Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PSG - Seekers Frags
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 15:54    Temat postu: PSG - Seekers Frags Odpowiedz z cytatem  

Witam, PSG - Seekers Frags to polączenie 2 dobrych klanów Counter-Strike 1.6, ale od kilku tygodni rozwijamy Multigaming i potrzebujemy graczy TM. W sprawie rekrutacji proszę pisać na numer GG: 11973099.
Strona klanu: www.seekers-frags.ugu.pl niestety na razie darmowy hosting Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tworzymy nowy Team: The Link PSG Very Happy

Edit: Ja już nie mam siły na polemikę z wami ;d

I tak wszyscy wiemy, że żaden z wolnych Teamów: TCW, XX, P4G, NAR, a szczególnie najmojsze RH nie dołączy do tak poważnego MG, więc już się nie odzywam.


Ostatnio zmieniony przez Maybe. dnia 09 grudnia 2008, 21:17, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PRAWIE JAK PGS^^
może ja mógłbym ale jestem PRZECIĘTNYM graczem.
Serio.

@Maybe.
Lepiej The Link GPS^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Happy tylko PGS to Pentagram G-Shock, a PSG to Polish Style Gaming Smile. Ale nie ja wymyśliłem tą beznadziejną nazwe dlatego trzymamy się skrótu PSG - Seekers Frags Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Maybe & Zax - jak nie jesteście zainteresowani to nie piszcie ok ? i zastosujcie to nie tylko do tego tematu.. dzięki
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dobra, fajnie, ale co możecie dać od siebie? Bo w dzisiejszych czasach sam TAG nie jest wystarczająco zachęcający ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Człowieku ja nigdy nie grałem w TrackManie i nie wiem co jest do tego potrzebne, jakie serwery itp. Jak już znajdę odpowiednią liczbe graczy to wtedy jedna osoba dołączy do zarządu i będzie się zajmowała sprawami tej gry Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 09 grudnia 2008, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a no to zajebiaszcze podejście Razz
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sk-sobi napisał:
Człowieku ja nigdy nie grałem w TrackManie i nie wiem co jest do tego potrzebne, jakie serwery itp. Jak już znajdę odpowiednią liczbe graczy to wtedy jedna osoba dołączy do zarządu i będzie się zajmowała sprawami tej gry Razz


no i tym postem sięgnąłeś dna, jeśli chodzi o prowadzenie MG... bo żeby chcieć jakiś team to jednak trzeba coś o grze wiedzieć (np. o co w niej chodzi) i nie mówić rzeczy tego typu bo po tym poście raczej na pewno nikt się nie zgłosi, ale GOOD LUCK

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DiabloS_CRB napisał:
sk-sobi napisał:
Człowieku ja nigdy nie grałem w TrackManie i nie wiem co jest do tego potrzebne, jakie serwery itp. Jak już znajdę odpowiednią liczbe graczy to wtedy jedna osoba dołączy do zarządu i będzie się zajmowała sprawami tej gry Razz


no i tym postem sięgnąłeś dna, jeśli chodzi o prowadzenie MG... bo żeby chcieć jakiś team to jednak trzeba coś o grze wiedzieć (np. o co w niej chodzi) i nie mówić rzeczy tego typu bo po tym poście raczej na pewno nikt się nie zgłosi, ale GOOD LUCK
ehh wcale nie trzeba wiedziec o co chodzi w danej grze... wystarczy miec sponsora który będzie sypal kase.... wtedy na pewno nie będzie narzekal na brak propozycji od klanow...

