Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ranking klanów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uwaga. Wasz kolega Fan opracowal bardzo fajne urzadzenie w excelu. Oblicza to automatycznie pkt i dodaje do rankingu. Formula jest nieco zmieniona ale wydaje mi się na lepsze. Bo uwzglednia się tam np ze SMD wygrywajac z PGS dostanie wiecej pkt niz PeXg wygrywajac z PGSem. Jest to wszystko bardzo fajnie zrobione, latwe do obslugiwania i w ogóle zarabiscie mu to wyszlo. I chyba tym wlasnie będę się poslugiwal przy liczeniu pkt. Wszystko jest doprawcowane w najmniejszych szczegolach. Fan pracowal nad tym od 8 rano az do 20. Wiec docencie to proszę. Chlopak się naprawdę postaral.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a z jekiej raci lepsze teamy maja miec trudniej wygrywac dużo punktów?
za to ze sa teoretycznie lepsi, maja dostawac mniej punktów, bo będą grali tylko z teoretycznie slabszymi drużynami?

na jakiej logice jest to postawione? czy to się te teoretyczna lepszascia rodzi?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie wiem. W sumie pogadam o tym z nim. Ale przeciez trudniej będzie przegrac z SMD niz z PeXg ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to już bardziej podchodzi pod buckmacherke niżeli normalny ranking, za bardzo to zagmatwane, już lepiej wrócić do pierwotnego stanu rzeczy.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No jeszcze z Fanem poprawimy kilka rzeczy. PITman dalej swoje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
a z jekiej raci lepsze teamy maja miec trudniej wygrywac dużo punktów?
za to ze sa teoretycznie lepsi, maja dostawac mniej punktów, bo będą grali tylko z teoretycznie slabszymi drużynami?

na jakiej logice jest to postawione? czy to się te teoretyczna lepszascia rodzi?


jakup to jest chyba normalne ze słaba drużyna wygrywając z dobrą dostaje wiecej niz dobra wygrywając z dobrą ;d tak tez jest na kurniku Very Happy

przecierz smd nie będzie cały czas dostawało wiecej punktów za to ze są słabi bo wygrywając bedą awansowac w rankingu a to oznacza ze bedą mniej dostawac ;d


ale pojebałem Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shamp0n napisał:
przecierz smd nie będzie cały czas dostawało wiecej punktów za to ze są słabi bo wygrywając bedą awansowac w rankingu a to oznacza ze bedą mniej dostawac ;d


Chyba jestem nienormalny bo nie rozumiem co ty tutaj napisales ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 sierpnia 2008, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale zeby utrzymac liczbe punktów trzeba wiecej wygrywac niz slabszy team, z jakiej racji was pytam?
czemu smd ma miec wiecej punktów za wygrana z np xx, niz pexg za wygrana z xx?
wytlumaczcie mi to, tylko bez przykladow, ze na kurniku, ranking fifa, tenis itp., poprostu mi to wytlumaczcie logicznie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emsi'
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 29


PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tego nie da się wytłumaczyć. Po prostu jaką liczbę punktów dostaje drużyna za wygraną, powinna być zależna tylko i wyłącznie od pozycji w rankingu przeciwnika. Chyba tak będzie sprawiedliwie
_________________

Nobody Is Perfect, I am Nobody Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Emsi' napisał:
Tego nie da się wytłumaczyć. Po prostu jaką liczbę punktów dostaje drużyna za wygraną, powinna być zależna tylko i wyłącznie od pozycji w rankingu przeciwnika. Chyba tak będzie sprawiedliwie


nie rozumiemy się.

Cytat:
jaką liczbę punktów dostaje drużyna za wygraną, powinna być zależna tylko i wyłącznie od pozycji w rankingu przeciwnika


tak jest calkiem ok.

ale byla mowa o tym, ze różne druzyny, za wygrana z tym samym teamem maja miec inne liczbe punktów (zaleznie od rankinga tych roznych drużyn).
wiec ze na przyklad pgs dostaje mniej punktów za wygrana z pexg, niz np smd.

to znow nie byloby ok.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 1:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wlasnie bo dajmy na to (przykład) CV 10pktow Happy SMD je pokona dostaje ale gdy PGS pokona CV i dostanie 10 pktow jest roznica...Jakub dobrze mówi Very Happy
_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem wiem. Tylko fan mi wciskal wczoraj ze tak będzie lepiej ;/. Zastanowilem się nad tym i faktycznie byloby to trochę nie sprawiedliwe w stosunku do mocniejszych teamów. Naprawiam.


