Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Progressive Gaming - turniej rekrutacyjny.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sykes napisal, ze jak jesteście w mg to nie gracie 4fun, tylko już bardziej na powaznie
a jak już się nie gra 4fun powinno się posiadac dobrych zawodnikow

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BoLLeK
Jeździ konno


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 87
Skąd: Wołczyn

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie , zgadzam się z Envy-m Very HappyRazz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja rozumiem to co sykes napisał. Dla nas Progressive Gaming i tak oferuje dużo mimo iż nie opłacają serwera bo opłata serwer to nie jest kosmiczna suma a co do dobrych graczy również zgadzam się z toba dlatego jest ten turniej. Jeśli ktoś jest dobry a nie ma teamu to się pokaże i dla zaspokojenia następnych pytań widziałem już niektóre osoby które chcą wziaść udział i wiem jak jeżdża. Przyjmiemy jeszcze 2 osoby zamkniemy rekru i wtedy będziemy trenowac. Bo trening przedewszystkim daje skilla. Będziemy trenować i będziemy lepsi ale tego nie da się zrobić w tydzień czy dwa. Ja osobiście i tak widzę róznice jeśli patrze na graczy ktorzy w teamie są od początku haX ? i ^POD^ wiedzę że te 3 miesiące wspólnej gry dały nam skilla może nie takiego jaki posiada FF, PGS, czy peXg ale wiem że jeśli chcemy to możemy dobrze jeździć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh chcialbys miec takiego skilla jak diav3l lechu czy lokash ? keep on dreaming ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie napisalem że chciałbym (nawet jeśli to nie jestem jeden który by chciał)
napisałem tylko że po 3 miesiącach wspolnej gry z teamem w ktorym gracze na poczatku jezdzili roznie widze ze nie tylko ja lepiej jeżdzę ale i caly team jest na wyzszym poziomie po tych trzech miechach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eH..NIE chialo mis ie woczrja czytac tego tematu ale dizisaj się już zmusilem bo chciałem zoabczyc jak poraaz koeljny ludzie najezdzaja na gamingi:PVery Happy...( no dobra ja tez lubie na takie czasem najezdzac)Very Happy ..jednakze panie sykes:P..wez już daj se spokoj..nie masz co w domu robić czy jaki huj:]. daj PG spokoj.. niehc se robią jak uwazają.. mają.. być może i zła taktyke na jak najlepszy rozwoj..no ale trzeba im przyznac ze się starają i prą do przodu a co najwazniejeszze rozgrywają mecze(sparingi) i się nie rozpadają... a to chyba najwazniejszy rzecz dla sceny.. ze przy malej ilosci graczy.. potrafia powstawac jeszcze tkaie teamy ktore.. może i nie sa jeszcze zbyt dobre.. ale się staraja i cwicza by moc w przyszlosci walczyc z najlepszymi.

POwodzenia z rekru PG.. Albo raczej POX... bo radzilbym wam rzucic ten (po pizdzie ) mg i wrocic do normalnego teamu. i starej nazwy bo byla lepsza:].

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

balaganmen napisał:

POwodzenia z rekru PG.. Albo raczej POX... bo radzilbym wam rzucic ten (po pizdzie ) mg i wrocic do normalnego teamu. i starej nazwy bo byla lepsza:].


polac mu bo dobrze mówi Smile ogólnie to sam nie jestem z mg i wolałbym jeździć w starych barwach Smile przynajmniej skin pasował do kolorów POX, a teraz... ;/

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Drogi Bałaganiku, Hypno i inni, którzy mają jakiś problem.

Chciałbym zauważyć, że mój pierwszy post w tym temacie brzmiał "Słabe czasy" - chciałem tylko pomóc. W moim kolejnym poście śmiałem się z tego, że organizują rekrutację, a nawet nie śmiali napisać w pierwszym poście, że trzeba się będzie zrzucać na serwer. To tyle. Tyle mojego komentarza - nic nie miałem do żadnego PoX czy cuś. I w kurwe pytonga przestańcie mówić, że to ja najeżdżam na ludzi i że ja do kurwy nędzy robię wojny i jestem nikim bo tak ni chuja nie jest!!!!!! To Hypno zaczął się tłumaczyć, że mają sponsora bla bla bla. Nikogo w dyskusji z Hypno/Maybe nie obraziłem - stawiałem tylko sensowne argumenty i pytania. Maybe zrozumiał, że mam rację i się wycofał - chwała dla niego. A że Hypno zdał sobie sprawę, że się myli, a nie chce wyjść na idiotę to podniósł larum i zaraz z kolegami puszcza teksty, że jestem nikim, że mają mnie w d*pie, że jak jestem w peXg to mi się wydaje, że wszystko mogę, że jeżdżę po innych.