Jarek ja tu nie spamuje Smile po prostu poprawiam Diablosa Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O ludzie... Na razie hosting jest darmowy... A sponsor się znajdzie, wystarczy trochę walki i ambicji. ESL służy... Wystarczy udział w lidze, a już można znaleźć sponsora na serwer TS Smile. Wiem bo znam wielu co za dalekie miejsca w ligach mają coś sponsorowane. Mój kolega ma klan, który mój ograł w meczu sparingowym, a mają sponsorowany serwer do gry Smile. A teraz możecie wszystko jak zwykle popsuć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 09 grudnia 2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
DiabloS_CRB napisał:
sk-sobi napisał:
Człowieku ja nigdy nie grałem w TrackManie i nie wiem co jest do tego potrzebne, jakie serwery itp. Jak już znajdę odpowiednią liczbe graczy to wtedy jedna osoba dołączy do zarządu i będzie się zajmowała sprawami tej gry Razz


no i tym postem sięgnąłeś dna, jeśli chodzi o prowadzenie MG... bo żeby chcieć jakiś team to jednak trzeba coś o grze wiedzieć (np. o co w niej chodzi) i nie mówić rzeczy tego typu bo po tym poście raczej na pewno nikt się nie zgłosi, ale GOOD LUCK
ehh wcale nie trzeba wiedziec o co chodzi w danej grze... wystarczy miec sponsora który będzie sypal kase.... wtedy na pewno nie będzie narzekal na brak propozycji od klanow...

Jarek ja tu nie spamuje Smile po prostu poprawiam Diablosa Wink


napisałbym do tego koment ale już sensu nie ma ;P powiem tylko że mój nick pisze się z dużego "S" !! ^^

a to co pisze sk-sobi

noo dobra ale czegoś nie rozumiem z twojej wypowiedzi...

sk-sobi napisał:
Wiem bo znam wielu co za dalekie miejsca w ligach mają coś sponsorowane. Mój kolega ma klan, który mój ograł w meczu sparingowym, a mają sponsorowany serwer do gry Smile.


to chyba logiczne że jak mają serwer to mogą się lepiej zgrać...

w każdym razie... Nie jestem do was źle nastawiony, ale... który Team pójdzie w sumie "na ślepo" do was, bo dopiero walczycie o sponsora?? No będzie ciężko ^^ ale to już wasza zabawa nie moja więc zostawiam Ci głos i nie zamierzam Ci tego psuć...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 10 grudnia 2008, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Człowieku oni nie zaczynali mając serwer, sponsorów itp. po prostu do wszystkiego sami doszli... A ty chcesz, żeby mój team Counter-Strike (bo na razie taki jest), zdobywał sponsorów dla dywizji TrackManii, żeby ludzie dochodzili... To jest trochę śmieszne. :?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Człowieku ja nigdy nie grałem w TrackManie i nie wiem co jest do tego potrzebne, jakie serwery itp. Jak już znajdę odpowiednią liczbe graczy to wtedy jedna osoba dołączy do zarządu i będzie się zajmowała sprawami tej gry Razz

Kolego drogi, ta scena nieco za bardzo do przodu poszła, abyś na bajer zgarnął ciekawą grupę graczy. No, chyba że klan o "nieco" oderwanej od rzeczywistości nazwie, postawiony na darmowym hostingu, darmowym CMSie i lipnej stronie, nazywasz czymś atrakcyjnym.

Idziemy dalej. Organizator czegokolwiek - klanu, dywizji, turnieju, reprezentacji, czegokolwiek - powinien być osobą zaufaną i odpowiedzialną - albo przynajmniej sprawiającą przez internet takie wrażenie. No offence, ale Ty na moje oko takich zdolności nie masz. Raz - masz czternaście lat. Z całym szacunkiem dla czternastolatków, sam znam wielu rozgarniętych, ale "sponsor się znajdzie" z ust gimnazjalisty brzmi nieco ironicznie. No, ale lecimy dalej.

Na Waszej stronie klanowej znalazłem "Twojego" newsa dotyczącego występu BENQ.DELTAeSPORTS.com w PinoTV.
Twój news: http://www.seekers-frags.ugu.pl/index.php?site=news_comments&newsID=13
"Podobny news": http://www.counter-strike.pl/news-13963
No, to tutaj komentarze wyciągnijcie sobie sami.