Dodano: No. Naprawione. Liczy się już teraz tylko sila przeciwnika tak ze jak SMD wygra z PGSem to dostanie tyle samo pkt co PeXg jak wygra z PGSem. W tym systemie jest tez fajna rzecz o której nie pomyslalem a mianowicie pkt ujemne za mecz przegrany.

[ Dodano 28 sieprpnia 2008, 12:23 ]
seboes napisał:
Trzeba zrobić nowy temat gdzie tylko będą wyniki meczow sparingowych , lig przeroznych i wlasnie ta tabela , bo tutaj zdecowanie za dużo nabitych jest postow .


I tak wlasnie zrobie. Jest również trochę inny system nieco zmieniony a mianowicie:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam nadzieje, ze wiesz, ze w grc 1. i 2. grupa to jak 1. i 2. liga, wiec podzielenie po wynikach kwali, nie losowo.

i ciekawy jestem jeszcze, jak pl6 jest 1. pod uwagę brany turniej, jak to wtedy były ustawiane sily drużyn.

czemu tam mniej punktów dostalo się np za wygrana z xx niz z tcw?
pod jakim usatwieniem? kto mowil przed pl6, ze ta drużyna jest lepsza i za nia jest wiecej punktów?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, mam wrażenie, że czepiasz się dla samego czepiania. O ile uwaga o GRC jest słuszna i wśród "innych polskich turniejów" jeden nie będzie równy drugiemu, o tyle to o siłach drużyn i punktach za zwycięstwo...

Po pierwsze: dlaczego SMD ma za zwycięstwo z peXg dostać więcej punktów niż PGS? Ponieważ siła SMD wg rankingu (i, jak dobrze wiemy, nie tyle według niego) różni się znacznie od siły PGS-u. Rankingi są tak właśnie robione, że drużyna dostaje więcej punktów za zwycięstwo z przeciwnikiem teoretycznie mocniejszym od siebie. Ja nie widzę w tym nic niesprawiedliwego; przecież gdyby faktycznie tak się stało (wiem, wiem, bajki, ale chodzi o przykład) i SMD pokonałoby jakąś drużynę z czołówki, to mówiłoby się o tym znaaaacznie więcej niż o zwycięstwie jednej drużyny z czołówki nad drugą, prawda? Zespół nagradzany jest obficiej za sprawienie niespodzianki (w pozytywnym tego słowa znaczenia) niż za zwycięstwo w meczu, w którym był faworytem. Tak jest też w innych rankingach prowadzonych przez mniej lub bardziej znane stowarzyszenia czy federacje. Zaznaczałeś już wcześniej, że taka argumentacja do Ciebie nie trafia, ale skoro wymyśliły to mądre głowy, a inne mądre głowy również to stosują, to czemu nie mielibyśmy tego stosować i my?

Po drugie: jaka jest startowa siła poszczególnych drużyn (w tym przypadku: przed PL6). Cóż, są dwa rozwiązania. Można uzgodnić w szerszym gronie, jaką reputację (bo to właśnie do reputacji się sprowadza) miały poszczególne zespoły przed tym turniejem i z tego oszacować wstępny ranking każdego z nich, jednak wątpię, by udało się dość w tej kwestii do porozumienia. Można też na starcie wszystkim przyznać tę samą siłę, bo, jak sam piszesz, "kto mówił przed PL6, że ta drużyna jest lepsza i za nią jest więcej punktów". Chociaż oczywiście przed PL6 i tak wszyscy wiedzieli, że PGS od takiego Cosworth był znacznie lepszy, ale cóż...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko nie zapomnij szanowny scooter fox, ze tu chodzi o ranking drużyn tmnf, wiec chyba one, a nie ty musza się zgodzic.
jak może już zauwazyles, irredowi z TCW w ogole nie bodoba się ten pomysl.
mi się tak srednio podoba i dletego tutaj dyskutuje, zeby to chociaż było w miare sprawiedliwe.