I kto tu ma do kurwy nędzy rację?

Zresztą - mnie to pindzioli. Róbcie sobie turnieje rekrutacyjne, dołączajcie do gejmingów, NIE SŁUCHAJCIE BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH - zdecydowanie wyjdzie wam to na dobre. A ja już kończę moje wywody, bo skoro nie chcecie korzystać z mojej pomocy to gl & hf.

Koniec przekazu.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spokoj ludzie,chca sobie robić gaming to robia,co was to obchodzi?kolejny powod do klótni i spamu.DajMY sobie na wstrzymanie. Rolling Eyes Evil or Very Mad :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SykeS ... masz pożyczyć srajtaśmę Question Very Happy ... tylko tym razem proszę na rolce Razz
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
SykeS ... masz pożyczyć srajtaśmę Question Very Happy ... tylko tym razem proszę na rolce Razz

Proszę bardzo Redzik ;P


_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Dla nas Progressive Gaming i tak oferuje dużo mimo iż nie opłacają serwera

ja jestem ciekawy, co to jest to "dużo", co oni wam oferuja.
jak nie oferuja nawet takiej podstawowej rzeczy jak serwer, to co może być to "dużo"?
czy powod dolaczenia do tego mg nie jest jednak szpan przy innych mowic "jestm w mg"?

widzisz i tu jest wlasnie chyba problem, bo nikt by was nie jechal, jakbyscie naprade grali for fun, ale ty jednak caly czas piszez o tym, ze jesteście ciagle lepsi, a to już jest atytut rywalizacji (rywalizacja <> fun).

poza tym ostanio jest tyle postow na temat nowych teamów, ze az zle się robi. nikt was na torach nie widzi, ale na forum jest tyle pierdolenia, ze uhuhu.
nikt by przeciez nie jechal powaznych ludzi, ktozi staraja się być dobzi w trackmanii, ale niestety tu caly czas jest peirdolenie, a wynikow nie ma.

powtarzam wiec moje pytanie z poczatku: co konkretnie jest to "dużo", co wam ten mg oferuje?
rozumie, ze będzie dlugo odpowiedz, aby się zmiescilo to "dużo".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emsi'
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 29


PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sykes, gdzie kupiłeś tą taśmę?

Powracając do tematu, ktoś napisał "słabe czasy".Czasy są równe, bądź trochę słabsze od zawodników PoX/Pg, więc nie możemy narzucić czasów, których samych nie damy rady zrobić, bo nas wyśmieją, bądź nie będą chcieli dojść ( i się trochę kółko zamyka). Wiem, w takim razie, zaraz ktoś napiszę, że to my jesteśmy słabi z takimi czasami, może i tak, ale nikt z pox nie piszę, że jest nie wiadomo jaki dobry. Trenujemy, gramy sparingi, bierzemy udział w lidze (nawet 2óch), więc to że nie jesteśmy w czołówce, nie znaczy, że się nie staramy. Każdy przecież musi zacząć Smile A pg? hmm.. ja to traktuje jako przygodę, a dołączenie do tego mg było chyba spowodowane ciekawością, a nie ich wynikami, sponsorami itd

O tym, że trzeba się składać na serwa, też dowiedziałem się, jak już byłem w PoX, ale sądzę, że nie jest to jakaś wielka suma, choć warto było o niej napomknąć Hypno, bo ludzie mogą się czuć oszukani

Tyle ode mnie, pzdr all

_________________

Nobody Is Perfect, I am Nobody Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sa ludzie w teamie co chca tego MG, a inni nie, dla mnie ten mg nic nie ma do zaoferowania!! wiec ciagle jestem za tym aby powrócic do starego teamu Smile Hypno trochę poleciał i chyba chciał za bardzo zareklamowac pG
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra ... widzę, że trzeba tu przy***ać z Grubej Berty :

