Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zapisy na tanie serwery TM (freeZone) na rok 2012
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 12 grudnia 2011, 15:51    Temat postu: Zapisy na tanie serwery TM (freeZone) na rok 2012 Odpowiedz z cytatem  

Witam
Zbieram zapisy na serwery na rok 2012. cena jest atrakcyjna. Czy będzie serwerownia,zależny od ilości zainteresowanych!
Trzeba mieć 10kCC (czyli jakieś tam konto kogoś United) i opłaty tygodniowo są automatyczne 250cc (system ManiaLink sam pobiera). Oczywiście jeśli nie masz miedziaków- też możesz mieć serwer FreeZone. Jednak wtedy ceny ustalamy indywidualnie. Ponadto KUPIĘ miedziaki 1k=2 złote.
Smile


Ostatnio zmieniony przez exp300plus dnia 14 grudnia 2011, 22:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 12 grudnia 2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co napisałeś to tylko warunki zrobienia z normalnego servera serva freezone, bo wpierw by wykonać to co napisałeś trzeba miec swój, normalny, płatny server. Nie ma czegoś takiego jak server za miedziaki Razz

Pozdrawiam, to z miedziakami - może napiszę do Ciebie.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
IcemaN
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 21


PostWysłany: 12 grudnia 2011, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak to przeczytałem to mnie głowa zabolała postawiłem Ci jeden serwer a ty już planujesz cała serwerownię zbierasz zapisy na serwery a nic nie umiesz to nie jest od tak postawić wszystko i znaleźć klientów na to trzeba czasu i pieniędzy najpierw naucz się jak postawić jeden serwer a potem oferuj serwery bo kto do Ciebie przyjdzie jak nic nie zrobisz . Jeżeli zamierzasz naprawdę z tym walczyć życzę powodzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 12 grudnia 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierwszy lepszy informatyk to umie zrobić, co za filozofia ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 12 grudnia 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pachnie przekrętem

czy może śmierdzi?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 12 grudnia 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kod:
pierwszy lepszy informatyk to umie zrobić, co za filozofia ; )


Jesteś chyba śmieszny, co ci to da że informatyk ustawi ci dedyk a pytanie co dalej. Widać że nie masz pojęcia o serwerach Trackmani

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 12 grudnia 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

racja. o serwerach nic nie wiem. ale to nie znaczy że nie mogę mieć sprawnie działającej serwerowni ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 13 grudnia 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet i ja mogę podpisać się pod tym bo g*wno wiem o serverach jednakże mogę napisać tutaj z miejsca - To, że nic nie wiesz od razu wyklucza Twoją serverownię.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 13 grudnia 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to co napisałeś jest absurdalne. Ja tu występuje w roli inwestora strategicznego. a spawy techniczne są do załatwienia od reki. mówiąc po ludzku- w lecie 2012 będzie hulała moja serwerownia. czy ci się to podoba czy nie. A pamiętaj że śmieje się ten kto śmieje się ostatni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 13 grudnia 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do lata jeszcze daleko, ale może przybliżysz nam na jakim sprzęcie ten twój serwer ma działać (serwery) i jakie łącze posiadasz? Jak na razie to robisz sporo zamieszania i zamętu w głowach przyszłych swoich klientów. Z boku patrząc wygląda to raczej na bajeczkę dla grzecznych dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 13 grudnia 2011, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zbanujcie mu ip k**wa, widać że to przekręt ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 13 grudnia 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rival'a nie pamiętacie? To brat Czatowca .
Zobaczcie na jego wcześniejsze posty i wszystko będzie jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 13 grudnia 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aa to takie buty,a ja się niepotrzebnie denerwuje xd
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 14 grudnia 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uwaga. rival-servers w celu świadczenia najwyższej jakości usług posiada limit na ilość równolegle działających serwerów. To oznacza, że tym samym czasie może działać mała ilość serwerów FreeZone (które można kupić po 20 złotych) i oczywiście dodatkowo 3 serwery specjalne FreeZone obsługiwane na potrzeby www.tmpl.info , które to będą działy od końca tego roku do momentu zamykania serwerowni rival-servers, co prawdopodobnie nastąpi wraz z odległym upadkiem TMNF, wynikajacym z wprowadzenia nowej wersji stadionu lub zakazu Ubisoftu na stawianie serwerów w celach marketingowych(?)
Chyba, że zgłosi się więcej osób, to wtedy pomyślimy nad dodatkowym łączem internetowym.
Zapisy prowadzone są na pierwszy miesiąc działania serwerowni na potrzeby cywilów, czyli na marzec. Co ciekawe nie trzeba mieć CC miedziaków (w przypadku nabywania serwera nie specialnego 40slotów wersji standardowej czyli z FreeZone: na dwa i więcej miesięcy), bo rival-servers załatwi takowe za Ciebie. Można sobie zarezerwować miejsce bez płacenia z góry, czyli jak zarezerwujesz na marzec to serwer stanie w marcu i masz 2 tygodnie od startu serwera na uregulowanie płatności. Liczymy na Waszą uczciwość. Pierwsze 3 osoby, które w tym wątku zgłoszą chęć posiadania serwera na minimum pół roku otrzyma dodatkowe 3 miesiące za darmo. Warto, więc ustawić się w kolejkę ażeby nie przepłacać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?