Cytat:
Jakub, mam wrażenie, że czepiasz się dla samego czepiania.

jak widzisz, o tym wiec absolutnie nie ma mowy i się ciesz, ze w ogole graczom z powaznych teamów chce się zu pisać, bo jak widzisz oprocz mnie chyba nikt z takich tu nie pisze regularnie.

twoim zdaniem kto, jak nie prowadzace teamy maja ustawiac "sprawiedliwosc" takiego rankinga?

i nie mow mi o madrych pomyslach ludzi, ktorzy tworza ranking np fify, bo takie cas najwyzej na marginesie jest uwazane jako znaczace. to jest chwyt marketingowy albo jakas zabawa, czy patrzac na aktualny ranking fify uwazasz, ze horwacja naprawdę jest lepsza niz brazylia?
nie zawsze trzeba kopiowac coś, co jest uznane, ale zle.

poprostu nie wydaje mi się twoj post tu na miejscu, bo z 6 postami naprawdę nie musisz mi tlumaczyc, co i jak było na grc lub gdzie indziej.
ale sadzac jednak po twojej wiedzi o tmn, może sobie kiedyś poplotkujemy np o wydarzeniach np na pl3 czy wczesniejszych?

moim skromnym zdaniem, szynpol jest na nie zlej drodze, bo jednak slucha, co mu się pisze, wspolpracuje z fanem z powaznego teamu TCW, no i , co najwazniejsze zmienia szczeguly, kiedy mu się wytlumaczy, ze może tu czy tam, coś może być nie ok z rankingiem.

tak czy siak, zaden ranking nigdy nie zmieni faktu suchych wynikow, wiec taki ranking tylko i wylacznie może być zabawa.

EDIT:
Cytat:
dlaczego SMD ma za zwycięstwo z peXg dostać więcej punktów niż PGS?

jak jakas drużyna bedzia dostawala wiecej punktów niz inna za wygrana z te sama drużyna, to pgs raczej podziekuje za branie udzial w takim bezsensie.
jedyne sensowne wyjscie jest takie, zeby wedlog jakiegoś rankingu drużyn, za wygrana z mocniejsza się dostaje wiecej punktów, niz za wygrana ze slabsza, ale każdy team musi dostawac dokładnie tyle samo punktów za wygrana z jedna i ta sama drużyna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
tylko nie zapomnij szanowny scooter fox, ze tu chodzi o ranking drużyn tmnf, wiec chyba one, a nie ty musza się zgodzic.

Eeee tam, a który piłkarski statystyk-amator pyta się wszystkie kluby o akceptację jakiegoś tam zestawienia/rankingu/diabli wiedzą czego? Przecież nie mówimy tu o jakiejś magicznej tabelce, która nieomylnie wskaże, kto jest lepszy, a kto gorszy; ranking jest robiony dla zabawy.

Jakub napisał:
Cytat:
Jakub, mam wrażenie, że czepiasz się dla samego czepiania.

jak widzisz, o tym wiec absolutnie nie ma mowy

Moje mylne wrażenie, mój błąd. Smile

Jakub napisał:
i się ciesz, ze w ogole graczom z powaznych teamów chce się zu pisać, bo jak widzisz oprocz mnie chyba nikt z takich tu nie pisze regularnie.

Cieszę się, że ktoś jest tym zainteresowany, natomiast nie wiem, dlaczego mam się cieszyć, że poważni gracze raczą zaszczycić ten temat swoją opinią. Nie obchodzi ich to, ich sprawa, mi pozostaje tylko wzruszyć ramionami, tym bardziej że to nie mój pomysł i nie mój temat. Nie chcę tu nikogo obrażać, po prostu nie widzę, jakim sposobem umiejętność gry w Trackmanię przekłada się na umiejętność tworzenia sprawnie działających rankingów.

Jakub napisał:
twoim zdaniem kto, jak nie prowadzace teamy maja ustawiac "sprawiedliwosc" takiego rankinga?

"Takiego" czyli jakiego? Oficjalnego rankingu polskiej sceny? Wtedy najlepiej stworzyć jakąś federację zszerzającą teamy, organizującą turnieje itd. i niech ona się tym zajmuje, jako ciało wykonawcze zamiast forumowej demokracji. Jeśli jednak nie jest to oficjalny ranking, to najbardziej ceniłbym opinie bystrych ludzi. Żeby nie pozostawiać niedomówień: chodzi mi tylko to, że jeśli ktoś z polskiej czołówki napisałby w tym temacie post pokroju "jestem stary, ważny i poważny, długo gram i jestem dobry, więc zamknijcie się, bo moje zdanie jest ważniejsze niż wasze", to nie zwróciłbym na to większej uwagi.

