Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Newsy z polskiej sceny TMNF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 04 grudnia 2008, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fan napisał:

Z całym szacunkiem, ale wolałbym żeby to tmpolska było dodatkiem do tmpl, a nie odwrotnie.

Turnieje se mogą być na tmpolska, ale raczej nic więcej.
Można by tam wystrój zaprowadzić mniej więcej taki jak na tmpl i zrobić z tego swego rodzaju wizytówkę sceny.


Bardzo łatwo jest mówić.. trudniej jest zrobić. Ja Ci nie mówię jak powinna wyglądać i jakie mieć funkcje strona TCW.

Umowa ze Scarym była jaka była... Ale scary nie zrealizował założeń. tmpl stoi w miejscu i nadal oferuje to samo już od dłuższego czasu. I ja mam tworzyć coś pod forum? Rzadko widuje się strony, na których forum jest tematem przewodnim.
Nie mam zamiaru dopasowywać choćby wyglądu do tmpl. Tmpolska to moje własne koszty i praca osób zupełnie nie związana z tmpl.
I twoje stwierdzenie, że na tmpolska powinny być turnieje i nic więcej jakoś mnie nie przekonuje. Dlaczego wszystko co związane ze scena powinno być jednakowe? Wielu graczy nie korzysta z tmpl, z różnych powodów, często negatywnych i czy dlatego maja nie lubić tmpolska bo będzie "dodatkiem" i wyglądać będzie podobnie?
Takie jest moje zdanie i nei widze powodów by je zmieniać. I bardzo proszę byście zastanowili się zanim coś napiszecie. Ja nie dostaje pensji za tworzenie tmpolska, nie płace także nikomu. Już wspominałam , że traktuję to jako zabawę. I nie mam zamiaru dostosowywać mojej zabawy do Twoich oczekiwań... zastanawiające dlaczego tmzone nie ma podobnego wyglądu.
Szczerze to mi się zaczyna odechciewać... póki robiłam to dla siebie i własnej przyjemności i kierowałam się tylko tym by coś zorganizować innym to wszystko maiło sens. Nie uległam gadaniom srapplera (wyjątek banery na mapach turnieju, później dziwne pretensję, że tylko było to na mapie eliminacji). Są rady i są pomysły. Kiedy wchodzą w zabawę układy to wszystko do kosza. W czasie tworzenia tmpolska było kila osób zaangażowanych. Później te osoby chciały wziąć udział w turniejach. Pierwsze co zrobiłam to zdjęłam im admina by nie być posądzoną o stronniczość. Układy i układziki do niczego dobrego nie prowadzą.
Ehhh szkoda gadać, sorki za spam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yo_oo napisał:
Ja Ci nie mówię jak powinna wyglądać i jakie mieć funkcje strona TCW.


Strona TCW i tmpolska to strony o zupełnie innym sensie istnienia, więc nie rozumiem kąśliwej uwagi.

yo_oo napisał:
Rzadko widuje się strony, na których forum jest tematem przewodnim.


czy ja wiem, czy tak rzadko ... niemniej tmpl jest taką stroną i od początku taki był sens jej istnienia, żeby tworzyć społeczność i to się chyba udało Yardowi i spółce założycieli

yo_oo napisał:
I nie mam zamiaru dostosowywać mojej zabawy do Twoich oczekiwań...


to akurat nie za dobre podejście, mając na uwadze to że chcesz ludzi do tmpolska przyciągać, a nie zniechęcać ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz co zauważyłem? Jak jakaś krytyka - to Twoim zdaniem jest złe, bez sensu i Ci się odechciewa. Jak ktoś chwali - profesjonalne, obiektywne, chłodne spojrzenie na sytuację. To nie jest tak.

Zgłosiłem pomysł - połączmy to jakoś. Od przeszło dwóch lat ta scena siedzi sobie na tmpl i jest, moim zdaniem, OK. Jasne, pojawiają się głupie tematy, pojawiają się mniej ciekawi ludzie, ale to chyba nie wina tmpl?