I tak na koniec - organizator powinien być osobą rozgarniętą, czyli zachowującą się stosunkowo odpowiedzialnie. Nie wiem czy tak można ocenić autora Twojego posta na załączonym poniżej forum:
http://torrenty.org/torcache/220857_11.html (ctrl+f i wpisujemy numerek gadugadu założyciela tego tematu, czyli 11973099).
Cytując: cała ta smutna historia rzeczywiście może "k... mózg wy...ć".

Reasumując:
1. Piractwo zabiją gaming
2. Nierozgarnięci pseudo-organizatorzy zabijają gaming.
3. Zmień podejście do sceny
// Generalnie jak będziesz chciał rozkręcić multigaming z mocną dywizja Trackmanii, wpadnij tu za jakieś pięć lat.

[ Dodano 10 Gru 2008, 10:04 ]
Cholera, aż sam nie wierzę że chciało mi się tego szukaćVery Happy

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie się tak zastanawiałem, Konradzie, czemu Ci się chciało szukać :>
A tak do tematu. Sobi, czy jak Ci tam:
Trackmania to nie saper, że każdy kto się złapie potrafi to ułożyć. Jeśli Ty chcesz zdobyć drużynę tejże dywizji to Ty chyba chcesz zachęcić daną drużynę, by doszła, racja? Przynajmniej takie moje rozumowanie. W ogóle, jak można założyć MG bez sponsorów, to ja nie wiem. Jakbym zakładam MG to pierwsze, co bym zrobił to ich szukał. Potem strona. Nie na lipnym darmowym hostingu, bo to odstrasza ludziska, uwierz. Przy okazji dodam jeszcze, że wiek oraz znaleziony przez Konrada post na torrenty.org dobitnie uświadamia tylko, że czym ktoś młodszy, tym mniej ogarnięty. Wiem po sobie. Pozdro i zamilcz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 10 grudnia 2008, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://torrenty.org/torcache/220857_11.html <- Tym mnie rozbiłeś... To nie mój post tylko mojego mniej rozgarniętego brata... Tak mam 14 lat czy to Ci przeszkadza? Do tego dodam, że nie gram na piratach! Gdzie mam napisane, że szukam "mocnej dywizji TM" ? Jestem ogarnięty miałem już kilka klanów Counter-Strike, ale teraz chcę rozkręcić Multigaming... Darmowy Hosting świadczy o tym, że nawet jak się staram znaleźć grupę ludzi, którzy będą w klanie i pomogą utrzymać stronke, serwery itp. To i tak się to nie udaje ponieważ zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty i zrobi wszystko, żeby niszczyć to co ja tworze... News dodany przeze mnie... O co Ci w nim chodzi? O to, że nie ma pogrubień i flag? Przepraszam Cię bardzo, ale się śpieszyłem, musiałem iśc i miał to poprawić drugi administrator... Widocznie tego nie zrobił. Nie martw się pisząc w następnym poście, że mam ogarniętych administratorów na stronie, ale już go nie ma Smile. hmm... teraz się doczepisz tego, że mój brat podał mój numer GG na stronie Torrenty.org... Musze Cię zmartwić, ale nie pozwoliłem mu na zakładanie własnego numeru na moim komputerze, dlatego podał moje GG... Jeżeli komuś się podoba to, że mam otwartą rekrutacje to niech złoży podanie, a jak Tobie się to nie podoba to nie pisz proste...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc kolego:
Po pierwsze: W newsie chodziło o to że jest zerżnięty z innej strony i podpisany jako Twój.
Po drugie: Żaden sponsor nie podpisze umowy z dzieckiem.
Po trzecie: Z każdym kolejnym postem dajesz nam co raz to więcej powodów do śmiechu.
Po czwarte: Proponuje dywan klocki, nie wiem w jakieś orki nie pobawe albo bionicle sobie kup a nie bierz się za takie poważne sprawy.
Po piąte: Tak jak pisał ajem "zamilcz" i dodam do tego jeszcze jedno "zniknij z naszych oczu na wieki"

