Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jack Sparrow, 3 mapy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Captain Jack Sparrow
Gangsta Mapper


Dołączył: 15 Sty 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 88

Skąd: z Polski

PostWysłany: 27 stycznia 2008, 9:36    Temat postu: Jack Sparrow, 3 mapy Odpowiedz z cytatem  

Hm... Jakimś dziwnym trafem, przez 2 tygodnie nie mogłem wchodzić na konto. Dziwne prawda? Smile ciekawe czy ktoś coś o tym wie... Razz
A teraz do rzeczy. Podczas tego wolnego czasu zrobiłem 3 nowe mapy, które mają wszystko, przede wszystkim GPS, ozdoby, intro, i są niestety angielskie napisy, bo wrzuciłem je na http://nations.tm-exchange.com. Póki co, oczywiście awardów nie dotałem, chociaż dziwię się trochę, ta nowa mapa wysła mi naprawdę fajnie Sad







Co sądzicie o tych mapach?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 27 stycznia 2008, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie rób nowego topicu do każdej osobnej trasy:
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=3728

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Captain Jack Sparrow
Gangsta Mapper


Dołączył: 15 Sty 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 88

Skąd: z Polski

PostWysłany: 27 stycznia 2008, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

e, nieeee... Teraz jak będę robił kolejne mapy, to będę tu wstawiał. tamto nieważne już jest.

[ Dodano 04 lutego 2008, 18:42 ]
zrobiłem tech-map (raczej) ale wciąż zastanawiam się czemu do jasnej ciasnej wciąż nie mam awarda?! Grrr... Widziałem o stokroć gorsze mapy od moich a miały po 6, 10, 15 awardów.... Nie ozumiem tych ludzi, ech...



a to full-speed, też oczywiście nie przyjęty pomyślnie...




Jakby co, to ściągnąłem sobie update do Trackmani i teraz przez neta mogę grać (najczęstsze wyniki to pozycja 2 i 1 (z rzadka 3 i dalej)) i zastanawiam się, czy jest ktoś kto może hmm.. "przetestować"? moje umiejętności i do klanu przyjąć albo coś...

Oczywiście liczę się z tym, że po kolejnym poście przez znowu tydzień nie będę mógł się logować (nie wiem kto mi ciągle konto blokuje) ale plis, jeśli ktoś jest zainteresowany (przyjęciem mnie do klanu ) niech pisze (a jeśli mapą) to niech jakiś komentarz da, bo te niedocenianie mnie wkurza (nie sądzę że te mapy są kiepskie... ) choć oczywiście ktoś kto się na tym zna na pewno je zjedzie nieźle ...[/code]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?