Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Formuła 1 - 1950 - 2009
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy FOTA podjęła dobrą decyzję, odchodząc z Formuły 1 ?
Tak
81%
 81%  [ 22 ]
Nie
18%
 18%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 27

Autor Wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 9:58    Temat postu: Formuła 1 - 1950 - 2009 Odpowiedz z cytatem  

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=12314 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

FOTA odchodzi z Formuły 1! Zapewne utworzą nową serię, która będzie lepsza od Formuły 1, tej z 2009 oczywiście... Ciekawe co z Williamsem i Force India, które odeszły przecież z FOTA i stanęły po stronie FIA ? Ale telenowela :e Ja się tam cieszę, wreszcie Max osiągnął swój cel, zniszczył Formułę 1 :d Wypowiedzcie się :d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rzal jak cholera, ale jestem po stronie teamów. niech FIA sobie teraz robi "nową F1", na poziomie F3. ja tam będę śledził nową serię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dawid PL
Jeździ konno


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 88


PostWysłany: 19 czerwca 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak najbardziej podięli dobra decyzje. fajnie by było gdyby wróciły te bolidy z poprzednich lat :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ganu
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 234


PostWysłany: 19 czerwca 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

biorąc pod uwagę, że ostatnio F1 jest coraz bardziej zjebana to dobra decyzja
_________________
Masz 9889 postów na forum od ostatniej wizyty -.-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Buahahaha. Mosley dostal to na co zaslugiwal już od dobrych paru miesiecy. Jak najbardziej jestem po stronie teamów. Niech utworza swoja lige, swoje zasady, a nie będą rzadzone przez ludzi ktorzy chca przepchac slabszych na sam przod. Pewnie F1 straci już swoj prestiz (nawet gdyby mclareny jezdzily i saubery to bez Ferrari F1 nie istnieje). Tak czy siak brawa za decyzje dla zespolow, już nie mogę się doczekac pierwszego ich wyscigu. Wink

ps. dzięki tej decyzji f1 zostanie w popularnosci i prestizu wyprzedzone przez rajd paryz-dakar, może rajdy wrc, a dla mnie byloby zarypiscie gdyby także ludzie zainteresowali się MotoGP, lub inna seria motocyklowa coby się zaczelo coś dziac Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi szkoda jest jedynie stacji ktore maja wykupione transmisje na parę najblizszych lat F1 i będą musialy pokazywac jakieś mosleyowskie scierwo ;p
FOTA rlz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ukito
Jeździ konno


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 84


PostWysłany: 19 czerwca 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem jak najbardziej po stronie FOTA, ale nie wierze w to że ta nowa seria długo się utrzyma. FIA zmieni tak regulamin że te zespoły wrócą. Stracą tak dużo pieniędzy że się opamiętają(oczywiście FIA). Myśle że już w 2011 roku wszystko wróci do normy. Oczywiście są to tylko moje optymistyczne "widzenia".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda mi tylko całej tej tradycji F1, która znikła całkowicie. W pełni popieram FOTA. Strasznie nie lubię Mosleya i Eclestone'a - ich pomysły są napradę szurnięte :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 19 czerwca 2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oczywiście zgadzam się z punktem widzenia FOTA. FIA robiła hocki klocki i się na tym wyjebala... Ale nie wierze, ze ta nowa seria dlugo wytrzyma, czy w ogole będzie działać... Jest mozliwe ze kilka teamów z tych osmiu odejdzie bo nie będzie chcialo ryzykowac tyle kasy na tak bądź co bądź niepewna jeszcze serie wyscigow
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 19 czerwca 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wyobrażacie sobie w F1 jak kierwocy GP2,F3 w next sezonia mistrza zdobywają...widze,że prezesostwo Force India jest bliżej swego celu-stanąć na pudle w GP Indii 2010...i kto wie? może za rok będą się liczyli w stawce F1? ...ale jedno pytanie mi pozostaje co z Alonso,Kubicą,Massą,Raikkonenem? ... istna parodia,ta nowa seria to moim zdaniem będzie jeszcze większy bajzel i pójdzie szybko w piach...bo jak to,szef ferrari jest prezesem(czy ch** wie jak to nazwać) w FOTA od razu widzę jak McLaren pierdzi,że działają pod siebie itp.... pozostanie g*wno a na miejscu Kubicy wypiął bym się na to cipsko i pozostał w F1 za wszelką cene albo je**** to i spier**** do swojego teamu w gokartach-podobno całkiem niezle im tam idzie Smile

PzDr.

_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?