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sk-sobi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 8


PostWysłany: 10 grudnia 2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eh... Głupota Polaków nie zna granic... Fragment news'a "...Źródło:BenQ DELTAeSPORTS.COM..." Ale już się nie będę czepiał... Sorry, ale nie mam 9 lat 150cm wzrostu, cieniutkiego głosika itp. W życiu człowieka wyróżniamy kilka etapów rozwoju... Jednym z nich jest okres dojrzewania, a wtedy "człowiek" przestaje mieć rozbujaną wyobraźnię, nabiera postury dorosłego człowieka, a jego głos staje się bardziej męski (w wypadku chłopców)... A ty Słowik ile masz lat? 15? 17? 19? Może masz dzieci o.O ? Szkoda słów... A rocznikiem mam 15 lat jak coś... Do tego dodam, że znam ludzi gdzie w klanie jest góra 2 osoby powyżej 16 roku życia, a Clan Lider ma 13 lat... Klany takie mają sponsorów, "lipne stonki" z darmowym lay'em... Ale widzę, że tutaj nie znajdę sprzymierzeńców, więc narazie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
No właśnie się tak zastanawiałem, Konradzie, czemu Ci się chciało szukać :>

A tak serio to rano w pracy po prostu koszmarnie się nudziłem Smile
Cytat:
Tak mam 14 lat czy to Ci przeszkadza?

Mi nie, ale nie dołączył bym do klanu w którym organizator, czyli funkcja w mocnym stopniu reprezentatywna i odpowiedzialna za kontakt ze sponsorami, czyli - na ogół - podmiotami gospodarczymi - ma 14 lat.
Cytat:
News dodany przeze mnie... O co Ci w nim chodzi? O to, że nie ma pogrubień i flag?

Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale słowik w punkcie pierwszym napisał o co mi chodziło. To jest właśnie tak zwane rozgarnięcie Smile Swoją drogą, plagiatowanie cudzej pracy, nawet jeśli są to newsy na serwisach esportowcych, jest po prostu kradzieżą.

Za przeproszeniem, do tworzenia multigamingu zabierasz się od dupy strony. Wszystkie dziś potężne multigamingi nie zaczynały od szukania sponsorów, tylko tworzenia mocnych dywizji. Team Pentagram powstał dzięki temu że piątka znajomych zebrała się i zaczęła dominować na scenie Counter Strike 1.6, Fear Factory powstało od mocnej dywizji Enemy Territory, Frag Executors od Quake`a (ewentualnie CSa, poprawcie mnie jak się mylęSmile ). Teraz masz lipną stronę, brak funduszy na hosting czy domenę, redaktorów którzy _kradną_ treść z innych serwisów i nieznaną bliżej nikomu dywizję CSa. Rozwiń jedną dywizję, jak zacznie odnosić sukcesy zacznij powoli podłączać inne. Najlepszy przykład to Frag Executors. Chłopaki mają chyba tylko trzy dywizje, dołączają maksymalnie jedną rocznie - ale każda jest zajebiście mocna. To trochę tak jak gry od Blizzarda - skupiają się tylko na hitach.

Z Trackmanią jest tak samo. Nie ma sensu aby singlescenowe klany z powiedzmy top10 sceny dołączały do jakiegoś nonameowego multigamingu, bo tylko marka klanu na tym straci. Z biegiem czasu pewnie mocniejsze marki będą dołączały do mocniejszych multigamingów o ugruntowanej pozycji, jak chociazby Delta. Nie odwrotnie.

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
singlescenowe,nonameowego

mogłeś Konrad bardziej po polsku bo kolega znów napisze że nie rozumie o co nam chodzi ^^ Co do reszty myślę że już wszystko zostało napisane. W skrócie. Przestań szukac bo tylko zrobisz z siebie pośmiewisko a i tak nic nie znajdziesz. ( Mówie o poważnych teamach,klanach,drużynach,plemionach,sektach,ugrupowaniach etc. )

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?