Jakub napisał:
i nie mow mi o madrych pomyslach ludzi, ktorzy tworza ranking np fify, bo takie cas najwyzej na marginesie jest uwazane jako znaczace. to jest chwyt marketingowy albo jakas zabawa, czy patrzac na aktualny ranking fify uwazasz, ze horwacja naprawdę jest lepsza niz brazylia?
nie zawsze trzeba kopiowac coś, co jest uznane, ale zle.

Przecież każdy wie, że ranking FIFA jest do niczego. Smile Jeśli już miałbym dać jakiś przykład, pierwszym byłby ranking prowadzony przez FIDE (chodzi o szachy).

Jakub napisał:
poprostu nie wydaje mi się twoj post tu na miejscu, bo z 6 postami naprawdę nie musisz mi tlumaczyc, co i jak było na grc lub gdzie indziej.
ale sadzac jednak po twojej wiedzi o tmn, może sobie kiedyś poplotkujemy np o wydarzeniach np na pl3 czy wczesniejszych?

Akurat w sprawie GRC przyznałem ci rację, a jeśli chodzi o porównanie PGS do Cosworth przed PL6... było inaczej niż napisałem? Widzę też podejście "ryby, dzieci i nowi forumowicze na tmpl.info głosu nie mają", ale wolę pisać bardziej konstruktywne posty niż nabijać sobie licznik w jakichś offtopowych kącikach w nadziei, że po dobiciu do stu czy trzystu zyskam poważanie wśród stałych bywalców.

Mogę spróbować poplotkować o PL3, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie, biorąc pod uwagę, że jeszcze jakieś trzy miesiące temu nie wiedziałem o istnieniu Trackmanii. Wink

Jakub napisał:
moim skromnym zdaniem, szynpol jest na nie zlej drodze, bo jednak slucha, co mu się pisze, wspolpracuje z fanem z powaznego teamu TCW, no i , co najwazniejsze zmienia szczeguly, kiedy mu się wytlumaczy, ze może tu czy tam, coś może być nie ok z rankingiem.

tak czy siak, zaden ranking nigdy nie zmieni faktu suchych wynikow, wiec taki ranking tylko i wylacznie może być zabawa.

Otóż to! Gdyby nie fakt, że inne rzeczy uważamy za nieodpowiednie dla rankingu, w ogóle byśmy sobie nie odpowiadali, prawda?
...ale nie mogę tego tak zostawić, skoro już piszę ten post o takiej porze. Smile Jak to było w końcu z FF? Suche wyniki świadczą o tym, że podczas PL6 byli zauważalnie gorsi od XX i KD, jednakże w postach z ostatnich miesięcy (a przynajmniej w tych, które widziałem) to FF, a nie XX czy KD było wymieniane jako jedna z czterech czołowych polskich drużyn TM.
I uprzedzę ewentualne oskarżenia - tak, to jest czepianie się słów. Wink

Jakub napisał:
jedyne sensowne wyjscie jest takie, zeby wedlog jakiegoś rankingu drużyn, za wygrana z mocniejsza się dostaje wiecej punktów, niz za wygrana ze slabsza, ale każdy team musi dostawac dokładnie tyle samo punktów za wygrana z jedna i ta sama drużyna.

