Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 2: *{RBF}* vs |GT|
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szym, ty już nie bądź taki madralinski.
trzeba było podac liste z max 15 graczami na turniej.
graja gracze z tej listy, nikt inny.
ta lista by byla bezsensowa, jakby mozna było dodoawac graczy.

po drzgie wizz już zrezygnowal z gry w PL4, wiec proszę przestancie wrescie z tym.
bo nie tylko, ze jesteście nowy team w PL, ale tez nie liczycie się do najmocniejszych, a jednak balagan robicie, jak byscie byli pS (czy już teraz mam mowic xp?Smile )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pysio2727
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 135
Skąd: Jarocin

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

panowie wyluzujcie niech hack wróci i wszystko się dogada i wtedy jeśli będzie taka potrzeba zagramy jeszcze raz poprostu pablo dostal taka wiadomość od hacka wiec wybral sklad ale to się jeszcze wszystko wyjasni jakub nie jesteśmy zadnym mocnym klanem jesteśmy normalnymi graczami ktorzy tez chcieli poczuc ten klimat to jest nasz pierwszy taki turniej nie chcemy się z nikim kłócic pozdro dla wszystkich dzięki za mecz GT gg
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawet jak hack wroci, nie będzie mogl regulaminu zmienic, to jest przeciesz jasne.
jak hack wam tak mapisal, zrobil blad, i na pewno przeprosi za to, ze wam trudnosci to narobilo.
ten mecz był grany wedlug regulaminu, i do cholery nie będzie powtorki. która i tak by nie miala sensu, bo wizz nie gral w meczu wedlug regulaminu.

przestance wrescie z siebie robić zlych przgranych, i dajcie spokoj.

tylko gracze na liscie moga grać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
nawet jak hack wroci, nie będzie mogl regulaminu zmienic, to jest przeciesz jasne.
jak hack wam tak mapisal, zrobil blad, i na pewno przeprosi za to, ze wam trudnosci to narobilo.
ten mecz był grany wedlug regulaminu, i do cholery nie będzie powtorki. która i tak by nie miala sensu, bo wizz nie gral w meczu wedlug regulaminu.

przestance wrescie z siebie robić zlych przgranych, i dajcie spokoj.

tylko gracze na liscie moga grać.

i koniec dyskusji

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:


tylko gracze na liscie moga grać.


ta, i to jest cała kwintesencja rozwiązania problemu. nie było to jasne to już się wyjaśniło i myślę, że teraz będziemy grać tak jak jest właśnie powiedziane. tylko gracze z listy. bez dopisywania.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szym
Team Poland


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 193
Skąd: Bukówiec Górny

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub ja się nie mądruję... ja poprosu nie lubie takich sytuacji jak są jakieś problemy... trzeba ja poprostu na spokojnie rozwiązać i tyle... A że wyraziłem swoje zdanie to nie znaczy że jestem mądraliński...
Co do listy to dlaczego była by bezsensowna?? Wg mnie lista była po to żeby nieuczciwi gracze nie mieli możliwości bycia w dwóch teamach... może się myle...

A że nie liczymy się do najmocniejszych (oczywiście to prawda i zdajemy sobie z tego sprawę) to przecież nie znaczy że chcemy aby wszystko było zgodnie z zasadami... Dobra naprawdę poczekajmy na hacka i zobaczymy co on powie... Bo my naprawdę do niczego nie dojdziemy... A teraz idę spać i DOBRANOC!

EDIT:
Teraz przeczytałem posty Grona i Coofa i ok... ale ja jednak poczekam na reakcje hacka...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Pysio2727
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 135
Skąd: Jarocin

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nich będzie tak jak kuba napisał mecz wygral team GT wizz nie będzie gral ani ci co doszli tylko sklad podany na samym poczatku. gratki GT Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, sorry za tego madralinskiego.
wydaje mi się, ze z toba mozna pogadac spoko.
Cytat:
Dobra naprawdę poczekajmy na hacka i zobaczymy co on powie... Bo my naprawdę do niczego nie dojdziemy

nie musisz na nic czekac.
hack nie zmieni regulaminu.
ta sprawa jest ze stolu.

nie będę tego 10 razy pisal.
jak by byla zmiana regulaminu, każdy team musi się zgodzic na taka zmianę, bo się zapisal pod warunkach danego regulaminu.
GT, [POL] i pewnie inne się nie zgodza. KONIEC!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loool, powoli mnie to RBF zaczyna denerwowac...
Chcieli złamac regulamin, i mają do nas pretensje, że im na to nie pozwoliliśmy.. żal RBF, żal. Myślałem, że jesteście normalnym teamem.

Btw. Po co powołujecie się ciągle na Hacka?? "Czekajcie na Hacka" "Zobaczymy co Hack powie". A wiecie co ja wam powiem? Że Hack powinien przeprosic nas.. że popełnił błąd, bo nawet on nie może sam zmieniac regulaminu...