Sensowne prowadzenie najmniejszego nawet klanu, to nie zbieranie truskawek w ogrodzie. Nieraz się trzeba nagłówkować co i jak zrobić, żeby było dobrze i każdy był zawodolony ;p ... także niech sobie grają turnieje jakie chcą. Co prawda każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania (IMHO sens istnienia forum), ale tak serio to, drodzy przyjaciele, ch** Wam do tego ile im dają, czy płacą za serwer, czy robią im loda itd. Z kolei PG miarkujcie w swoich wypowiedziach, bo pisząc że mg daje Wam 'dużo' nie ma się co dziwić, że zaraz pojawiają się pytania 'czym jest to "dużo?" ' . Tyle ode mnie. Pis & Lof Very Happy ... no może jednak bez PISu Razz ... zatem : Lof Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Emsi'
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 29


PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Inni gracze pox mogą się ze mną nie zgodzić,ale ja osobiście uważam, że nic nie oferują, prócz miejsca na swoim forum :/ (czyli nic)

Jakub, napisz, tak szczerze, co ty o tym mg sądzisz?

Nie widać nas, bo zazwyczaj siedzimy na swoim serwie Smile (ja np, często trenie w singlu, więc mało mnie widać) Smile

_________________

Nobody Is Perfect, I am Nobody Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko chciałbym przypomnieć (jeżeli ktoś z wcześniej wypowiedzi nie zrozumiał), że do powiedzenia mam jeszcze dużo, ale tak jak obiecałem - nie chcecie pomocy, to nie będzie pomocy. W tym temacie więcej się nie odezwę, papa.
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no sorry tyta ale teraz to troszkę poleciałes...
wszyscy razem uzgodnilismy że mg to będzie jak powiedział Emsi "przygoda" i sam zgodziłeś się z tym.... cóż myślałem że tak będzie.. a o turnieju mogłem napisać że POX organizuje turniej rekrutacyjny i chyba wtedy było by bez problemu.... nikt by nie mówił że jesteśmy w mg itd. nie było by nic o reklamie pG itd. Sykes sorry ale przyznaje ze masz racje i nie puszcze tego mimo uszu na pewno skorzystam z rad ale to nie zmienia faktu że w mg będziemy grali.
Jakub nie będę cytował twojego posta bo dość długi ale odnośnie tego właśnie posta... chcę zakończyć tą głupią rozmowę i żeby już dalej nie było brnięcia w to... bo zapewne jedni stwierdza że to dużo a jedni że to ni ch*j pomoc...
Mamy to co mamy i już

JEŚLI NADAL SYKES CZUJESZ się URAŻONY LUB COŚ INNEGO PRZEPRASZAM!!
I skończmy już temat bycia pox w mg.

_________________


Ostatnio zmieniony przez *pG. Hypno dnia 21 sierpnia 2008, 12:49, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emsi'
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 29


PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sykes, każdy ma przecież prawo do wypowiadania się ( i kto to mówi), więc ja np chcę, żebyś powiedział co o tym sądzisz Smile

Korzystając z okazjii, chcę podziękować jednemu zawodnikowi z peXg ( sorry,ale nie naprawdę nie pamiętam kto to był), który podczas meczu życzył mi powodzenia, a ja nie zdążyłem odp:)

edit:Hypno, napisz coś o tej rekrutacji, bo ludzie chętni i czytający ten temat zgubili już pewnie wątek Smile

_________________

Nobody Is Perfect, I am Nobody Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Emsi' napisał:
Sykes, każdy ma przecież prawo do wypowiadania się ( i kto to mówi), więc ja np chcę, żebyś powiedział co o tym sądzisz Smile

Korzystając z okazjii, chcę podziękować jednemu zawodnikowi z peXg ( sorry,ale nie naprawdę nie pamiętam kto to był), który podczas meczu życzył mi powodzenia, a ja nie zdążyłem odp:)

edit:Hypno, napisz coś o tej rekrutacji, bo ludzie chętni i czytający ten temat zgubili już pewnie wątek Smile


TRASY PODANE NA STRONIE 1 tematu. Gramy do 42 pkt w trybie rounds dwie osoby z najwieksza iloscia PKT czasami podanymi bądź lepszymi dostaja się do teamu.
Po poradach Sajksa znoszę ograniczenie wiekowe.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?