Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
eXtreme 1.36 by soyek.pl - trasa.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soyek.pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 26 Maj 2007, 23:01    Temat postu: eXtreme 1.36 by soyek.pl - trasa. Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich Very Happy

Chciałem podzielić się z Wami moją pierwszą i, jak myślę ostatnią trasą w TMN.



Pod tym linkiem znajdziecie pełny opis. Jeśli zechcecie ją skomentować, proszę o skomentowanie jej właśnie pod tym linkiem, bo nie chciałbym, żeby strona trasy pozostała pusta. A jeśliby się Wam spodobała, będę baaardzo wdzięczny za jej nagrodzenie :wink: .

Dostępne jest tam również replay z mojego rekordowego przejazdu, dla tych, którzy mieliby jakieś problemy z pobijaniem Author's Time, choć zapewne nie będzie takich wiele, bo wcale dobry nie jestem.
Nie zmienia to faktu, że trasa jest dość trudna. Na początku gracz ma do wyboru łatwiejsze, ale i wolniejsze drogi, jeśli nie radzi sobie z wersją trudniejszą. Później jednak, jeśli sobie nie radzi, do mety nie dojedzie Very Happy

Ale nic, jak już pisałem, pełny opis pod tym linkiem.

Mam nadzieję, że się Wam spodoba :wink:




Ostatnio zmieniony przez soyek.pl dnia 28 Maj 2007, 2:07, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] janusz
Jeździ konno


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: Beskidy

PostWysłany: 27 Maj 2007, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamiast filmu z rekordem umieść poprostu replay z gry na tmx - będzie szybciej a nie każdy może/chce ściągać aż 80MB avi Wink
_________________


www.polteam.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
soyek.pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 28 Maj 2007, 2:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz rację Oops Zrobiłem generalny update trasy, dodałem replay do ściągnięcia i mam nadzieję, że pojawi się kiedyś jakiś comment, bo narazie profil świeci pustkami Crying or Very sad .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?