Do słówka "ale" wszystko jest w porządku, z dalszą częścią się już jednak nie zgadzam.
Mogę ci wytłumaczyć, dlaczego JA uważam sugerowane przez Ciebie rozwiązanie za niezbyt trafione, ale to tylko moje zdanie. Uważam taki ranking za coś w rodzaju uogólnionego odzwierciedlenia reputacji drużyn wśród graczy. Słowami kluczonymi są tu "uogólniony" i "reputacja". Chodzi o to, że jeśli jakieś trzy drużyny dzielą od siebie dwa punkty, to nie ma sensu drzeć szat, że przecież X wygrało miesiąc temu z Y a mimo to jest niżej w rankingu, tylko uznać, że są sobie mniej więcej równe. Jeśli różnica byłaby duża (np. w skali 0-100 nie trzy punkciki, ale trzydzieści), świadczy to po prostu, że mimo tamtej przegranej to jednak Y można uważać za lepszą, bo jednak gdzieś tę przewagę uzbierała. Co do drugiego słówka kluczowego, czyli reputacji: weźmy za przykład cypryjski Anorthosis, niespodziewanego uczestnika tegorocznej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po drodze wygrali z Rapidem Wiedeń i Olympiakosem Pireus, więc ich notowania naturalnie wzrosły (choć wciąż nikt nie uważa ich za mocnych). Gdyby z Rapdiem i Olympiakosem wygrał Manchester United, ludzie wzruszyliby tylko ramionami i powiedzieli, że należało się tego spodziewać. Ten przykład ilustruje moją wizję takiego rankingu, w którym drużyna z miejsca setnego zyskuje więcej na wygranej z drużyną z miejsca trzydziestego niż zyskałby lider rankingu.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja Ciebie nie znam w ogole, jesteś dla mnie obcy człowiek i w zwiazku z trackmania nigdy o Tobie nie slyszalem. może nawet jesteś jakims znanym graczem, który się bawi pod innym nickiem, albo jeszcze coś innego, kto wie.
jak jednak jesteś poprostu scooter fox, to niewiem, jak dlugo tu będziesz, co jest nastepny powod, czemu nie chce mi się za bardzo z toba dyskutowac, nawet jakby twoj madrze napisany post by może na to zasluzyl.
odpowiem wiec krotko, bo naprawdę nie zalezy mi za bardzo na jakims rankingu: robjac taki ranking moim zdaniem trzeba się znać na grze, turniejach, roznych silach teamów, zmian graczy, historii trackmanii i wielu innych spraw, poprostu być tu jakiś czas.

na koniec mogę ci przyznac, ze piszesz sensownie, spokojnie i do rzeczy, ale jednak mysle, ze sa ludzie, ktorzy wiecej się nadaja do tworzenia sensownej tabeli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub przeczytaj sobie regulamin do lig ESL tam jest wszystko dokładnie opisane dlaczego lepsza drużyna za mecz ze slabsza dostaje mniej pkt niz jakby grala slabsza drużyna ze slabsza Very Happy Very Happy
ten ranking ESL jest moim zdaniem bardzo sprawiedliwy i mozna by przyznawac pkt na zasadzie wlasnie jaki tam jest

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub czepiasz się -.- jak zwykle... i nawet nie wiadomo o co bo to logiczne że SMD za wygraną z FF dostanie więcej niż PGS punktów ...

A ***j za przeproszeniem nas obchodzi Jakub że ty nie znasz Scooter Foxa...
tu jest rozmowa o rankingu a nie o twoich znajomych.
Taki ranking miał by sens lecz dopiero po roku(dwóch) było by widać dokładnie co i jak ...
Jak "kręci" was robienie czegoś takiego to róbcie raczej nikomu krzywdy nie robicie (oprócz Jakuba, go zawsze coś boli) .
GL Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja nieco zmodyfikowalem ten system przyznawania pkt zrobiony przez fana. Bo w sumie jakub ma tu trochę racji ze mocnijszy team musialby wygrac wiecej meczów by dorownac temu slabszemu który raz wygral z kims mocnym. już skonczylem przeliczac pkt. może wam się wydawac to trochę dziwne bo FF w tabeli jest nizej niz convicted i RH ale to tylko ze wzgledu na to ze za każda przegrana sa ujemne pkt a FF trochę jednak tych meczów przegralo w PL6. Tak samo sytuacja cosworth wyglada zle bo jest ostatnie w tabeli (nawet za KSZO, heineken team) bo jednak te mecze przegrywalo (ma teraz ujemne pkt) może wam się ta tabela wydawac teraz dziwna ale po krotkim czasie wszystko się ustabilizuje. jeśli chcecie mogę tutaj dac jakiegoś screena (tak jak wczesniej) z nowym systemem przyznawania pkt.


Edit. W pierwszym turnieju jaki liczylem (GRC) wszystkie teamy zajmowaly pierwsze miejsce w rankingu. Wiec pkt były ładnie rozdzielane ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?