W ogóle to wolałbym dorobić do tmpl stronę, niż tworzyć dwie osobne. Takie jest moje zdanie, ale, jeżeli stronka będzie mi pasowała (nie, nie chodzi o to, że macie się do mnie dostosować...) to będę i na niej czasem przesiadywał ;]

Mam większe prawo mówić, co ma być na tmpolska, niż Ty co ma być na TCW - Ty w klanie nie jesteś, a strona jest tworzona, bądź co bądź, dla sceny, do której należę. Ja nic nie rozkazuję, tylko proponuję. Więc niech Ci się nic nie odechciewa, bo przecież można stworzyć coś fajnego... Ale, że tak powiem - razem, a nie Ty sama.

Sprawy inne:
Na tmzone byłem ostatni raz dawno, dawno temu Smile
Traktowanie tego jako zabawy jest ok, ale niech to będzie również zabawa dla nas. Chyba nie tworzysz tej strony dla siebie?
News Scootera bardzo dobry, idea w ogóle fajna, ale w przypływie euforii nie niszczcie nam tmpl i czasem nas słuchajcie. Inaczej na tmpolska będziecie sami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tak btw. kamilo zachowujesz się jak kiedyś mor olo
"albo będzie po mojemu, albo w ogole nie będzie/zrobcie sobie wlasne PL"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Szczerze to mi się zaczyna odechciewać...

Jak już się bawisz, to dokończ zabawę, bo zostawiać w połowie nie wypada :>.
Strona ładnie wygląda, jest przejrzysta, nie widzę sprzeciwów, żeby były tam informacje dotyczące turniejów. Jak te same osoby będą organizowały te turnieje co wcześniej, to dlaczego koniecznie chcecie to na tmpl? Może nawet lepiej by było, gdyby taki serwis o scenie tm funkcjonował, tym bardziej że tmpoland.com, który był świetnym pomysłem okazał się niewypałem ;f.
Kamila chce pomóc, to nie powinniśmy się od tej pomocy odwracać. Wystarczy dopilnować, że wszystko będzie tak jak powinno być, bez zbędnych udziwnień (jak np. podanie map na początku, co jest IMO idiotycznym pomysłem).
Zawsze można zrobić tak, że na tmpolska będą się pojawiały informacje o turniejach czy innych konkursach. Wystaczyło by jeszcze dodać banner do tmpl z dopiskiem "Oficjalne forum sceny TrackMani". I po sprawie. Ci, którzy chcą fajnego, klimatycznego forum, gdzie można pogadać na luźne tematy, pośmiać się, czy pokłócić to będą je mieli. A Ci, którzy chcą być tylko na bieżąco z sceną tm, oraz brać udział w turniejach będą zaglądali na tmpolska. Scenę tworzą ludzie - i Ci, którzy siedzą na tmpolska i tmpl. Tym bardziej, że to Ci sami ludzie. Tak więc nie dzielcie na siły sceny, bo naprawdę nie warto.
Tyle ode mnie, jestem za tym, żeby tmpolska "organizowała" turnieje, nawet im pomogę jak taką pomoc będą chcieli :>.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 04 grudnia 2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wow....
swego czasu miałam plan... jak to miało wyglądać.. gdy powstało co nieco pojawił się Diavel i porządnie mnie skrytykował. Za co byłam i jestem wdzięczna bo zrobił to super. Od tamtego momentu był często dla mnie źródłem informacji oraz mogłam liczyć na pomoc (Jury konkursu).
Pojawiały się także inne osoby... nie chce nikogo pominąć.. Jarki (Jarecki i Red) i także mi pomagali. Kamilos i Marek, słuchałam w czasie turniejów i Mata i Maca także. Wszędzie patrzyłam na każdego jak na źródło informacji (oczywiście nie tylko!) Nie będę mówić o osobach na C bo szkoda czasu (wiecie o kogo chodzi).
Słuchałam i tworzyłam coś dla Was. Bo ja w turniejach nie będę nigdy brać udziału jako ze wiedziałam o całej stronie technicznej ich. Więc zawsze by były niejasności. (btw w turnieju w Irlandii, w którym brałam udział ostro skrytykowałam udział organizatorów w turnieju). Pozwólcie mi to zrobić i poukładać. Tajemnic nie mam (dot. oczywiście TM:)) a o wszystkim będę pisać.
Dlatego proszę mi wybaczyć ale przez jakiś czas nie będę tu zaglądać. Tak jak Pyszo i Psikuta znaleźli ze mną kontakt, tak każdy kto chce zaoferować pomoc czy to w organizacji czy w radzeniu i krytykowaniu może do mnie pisać.
czasowe papatki
aaa i tak na przyszłość nie jestem osobą pamiętliwą i nie potrafię się obrażać. Dlatego słowa często są impulsem a czyny bardziej przemyślaną rzeczą. Dzięki. Jak będę miała problem to na 100% się upomnę o krytykęSmile
A w ogóle to już jutro zacznie się weekend a już za tydzień lecę do Polski i z każdym dniem mi jest lepiej i weselej. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Połączyć siły - pomysł świetny. Kilka osób coś tam popisało, ja to popieram. Tylko oby to było zrobione mądrze i bez kłótni "kto jest ważniejszy". ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja Tobie(yo_oo) powiem tak : cały problem, to znaczy ta niechęć większości użytkowników TMPL do Twojego pomysłu wynika z tego, że nie jesteś znana, masz mało postów, wczesną datę rejestracji, grasz(z całym szacunkiem) w zespole, który nie należy do górnej półki, jeśli chodzi o skilla, a to, że próbujesz coś pomóc i dyskutujesz z szacunkiem do wszystkich, to poprostu ginie wśród w/w czynników. Ot większość tego całego cyrku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR' Spash
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 176