Żal.pl Rbf Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szym
Team Poland


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 193
Skąd: Bukówiec Górny

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to ok, sprawa wyjaśniona... Jednak szczerze to czekam na wypowiedź hacka a raczej na jego przeprosiny... no bo jednak nas w błąd wprowadził...I zamieszanie duże z Tego wyszło, i tak wygląda jakbyśmy chcieli oszukiwać (a tak nie jest). Dobra teraz KONIEC! ;-)

EDIT:
Hack powinien chyba przeprosić oba teamy, no bo nie wiedzieliśmy że wizz miał być u was a mor_olo się nie zgodził, a hack zgodził się żeby wizz grał u nas (pewnie nie wiedząc że mor_olo wcześniej zabronił mu jechać u was)... Więc nie mów że chcieliśmy złamać regulamin...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko jeszcze dodam, ze RBF tak się wykłócało o wizza, ze przez 15min musiałem prosic zeby się zamknęli i przetestowali czy działa alternate rules...no ale było minęło Smile Ważne, ze wygrana jest

PS
@GT - ten niby coof co napisał do maxera, ze chce hasło to w rzeczywistosci był kingx (nieswiecacy_kingston) Very Happy Były (chyba były ^^) gracz xp - później wszedł do nas jako |GT| Misi - zdradził go kolor nicka (bo takiego koloru mało kto używa Very Happy) i nieznajomosc ocen misia Smile To by było na tyle...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten KING mnie wkur*****...
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa ludzie ! skonczmy już ten teamt wszyscy, bo naprawdę robi się paranoja. :? |GT| wygralo sprawiedliwie. RBF dostalo. tyle ! w ogóle nie wiem czemu teraz RBF zaslania się hackiem ! :shock: dla mnie to jest dziwne, naprawdę dziwne. hack jest na wakacjach, i on jest teraz organizatorem pl4 ? :shock: nie ma go, wiec na ten czas powinien go ktos zastapic. ale mniejsza z tym, jakos mnie to nie interesuje zabardzo. jedynie chce, aby było fair play, a nie ze RBF ma teraz pretensje do nas, bo jak twierdza , WIZZ NIE GRAL, PONIEWAZ BALISMY się PRZEGRANEJ.
naprawdę , to jest dziwne zachowanie RBF :? i skonczcie już ten temat.

wynik : |GT| 2 : 1 *RBF*

^^^^^^^^^^^^^^^^^
tyle

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1p napisał:

@GT - ten niby coof co napisał do maxera, ze chce hasło to w rzeczywistosci był kingx (nieswiecacy_kingston) Very Happy Były (chyba były ^^) gracz xp - później wszedł do nas jako |GT| Misi - zdradził go kolor nicka (bo takiego koloru mało kto używa Very Happy) i nieznajomosc ocen misia Smile To by było na tyle...


jeżeli to rawda to tego msia nie mo już wsrod xp-ekow, :wink:
ja nie toleruje podszywania się pod kogos Evil or Very Mad

btw xp nie zgadza się na zmianę regulaminu i nigdy się nie zgodzi ja sam go ustalalem wrzeszczac na TS-ie na mor_olo i teraz mialbym robić jakieś cyrki pffff

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bulet napisał:
R1p napisał:

@GT - ten niby coof co napisał do maxera, ze chce hasło to w rzeczywistosci był kingx (nieswiecacy_kingston) Very Happy Były (chyba były ^^) gracz xp - później wszedł do nas jako |GT| Misi - zdradził go kolor nicka (bo takiego koloru mało kto używa Very Happy) i nieznajomosc ocen misia Smile To by było na tyle...


jeżeli to rawda to tego msia nie mo już wsrod xp-ekow, :wink:
ja nie toleruje podszywania się pod kogos Evil or Very Mad

btw xp nie zgadza się na zmianę regulaminu i nigdy się nie zgodzi ja sam go ustalalem wrzeszczac na TS-ie na mor_olo i teraz mialbym robić jakieś cyrki pffff


no wlasnie, przeciesz my razem ten regulamin z mor_olo, buletem, i pS ustawialismy, wiec jak my mowimy, ze nie mozna zmieniac graczy, to sami to ustalilismy, i jest to czesc regulaminu, którego nie mozna zmieniac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP Rainer
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 96

Skąd: Tychy

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

regulamin jest i na pewno nie będzie zmieniany bo to bez sensu...king już od dawna nie jest w xp i wqrwia mnie jego zachowanie...nienawidze jak ktos się podszywa pod kogos innego !!!

Ps.może on jest dzieckiem neo ?? Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli w regulaminie jest ze nie moga grać gracze ktorzy nie byli zgloszeni do czasu rozpoczecia PL4 to RBF powinno być zdyskwalifikowane za to ze gral u nich zawodnik który nie był zgloszony do rozgrywek ( minim )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie. Albo dyskw. albo walkover 3-0 dla nas.. panowie, nie róbmy sobie jaj!
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wedlug regulaminu powinni dostac ostrzezenie.
jak to się powtorzy będą mieli problemy z dalsza gra w PL4.

mozemy o tym z morolo, bulet, wally i innymi podyskutowac.
nie dal bym dyskwalifikacji czy walkowera odrazu, bo rzecz widocznie nie byla jasna, i hack mowil komus, ze może grać nowy gracz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 20 sierpnia 2007, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
wedlug regulaminu powinni dostac ostrzezenie.
jak to się powtorzy będą mieli problemy z dalsza gra w PL4.

mozemy o tym z morolo, bulet, wally i innymi podyskutowac.
nie dal bym dyskwalifikacji czy walkowera odrazu, bo rzecz widocznie nie byla jasna, i hack mowil komus, ze może grać nowy gracz.

Popieram

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?