Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nasza scena vs. nowe drużyny/MG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

RADASS napisał:
No to ziarno zasiane Wink


znając życie wyrośnie z tego kaktus Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podejrzewam że tylko połowa z ludzi besztających to przeczyta :-P więc zmniejszyłeś problem do połowy :-) ale to też coś :-D
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ostatnimi czasy zrobiło się dosyć agresywnie tu na forum, nie wiem z czego to wynika, czy to codzienny stres, czy może jakaś epidemia wścieklizny, są tu dzieciaki w wieku wczesno-szczeniackim, jest też naturalnie latorośl w wieku młodzieńczym, choćby ja, są oczywiście ludzie młodzi w przedziale wiekowym 23-24 i wyżej, ale nie widać jakiegoś szczególnego gradientu między wypowiedziami. Są na pewno tutaj osobniki wyróżniający się poziomem wypowiedzi, ale to wyjątek potwierdzający regułę. W żarliwy sposób uświadamia się tutejszych newbies, czy też ocenia przypadki bezsensownego zawierania głosu, dotknęło również to mnie, nie jestem bez winy, bo widze że źle na mnie to wpływa, dlatego też wychodze do was wszystkich z taką propozycją o tolerancje do ludzi nie wyróżniających się kompetencją, wychodze z prośbą o minimum uszczypliwości do początkujących interesantów gry, jak i o wyczucie w sarkastycznych ocenach wobec tematów czy też postów padających tutaj, bądźmy mądrzejsi, i olejmy to, ale bądźmy też wyrozumiali, nie każdy gra dwa lata i więcej. Co wy na to na taki mały eksperyment?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tego nie widzę żeby było tutaj milo Very Happy
_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiszonka napisał:
ja tego nie widzę żeby było tutaj milo Very Happy


To musisz patrzeć przez różowe okulary Laughing powinno pomóc ;p

jeżeli chodzi o "eksperyment" to czemu nie w końcu to nic nie kosztuje... Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miałem różowe okulary ale się połamały ^^
ale spróbować zawsze można zresztą aż tak dużo takich osób nie ma na forum Very Happy

_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kolega który napisal ten temat ma racje (chyba 1 raz się z tym h*** zgadzam;ddd) ale nie no k**wa cheetach czy jak ci tam i zryjpol zamknac ryje i elo będzie^^
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Emsi'
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 29


PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To dobry temat, żeby spytać co wyrosło z tego ziarna, na którym ja wyrosłem? Zauważyliście różnice? Wink

Powracając do tematu: Chłopaki (mówię do wszystkich spamerów): skoro tak lubicie tą grę, pomyśleliście ile czasu marnujecie na pisanie swoich postów, i ile przez ten czas moglibyście potrenować techy?
Chłopaki, na forum skill wam ucieka, bierzcie się za grę Wink

tyle ode mnie, pzdr

edit:Mam prezent dla noobów i spamerów, a mianowicie- http://www.spamer.postuj.pl/-tam macie napisane co i jak. Acha, i nie będę tego adminował, przekazuje to wam Wink

_________________

Nobody Is Perfect, I am Nobody Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mam w piździe, nie muszę i rzadko kiedy zgadzam się z kimś.
Jestem tolerancyjny dla nowych osób. Ale nie potrafię przeboleć jak przyjdzie taki Kalfu ch** złamany, albo Cheetah pierdolnięty młot i się "wychylylają", bo inni też. Nie mają pojęcia o różnych rzeczach, a komentują. Swoją drogą całe forum powinno się nazywać Offtop - róbta co chceta. Z tematu o wypadku Faby, zrobiła się naprzykład galeria piękności Jakuba :p Nie mam siły, czasu i ochoty żeby rżnąć głupków na forum jak kiedyś. Zajeliście się czatowcem (nie żebym go bronił) ale tak naprawdę to jeszcze dziecko. Zjechaliście go jak psa, wystarczyłoby dać bana na IP, i konto i nara. Za to takich ludzi jak K & C należy tępić i to ostro, a tego nie robicie :s Gdzie są admini? Gdzie są moderatorzy? Tylko Redzik się jeszcze stara. Reszta ma w piździe.
A w ogóle już się nie odzywam, bo jakiś nowy mi napisze, że mam spierdalać, bo kim ja w ogóle jestem...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tu ci star przyznaje racje. No ja już wiem z epopelnilem blad. I sry all ze tak to wyszlo.

