Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nasza scena vs. nowe drużyny/MG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cheetach, przyznaj szczerze, ile postów z szympolem nabiliście na tym topicu? nie idzie napisać przepraszam i koniec? zresztą, przez wasze zachowanie w końcu dojdzie do tego że żaden mg nie ogłosi się na naszym forum bo będzie panować w esporcie przekonanie że scena trackmanii jest "be" i że trzymać się od niej z daleka. tego chcecie? wywalić spamerów, modzi i admini wziąć się do roboty bo to jest bajzel, pozdr.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 sierpnia 2008, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

star, piczunio, przypominam tylko jedna rzecz.
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=4496&postdays=0&postorder=asc&start=60
wally, irred, 5. strona.
pierdolisz, to nasza strona, cipo Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 31 sierpnia 2008, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tuner ja już przepraszalem chyba z 3 razy. A jak nie chce wam się szukac to jeszcze raz PRZEPRASZAM. Po za tym mi tam o ilosc postow nie chodzi. Nie zalezy mi na tym w ogóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 31 sierpnia 2008, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol.. nie zachowuj się jak baba.. starczy już tego przepraszania. A co do zachowania, to tak było, jest i będzie. Przynajmniej do tej pory była luźna atmosfera, a teraz panowie pr0 wyskoczyli z wielkimi hasłami niczym Papież lub Dalajlama i chcą zmienić świat na lepszy ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31 sierpnia 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol, teraz to mnie wkurwiłeś totalnie. Naucz się czytać i skończ pierdolić przepraszam przepraszam przepraszam... Po prostu zamknij się, a jak chcesz pierdolić o niebieskich migdałach to wynocha na inne forum. "Nie chodzi mi o ilość postów". To po co, do ciężkiej cholery, piszesz po raz enty "przepraszam"? Morda w kubeł śmieciu, a moderatorów proszę o (na razie) upomnienie dla tego buca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 31 sierpnia 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh iAm gdyby moderatorzy byli moderatorami to forum było by jak nalezy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 31 sierpnia 2008, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze ekwador zaczyna wkurwiac, idz do ekwadoru i nie wracaj tez nabijasz bezsensownie posty a reszta pro elo spamerow i gejow mordy w snieg a jak nie to do lodowki i się k**wa nie odzywac nie pytani^^
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 września 2008, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Ehh iAm gdyby moderatorzy byli moderatorami to forum było by jak nalezy Wink


w takim razie kim są Question

@Topic - Ja zauważyłem, że na forum przez weekend pojawiło się 500 postów, z których może 50 wartych jest przeczytania... tzn że mam im wszystkim dać ZP, albo bana Question ... to faktycznie byłoby 'dobre' rozwiązanie ... poziom wypowiedzi świadczy o osobie ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
vix
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 6


PostWysłany: 01 września 2008, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Iam prawdę gada, po co pisać 5 razy głupoty jak można wyrazić swoje zdanie raz a konkretnie. ...a co do zlewania innych którzy dopiero wchodzą na scenę tm to się również z tym zgodzę, fakt jest faktem. Sam stałem się ofiarą nagonki za to że gracz z mojego teamu umieścił temat ze szukamy graczy a ja wstawiłem się za nim chcąc go bronić, wiec nie rozumiem po co komentarze podgrzewające atmosferę a zarazem nie mające zupełnie nic wspólnego z tematem poza szukaniem zaczepki. Chyba większość z was - Tu grających i czytających te posty jest poważnymi ludźmi więc powinniście podchodzić do tego odpowiedzialnie, a jeśli ktoś nie rozumie bądź nie potrafi to może jeszcze nie dorósł do odpowiedniego wieku świadczącego o tym iż nie jest jeszcze godny aby wypowiadać swoje zdanie na określony temat. To tyle z mojej strony. Mam nadzieje ze wypowiedź ta nie sprowokuje żadnej zaczepki w stosunku do mojej osoby. Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 września 2008, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo widzisz Vix, doszedłeś do sedna sprawy. Najczęściej szydere z nowych teamów/gamingów na scenie robią sobie nie doświadczeni gracze, którzy coś już wiedzą na te tematy, ale śmierdzące bonki, które wyleciały z gaci i nie mają się gdzie podziać. Zdania takich ludzi nie ma sobie co brać do serca. Zapewniam Cię, że nikt poważny tutaj sobie takich zabaw nie urządza, no ale nie da rady, żeby mod siedział na forum 24h/dobę. Staram się jak mogę usuwać pierdoły wypisywane przez 'coponiektórych'. A najlepszą radę jaką mogę dać Tobie i wszystkim którzy chcą cokolwiek zdziałać to po prostu róbcie swoje, konsekwencja popłaca Wink. Pozdro
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 01 września 2008, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed jesteś tylko człowiekiem ;-) ale jak jest więcej ludzi (moderatorów) to jest większa kontrola i dłuższa zarazem ;-) więc może znajdź sobie jakiegoś pomocnika nolifera ;-) najlepiej :-D
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?