski (pozdro szopek).

gl hf


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 10 września 2009, 13:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 10 września 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. sory jeśli myslisz ze IAM to kopia nicku jakiegoś goscia to się mylisz [akurat o nim nie słyszałem pewnie z tego względu ze gram raczej nadeo Razz]. jeśli nawet jest to 1. praw autorskich raczej niema .. 2. naszym zamiarem nie było kopiowanie czegokolwiek

2. nie jestem tu po to żeby wysłuchiwac twoich obelg w stosunku domnie bo. nieznasz mnie i nic nie wiesz omnie ani o naszym "teamie". jeśli masz jakiś problem wyladuj go gdzie indziej bo ten temat raczej temu nie sluzy.

3. propozycji było wiele wspolna decyzja wybralismy akurat tę.

4. jeśli przegląda ten tema jakiś moderator proszę o usunięcie zbędnych postów. Z góry dziekuje!

@mikohn_vegas - nie wiem jaki masz porblem do nas czy domnie ale je się nie czepiam twojej nazwy:

Mikohn Gaming Corporation in Las Vegas, Nevada (nv)

Name: Mikohn Gaming Corporation
Street: 920 Pilot Road
Las Vegas, nv 89119-3742
Phone: (702) 302-5700


Cytat:
klan: pojęcie z dziedziny antropologii kultury


Może faktycznie słowo klan nie jest odpowiednie dzięki za podpowiedźSmile

Cytat:
ogolnie, to zycze wam powodzenia z nowa drużyna, bo widac, ze ktos dba o strone, serwery itp.


thx


Cytat:
ale jeżeli szykujecie tam jakiś subteam tech, to pewnie dobrze o tym wiecie i niepotrzebnie tu p***dole jak jakiś mundralinski (pozdro szopek).


Fakt od czegoś trzeba zacząc i prawdopodobnie jak wiekszosc innych temów my również zajmiemy się techami.

_________________
www.zenter.pl


Ostatnio zmieniony przez CzarnyWilk dnia 10 września 2009, 14:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 10 września 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Mikohn Gaming Corporation in Las Vegas, Nevada (nv)

Name: Mikohn Gaming Corporation
Street: 920 Pilot Road
Las Vegas, nv 89119-3742
Phone: (702) 302-5700



Z taką małą różnicą, że ja nie używam tej nazwy na ich 'podwórku' Smile

Oczywiście, że możesz tej nazwy używać jak chcesz i kiedy chcesz. Może niezbyt grzecznie zwróciłem Ci uwagę (przepraszam), ale są jakieś niepisane zasady, które nawet najmłodsi zrozumieją Smile

Pozdro i powodzenia

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl


Ostatnio zmieniony przez mikohn_vegas dnia 10 września 2009, 14:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 10 września 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wam zycze powidzenia, a co do jakuba to i tak ma na pazi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 10 września 2009, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mikohn_vegas napisał:
Cytat:
Mikohn Gaming Corporation in Las Vegas, Nevada (nv)

Name: Mikohn Gaming Corporation
Street: 920 Pilot Road
Las Vegas, nv 89119-3742
Phone: (702) 302-5700



Z taką małą różnicą, że ja nie używam tej nazwy na ich 'podwórku' Smile

Oczywiście, że możesz tej nazwy używać jak chcesz i kiedy chcesz. Może niezbyt grzecznie zwróciłem Ci uwagę (przepraszam), ale są jakieś niepisane zasady, które nawet najmłodsi zrozumieją Smile

Pozdro i powodzenia


spox tyle ze takich nazw jak IAM [instytut adama mickiewicza ^^] jest mnostwo i nie sposób nie powielic jej Smile. Równie dobrze mogłem uzyc nazwy Vegas nie majac pojęcia o istnieniu takiej nazwy lub nicku w grze

_________________
www.zenter.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 września 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A to teraz się wypowiem, bo chrzanicie ;d
@Vegas
Fajowo, że jestem znany i lubiany (sic!), ale nazwa teamu nie wzięła się ode mnie, to już wiem ;P A nawet gadałem z wieloma graczami tego teamu, spoko ludziki są. Kompletnie mnie nie boli, że mają taką nazwę teamu, jak ja nick, po prostu tak się złożyło Wink

@CzarnyWilk
To jest chyba pierwsza oferta rekrutacyjna, przy której nie można mieć zastrzeżeń, dałbym Ci kurna pochwałę za czytanie reguł forum, ale nie mam takiej władzy Smile Powodzenia "ajemiki" (to już do Was przylgnie, przykro mi ;d)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CzarnyWilk
Jeździ konno


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 35
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: 10 września 2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

^^ spox może być ajmik. blackwolf Razz

Zawsze staram się jakos zaprezentowac tylko często mam takiego pecha że się ktoś przypierniczy Very Happy

Nie czytałem reguł forum ^^ nigdy nie czytam ...

DiabloS_CRB napisał:
Nie powinieneś mówić tego ostatniego Razz

więc masz farta że Ci się udało przestrzegać wszystkich (czytaj: Pomyślałeś)

na przyszłość nie chwal się nieznajomością regulaminu Happy


Smile sam mam forum i to nie 1 więc jaką taką orientację mam co mozna a czego nie więc już z przyzwyczajenia klikam dalej .. dalej.. Smile

regulaminy są schematyczne i w niewielkim stopniu różnią się od siebie .

_________________
www.zenter.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 10 września 2009, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdy pierwszy raz zobaczyłem kogoś z tagiem iam, to pomyślałem że ajemik dorobił się fun clubu ;d Fakt że to porządna oferta, szkoda że nie grywam na nadeo ^^ Powodzenia życzę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 września 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie... zostawcie mnie fspokojó! ;p

A tak serio: nie spamujcie, bo to nie jest temat o mnie tylko o rekrutacji iam team, wszystkie posty nie na temat zostały skasowane, dalszy spamik będzie również usuwany, lub zamknięty zostanie temat, za co zapewne iam team Wam nie podziękuje Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 września 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Być może mój post będzie zbędny, ale poczułem jakąś nieodpartą pokusę, żeby wyrazić swoje zdanie.

Zatem.
Na pierwszy rzut oka pomyślałem faktycznie, tak jak Xenun, że iAm lansuje się zakładając swoją własną sektę ;P. Pewnie wprowadzi to czasem nieco chaosu, no ale jak twierdzi jedna z bardziej poczytnych na świecie książek, podobno nie najgorzej jest od chaosu zaczynać Wink.

Sama oferta moim zdaniem dużo lepsza niż większości 'pseudomultigejminków'. Najpierw coś zbudowali, dopiero potem się przedstawili społeczności. Bardzo dobrze. Jeśli nie braknie Wam zapału to kto wie, być może wyrośnie kolejna perełka sceny jak RH, czy XX. Powodzenia Wink.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?