Peace

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie czytałem tego tematu, bo mi to ogólnie zwisa i powiewa, ale, jak zauważyłem po przejechaniu palcem po rolce kilka razy w dół, kolejny offtop jak skurwysyn. Temat: Nasza scena vs nowe drużyny/mg. I co widzę na ostatniej stronie? Gościu gada, że wie, że źle zrobił, spamując. I zapytuję ja Was wszystkich: NA ch** OFFTOP?! Nie możecie wypowiadać się adekwatnie do danego tematu? Ciężko to? Jak będziecie mieć/mieliście temat na maturze "opisz twórczość J. Kochanowskiego" to na końcu tekstu będziecie pisać, że żel, omg, etc, bo się offtop robi? Masło maślane, tyle ode mnie.

Druga sprawa, sami spamerzy. Czym są? Ludźmi, którzy nabijają sobie posty, bo chcą być fajni. Większość spamerów ma średnią długość posta 3,4 słowa, które też nie tyczy się tematu (patrz: akapit powyżej). Jak dla mnie wyjebać tematy niepotrzebne, pokasować użytkowników, którzy spamują, niech dzieciaczki zrobią sobie swoje forum pseudo-tmpl i tam walą smuty.

Po trzecie, żeby offtopu nie było, odpowiedź nie na Wasze posty (notabene jak ch** trzymie się dupy a nie kupy, ale cóż...), a na temat...

Na tmpl zauważyłem tendencję do niszczenia nadziei i marzeń wszystkich, którzy chcą coś osiągnąć na scenie. Czemu? Nasuwają się dwa wnioski: jeden to taki, który jest mało dojrzały, czyli bojaźń o swoją egzystencję i o renomę, jaką się zdobyło. Można to zauważyć po każdym teamie, który jest dosyć długo na scenie, chociaż są wyjątki, jak we wszystkim. Drugi wniosek, jaki przychodzi mi na myśl oglądając każdą Waszą bezsensowną odpowiedź na temat "Mg szuka dywizji/Team szuka graczy/szukam drużyny". Jaka to odpowiedź? "Ić stont" etc. Nie mówię, że sam tak nie robiłem, ale do czasu, kiedy sam teamu szukać musiałem. Wracając do odpowiedzi: czy wrzucacie innym, którzy chcą się rozwijać, przyjąć graczy, tylko dlatego, że chcecie znaleźć kolegów? Co to ma k**wa być, że odpisujecie to, co autor posta napisał powyżej z Waszym dopiskiem "popieram"? Pozostawiam Wam to pytanie bez odpowiedzi, byście sami mogli się zastanowić...

Jako że wiem, tylko kilka osób przeczyta tego posta, w skrócie: Zastanówcie się, czy warto odpierdalać szopki, skoro, jak wszyscy wspaniałomyślnie twierdzą: wszystko dla dobra sceny?
Cu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie i am Rolling Eyes
a co do podejscia,tematu zadne nowe mg się nie dostana jeżeli tacy ludzie będą się wypowiadac bo jak ktos nie zna sceny i zobaczy durne wypowiedzi to pomysli ze cala tmpl jest takie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie umiem nic innego powiedzieć niż Przepraszam. BO co innego mogę powiedzieć
_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiedzieć nic, ale poprawić się na przyszłość ;]

btw, i kto to mówi... Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iAm całkowicie zgadzam się z Tobą, ale myślę, że zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy. Otóż w tych tematach, gdzie teamy/multigamingi szukają graczy/dywizji spamerzy pokazują jedną z większych wad Polaków : sam nie mam, więc dlaczego ktoś miałby być lepszy ode mnie ?
Osobiście byłbym za wyeliminowaniem takich osobników jeśli nie ze społeczeństwa to chociaż z Internetu . No to chyba tyle co miałem do powiedzenia w tym temacie .

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cheetah napisał:
Ja nie umiem nic innego powiedzieć niż Przepraszam. BO co innego mogę powiedzieć

A ja Ci tylko umiem powiedzieć "s***dalaj".
"Bo głupi może być tylko głupszy..."

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszyscy rozumieją i się zgadzają ale coś wątpie żeby żeby ten stan rzeczy się szczególnie zmienił... Przeglądałem sporo topicków "szukam klanu" , "szukam ludzi do drużyny" etc i zawyczaj byli pojeżdżani autorzy tych tematów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ekwador, przeczytasz mojego posta to zauważysz, że tą tendencję wyjaśniłem Smile A co do tego, co napisałeś: Racja, nic się nie zmieni. Ludzie poprzytakują i będzie jak jest... Tego nie zmienisz, bo z g*wna czekolady zrobić się nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a może da się, sykes slyszalem, ze coś tam szykuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 30 sierpnia 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
a może da się, sykes slyszalem, ze coś tam szykuje.

k**wa zaczynam się bać. Ja mówię serio. Nie żąrtuje.

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?