Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
trochę zmian
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 29 października 2006, 13:38    Temat postu: trochę zmian Odpowiedz z cytatem  

jak zapewne widac dzisiaj forum się nieco zmienilo pod wzgledem zarowno graficznym jak i funkcjonalnym:
wgralem trochę uzytecznych modow, sporo rzeczy sam zmodyfikowalem, tak, ze doszly m. in. Szybka odpowiedź (Complete Quick Reply), subfora (Extended Forums), system Pochwal i ostrzezen (plusminus) trochę latwiejszy format dat i inne.
Zreorganizowalem tez trochę uklad poszczegolnych for, dodalem kilka nowych, ogolnie mam nadzieje, ze przypadnie wam do gustu Wink

czekam na Wasze opinie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 29 października 2006, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja, to wcześniej zauważyłem tylko, że podpisy są mniejsze Razz . Ale bardzo podoba mi się ta szybka odpowiedź. No i, że doszły bany i ostrzeżenia.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 października 2006, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak na razie trudno mi się przyzwyczaić do tej odmiany, ale szykuje się ciekawie Smile Pomysł z forami dla danych klanów szczególnie mi się spodobał
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 29 października 2006, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znalazłem błąd, gdy zmieniłem w profilu mój podpis i dałem "wyślij" wyskoczył mi na pół ekranu error Razz
No i avatar mi zniknął
Kod:
Could not update users table

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'hide_quick_reply' in 'field list'

UPDATE forum_users SET user_email = 'tiggeri@wp.pl', user_icq = '', user_website = '', user_occ = 'Uczeń', user_from = 'Wadlewo', user_interests = 'Szerokie', user_sig = '123', user_sig_bbcode_uid = 'd259ecc2ab', user_viewemail = 0, user_aim = '812722', user_yim = 'Tiggeri', user_msnm = '', user_attachsig = 1, user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 0, user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, hide_quick_reply = 0, user_timezone = 2, user_dateformat = 'd M Y, G:i', user_lang = 'polish', user_style = 4, user_active = 1, user_actkey = '' WHERE user_id = 873

Line : 526
File : usercp_register.php
 

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 29 października 2006, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już poprawilem ten blad w profilu, awatary tez powinny powrocic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|SMD| czatowiec_POL
Doświadczony driver


Dołączył: 31 Paź 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 3
Posty: 109

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedy obrazek strony będzie kolorowy?
Żałoba minela!

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czatowiec_POL napisał:
Kiedy obrazek strony będzie kolorowy?
Żałoba minela!



Jak Yard będzie chciał to zmieni. Jaknarazie nikomu to nie przeszkadza wiec chyba się niepieszy

_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[f1] kubica
Jeździ konno


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 56


PostWysłany: 05 stycznia 2007, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a gdzie ten shoutbox bo nie wiem :?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

daj Forum Dyskusyjne i zjedz na sam doł jak będziesz zalogowany to będzie SB Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?