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
Połączyć siły - pomysł świetny. Kilka osób coś tam popisało, ja to popieram. Tylko oby to było zrobione mądrze i bez kłótni "kto jest ważniejszy". ;]


Very Happy a jak wyglodal twoj 1 post ?? Wink
"żal... wystarczy tmpl"

moim zdaniem pomysl z ta strana jest bdb
forum jest dla graczy ktorzy chca się wypowiedziec na dany temat, a strona jakos bardziej pasuje do organizowania turniei

no ale to moje zdanie

_________________



http://s11.bitefight.onet.pl/c.php?uid=108233

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tmpl - forum + newsy
tmpolska - najwazniejsze krajowe turnieje ? przy wspolpracy z tmpl ?

Możemy tak ? :>

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spash napisał:
Loxley napisał:
Połączyć siły - pomysł świetny. Kilka osób coś tam popisało, ja to popieram. Tylko oby to było zrobione mądrze i bez kłótni "kto jest ważniejszy". ;]


Very Happy a jak wyglodal twoj 1 post ?? Wink
"żal... wystarczy tmpl"

No tak, ja często zmieniam zdanie ;d
Ale nie no, wkurzony byłem, bo tmpolska się nie raczyli tu pofatygować, żeby poinformować o takim rozwoju sprawy. Przyszli, pogadali, pis end loff ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widze ze w koncu chcecie dac szanse yo_oo, co mnie cieszy. I uwierzcie mi ze jak Kamila coś zaplanuje to wychodzi jej to b.dobrze. jakiś doswiadczenie już ma wiec z PL (oczywiście prze pomocy społecznosci TM) tez powinna sobie poradzic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 04 grudnia 2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mam pytanie dlaczego jej tak bronisz,dorosła kobieta a ty ją bronisz jak by miała 14 lat 'ci co wiedzą ocb to wiedzą ocb' :shock:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 grudnia 2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Wystaczyło by jeszcze dodać banner do tmpl z dopiskiem "Oficjalne forum sceny TrackMani".

tmpl nie jest oficialne forum trackmanii.

fajnie by było jakby się wypowiedzieli tak ostatecznie te top 4 (ci najpewniejsi kandydaci) czolowe teamy gdzie chca grać te PL7, gdzie w zadnym wypadku nie będę grać itp, bo jak TCW, FF i HardPlay nie będą chętni, czy będą mieli jakieś watpliwosci do jakieś z tych stron, to nie ma co grać mistrzostw polski teamów.
jak do tej pory wypowiadaje się niestety raczej ci, których to wszystko i tak ominie.

