Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nasza scena vs. nowe drużyny/MG
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:12    Temat postu: Nasza scena vs. nowe drużyny/MG Odpowiedz z cytatem  

Po przeczytaniu postów kilku osób w temacie założonym przez H5F nasunęła mi się na myśl pewna refleksja, z którą już od dłuższego czasu w zasadzie się zbieram.

Mianowicie pytanie do panów pokroju Cheetacha czy Szynpola - czy Wam się we łbach do chuja papieża poprzewracało? Czym wy jesteście, że oceniacie w ten sposób nowe teamy? Jeden z drugim albo nie macie drużyny, albo macie taką, która na scenie jak do tej pory nie miała nic do gadania. Kiedy w końcu skończy się pieprzony trend wyzywania każdego nowego teamu, który w kulturalny i przejrzysty sposób przedstawia swoją ofertę? Rozumiem wyjątki, takie jak SMD, ale bez przesady. Jak można kogoś oceniać, skoro się nawet nie przeczyta tego kto coś napisał do końca? Koniec tego i ja osobiście będę mieszał z błotem każdego, kto podejdzie następnym razem w podobny sposób, bo jeśli tak ma wyglądać propagowanie naszej sceny wśród szeroko pojętego esportu, to ja dziękuję bardzo.

Peace.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wcale nie chciałem obrazac tego mg. Zażartowalem tylko z tych podkladek wiezac na slowo cheetahowi (czy jak to się tam pisze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wierząc na słowo... a co, ciężko Ci było kliknąć i samemu sprawdzić? Lepiej się od razu naśmiewać...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mowie ze się nie nasmiewalem tylko zazartowalem. Nie mialem na mysli nic zlego. Chodzi o to zeby ta atmosfera byla tu w miare luzna. W koncu się na tmpl usmiechnac nie będzie mozna Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
michalekk
Jeździ konno


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 10
Skąd: że znowu?

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A upominanie ludzi pokroju Cheetah'a tylko napędza mechanizm. Ja nie będę robił reklamy głupocie, a jeśli ktoś wierzy wszystkim na słowo i nie jest w stanie nic samemu sprawdzić to życzę mu powodzenia w życiu, o ile przeżyję pierwsze kilka miesięcy bez rodziców.

Nie żebym miał coś przeciwko temu że moje działania są przyczyną powstawiania nowych topiców ale czy Wy nie bierzecie tego wszystkiego za bardzo do siebie? Szukamy dywizji to szukamy dywizji, a jeśli ktoś nie jest zainteresowany i ma się popisywać przed e-kolegami tym jak potrafi zapytać "skąd ściągnąć CS1.6 Grils" to niech się zamknie i wraca pobijać rekordy w TM.

Zaiste dziwna to scena.

_________________
www.h5f.pl


Ostatnio zmieniony przez michalekk dnia 29 sierpnia 2008, 18:29, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, po prostu od żartowania są inne działy, takie jak Off Topic, "LOL". A tutaj robi się z tych żartów bajzel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dobrze przepraszam Very Happy Wybaczysz?? ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam all. Peace?
_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jestem księdzem abym udzielał rozgrzeszenia ;f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale narazie nas prowadzisz przez trackmaniakowe życie i dajesz nam rady godne duchowego przywódcy Happy peace
_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to peace w takim razie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dwaj idioci w ogóle zadnego was niewidzałem jak jezdzi ani nic ten na C idiota ty w ogóle masz zainstalowaną Track manie? czy po prostu nie masz kolegów i szukam na róznych forach? Są ludzie na tym forum 2 lata i mają mnie postów niz wy nie dlatego ze nie umią pisać czy im się nieche tylko dlatego ze nie piszą bez sensu postów(np. Ja)Razz proszę was k**wa
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dolaczylem na tmpl miesiac po Tobie wiec taki najnowszy nie jestem Smile. Poza tym strama się nie pisać postow jeśli nie potrzeba. To tyle jak dla mnie w tym temacie.

Peace

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

suwak napisał:
dwaj idioci w ogóle zadnego was niewidzałem jak jezdzi ani nic ten na C idiota ty w ogóle masz zainstalowaną Track manie? czy po prostu nie masz kolegów i szukam na róznych forach? Są ludzie na tym forum 2 lata i mają mnie postów niz wy nie dlatego ze nie umią pisać czy im się nieche tylko dlatego ze nie piszą bez sensu postów(np. Ja)Razz proszę was kur**

Widziałeś jak gram ale nie zwróciłewś na mnie uwagi na turnieju Scrappler Vip Cup. Ale są też ludzie którzy są krócej niż dwa lata a mają więcej postów. Ale nie będę się speirał

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cheetah napisał:
Ale są też ludzie którzy są krócej niż dwa lata a mają więcej postów.

Czyli sądzisz, że im ktoś ma więcej postów tym większy z niego pr0? A może kolejny raz nie przeczytałeś tego co napisałeś i piszesz głupoty? Nie koMPROmisuj się(tak, to jest ironia).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

marrek13 napisał:
Cheetah napisał:
Ale są też ludzie którzy są krócej niż dwa lata a mają więcej postów.

Czyli sądzisz, że im ktoś ma więcej postów tym większy z niego pr0? A może kolejny raz nie przeczytałeś tego co napisałeś i piszesz głupoty? Nie koMPROmisuj się(tak, to jest ironia).

Nie. Nie liczy się ilosc postów a sensownosć ich wypowiedzi

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

łohoho, jakieś inteligentne słowa od cheetaha.

a tak w ogóle to zgadzam się w pełni z markiem. kiedyś jak jakieś początkujące mg proponowały tag i nic innego to osoby związane ze sceną po prostu wyraziły swoją opinię, nie najlepszą, o tych mg. wy podchwyciliście to i od razu jak tylko mg napisał to wy udajecie prO.

a teraz jest zupełnie inaczej, coraz lepsze mg garną tutaj, H5F to już poważany mg i nawet TCW zastanawiało się nad pójściem do nich, ale wybraliśmy CiocięSmile i proszę ich tutaj, ani żadnych innych mg nie besztać. rozumiem gdy dadzą temperówkę i kłębek moheru klanowy, ale do chuja pana tych którzy serio podchodzą do tmnf nie ruszać bo sam zagryzę. mamy się tutaj rozwijać, chcemy być poważani.

a banda idiotów robi nam reklamę "scena tmnf jest chujowa, zamknięta, wulgarna i jebać ją" tak chcecie? bo ja nie! H5F kontynuujcie swoją robotę i wiem, że jesteście na poziomie i macie ich w d*pie:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mialem nie pisać już w tym temacie ale trudno. Ja już zrozumialem swoj blad. Na drugi raz go nie popelnie. Chcoiaz tylko zazartowalem to rozumiem ze niektorzy z was wzieli to trochę zbyt powaznie. No dobra nie zamierzam się już z nikim o nic kolcic wiec peace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to ziarno zasiane Wink teraz zobaczymy czy po założeniu kolejnego tematu przez jakiś mg posty "pro Player's" będą godne czytania ;p Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozostaje tylko czekac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?