Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
tmzone.pl
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 01 lipca 2009, 22:54    Temat postu: tmzone.pl Odpowiedz z cytatem  

Witam!

Chciałbym zaoferować na sprzedaż domenę tmzone.pl. Może ktoś zrobi z niej pożytek, bo ma potencjał. Ja wycofuję się z interesu, nie potrafię już znajdować przyjemności w angażowanie się w "scenę" tej, jak i jakiejkolwiek innej gry komputerowej. Ale nie o tym, nie o tym Wink

Domena zarejestrowana jest w OVH.
Data utworzenia: 2008-07-25
Data wygaśnięcia: 2009-07-25
Koszt przedłużenia domeny na kolejny rok: 45.00PLN Netto (54.9PLN Brutto)

Nie widzę problemu w przedłużeniu jej na kolejny rok, jeżeli dostanę na to wcześniej pieniądze, bo nie wiadomo ile potrwałyby procedury zmiany właściciela (oczywiście przekierowania i DNSy ustawiam od razu po zakupie, bez żadnych procedur).

Jak kupić domenę?
Bardzo proste. Piszesz do mnie na mail (dgkonik[malpka]gmail.com), bądź na gg: 3259706. Ładnie się przedstawiasz i piszesz proponowaną cenę domeny. To wszystko, resztę już da się dogadać.

Istnieje możliwość zakupu ode mnie layouta, jaki posiadał tmzone w wersji beta. Można sam PSD, albo mogę go porządnie pociąć - myślę, że się dogadamy.

Serdecznie pozdrawiam,
Dawid

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?