wiec może niech tam teamleaderzy powiedza coś na ten temat, zebysmy mogli powoli planowac.

jak dla PGS mysle, ze się dostosujemy. z nami raczej nie będzie problemow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
fajnie by było jakby się wypowiedzieli tak ostatecznie te top 4


A zdanie innych to już się nie liczy ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 grudnia 2008, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Jakub napisał:
fajnie by było jakby się wypowiedzieli tak ostatecznie te top 4


A zdanie innych to już się nie liczy ?


jak chodzi o polskie mistrzostwa teamowe, wiec PL to raczej nie.
mnie najbardziej interesuje zdanie top4, bo bez nich ciężko to nazwac polskie mistrzostwa teamowe i jak oni nie zgodza się brac udzial, to my tez pomyslimy jeszcze raz nad tym.
na pewno nie będziemy brac udzial w czyms o nazwie PL7, gdzie będzie brak wlasnie tych wspomnianych teamów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja myślałem, że nie ma znaczenia jaki to turniej i że należy zapytać wszystkich zainteresowanych, nawet jeżeli nikt nie ma zamiaru się sprzeciwiać. Ja to rozumiem pod pojęciem demokracji, więc głosu ludu, czyli, że zasady są kształtowane na podstawie opinii wszystkich, których one dotyczą, ale jeżeli ty myślisz inaczej, to nie podważam tego. I tak ostateczną decyzję podejmie organizator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Emsi'
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 29


PostWysłany: 04 grudnia 2008, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
Brawo King! :wink:
No i Ziomusiowi bezprawnie TL ukradli.


Małe 2 pytania odnoszące się z pierwszej strony tematu, i trochę odbiegającego od niego :

1. Loxley, kto komu pierwszy bezprawnie ukradł TL, pod pretekstem współpracy? Nie wiesz? To się nie wypowiadaj...
2. Kto teraz organizuje TL? Może niech Tmpl organizuje PL7, a tmpolska (oczywiście po uzgodnieniu ze mną) TL2??

pzdr all

_________________

Nobody Is Perfect, I am Nobody Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ ziomek_pol_
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 340
Skąd: ?wiebodzice

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Emsi' napisał:
Loxley napisał:
Brawo King! :wink:
No i Ziomusiowi bezprawnie TL ukradli.


Małe 2 pytania odnoszące się z pierwszej strony tematu, i trochę odbiegającego od niego :

1. Loxley, kto komu pierwszy bezprawnie ukradł TL, pod pretekstem współpracy? Nie wiesz? To się nie wypowiadaj...
2. Kto teraz organizuje TL? Może niech Tmpl organizuje PL7, a tmpolska (oczywiście po uzgodnieniu ze mną) TL2??

pzdr all


@Emsi

Po pierwsze: Ja ci nie zabrałem TL tylko sam się wycofałeś z tego, więc koleją rzeczy było podtrzymanie organizacji przeze mnie. Przestraszyłeś się obowiązków i tyle.

Po drugie: Nikt tu nie musi nic z tobą uzgadniać bo i tak wszystko zależy od wixa.

@tmpolska.com

Chciałbym przeprosić tmpolska za moje zachowanie i złą ocene. Nie wiedziałem wszystkiego co powinienem i się wypowiadałem (pozdro Ludwik Smile ). Wszystko się wyjaśniło i jest git Smile . Życzę wam dobrej współpracy z wixem i tmpl, oraz udanych lig/turniejów w przyszłości.

peace & love ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 04 grudnia 2008, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
tmpl nie jest oficialne forum trackmanii.

Tak na spokojnie Jakub.Możesz powiedzieć jakie forum jest oficjalne ?
Skoro większość z nas stawiała tutaj swoje pierwsze kroki z TrackManią to gdzie było lub jest w obecnej chwili to oficjalne forum?Czemu sprzeczka o organizację PL jest pomiędzy tmpl a tmpolska?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?