Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Internet w laptopie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 14 grudnia 2011, 11:50    Temat postu: Internet w laptopie Odpowiedz z cytatem  

Potrzebna mi pomoc.

Siostra przywiezie mi laptopa na Święta celem zamiany Visty na Win7. Tam gdzie obecnie mieszka korzysta z usług jakiejś prywatnej firmy, ma pociągnięty kabel do mieszkania, tam router i do lapka już bez przewodów. Jak wgram jej nowy system to pewnie trzeba będzie to na nowo porobić ustawienia. Nie wiem czy ma ustawione na automat czy trzeba wszystko ręcznie wprowadzać dlatego pytam.

Gdzie w Viście sprawdzić i gdzie potem w 7 wpisać ustawienia aby miała internet w miejscu zamieszkania? Pewnie da się to jakoś załatwić a zawsze lepiej najpierw samemu pokombinować zamiast wołać fachowców.

Dzięki.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14 grudnia 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najważniejszym jest sterownik do WIFI Razz i krótki instruktaż jak podłączyć się do sieci znając hasło. Bo domniemam, że jest ustawione i Twoja siostra ma je gdzieś zapisane. Bo co tam ustawiać Wink, włączasz menedżera WIFI i klikasz na wykrytą sięć. Następnie wpisujesz hasło i w 99% przypadków jest po temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14 grudnia 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jeśli chodzi Ci o to, o co mi się wydaje, że Ci chodzi, to połączenie automatyczne z wybraną siecią jako "ta pierwsza":
Centrum sieci i udostępniania (przez panel sieci obok zegarka na pasku zadań)> Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi - tam się już bawisz, która ma być preferowana.

A resztę wytłumaczył Crow: łączysz z siecią i nie ma najmniejszych problemów, o ile sterownik masz Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?