Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Progressive Gaming - turniej rekrutacyjny.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KeUriO
Doświadczony driver


Dołączył: 27 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 199

Skąd: Opoczno

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja już jestem w NN Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najszybsze Noobki? Very Happy.
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KeUriO napisał:
Ja już jestem w NN Razz


A to sry nie wiedziałem bo nie masz obok nicka nazwy NN Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KeUriO
Doświadczony driver


Dołączył: 27 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 199

Skąd: Opoczno

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niepokonane Nooby ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm... najszybsze pokręciło mi się z niepokonanymi ;p.
Zawsze tam można wstawić "największe" Very Happy.
Żart, żeby nie było ;p.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KeUriO
Doświadczony driver


Dołączył: 27 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 199

Skąd: Opoczno

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Foch Laughing
Koniec Spamu ;P

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tym serwerem to taka sprawa...no więc chcemy miec serwa, nikt z nas nie ma dosyc szybkiego neta na postawienie dedyka, a nie mamy na niego sponsora ;/ i sami musimy go utrzymac, wiec skladamy się na niego, miesieczna suma na jednego użytkownika to ok 3-4 zł na miesiąc, wiec nie jest to jakas wysoka kwota....
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie, że ktoś o tym napisał w pierwszym poście. Gdybym się zakwalifikował, a potem odmówił płacenia za serwer, zlinczowalibyście mnie?

Cytat:
mogłbyś nie wysmiewać innych tylko dlatego że jesteś w peXg który już troszkę istnieje....

Mogę być i w d*pie Maryni - to nigdy nie zmieni mojego zdania i zapamiętaj sobie raz na zawsze Ty, jak i inni, że moje zdanie jest zawsze zdaniem MOIM. Może się zdarzyć, że nie jest słuszne, ale jestem tylko człowiekiem. To że jestem w peXg nijak się ma do tego, że jesteście słabi.


Cytat:
Żeby sprostować obecnie jest jeden sponsor (było dwóch ale jakoś nie czuje obowiązku pisania o tym) i szukamy drugiego.

Cóż takiego zajefajnego sponsoruje ten sponsor, że i tak się zrzucacie na serwer?


Cytat:
Mam gdzieś co o tym myślisz. Smiej się a my tymczasem będziemy trenować.

ooooooo tak. Szczególnie to ostatnie bardzo wam polecam. Bo po ostatnim meczu peXg vs PoX, jestem zdania, że w waszym przypadku trochę za wcześnie w bawienie się w coś tam gaming, szukanie sponsorów i nie słuchanie bardziej doświadczonych osób. Tylko tak trzymać.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

noo tym razem musze przyznać sajxowie racje, nijak się kupy trzymała ta odpowiedź na ostatni post z 1 strony, przemyślcie to sobie, czy warto brać sponsora, skoro i tak się składacie naserwer, a to mimo wszystko najważniejsze imo skromnym zdaniem, nie trzymam żadnej strony, ale dobrze by było przymyśleć sens tej spółki, bo jeżeli dobrze zrozumiałem, to sami opłacacie serwer tak?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Cytat:
Żeby sprostować obecnie jest jeden sponsor (było dwóch ale jakoś nie czuje obowiązku pisania o tym) i szukamy drugiego.

Cóż takiego zajefajnego sponsoruje ten sponsor, że i tak się zrzucacie na serwer?


No jak to co ? Sponsor stawia a oni płacą ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@up: xDDD niezle sponsor jest i ch**** zeby nie było ze nie maja sponsora a co on robi to już jego biznes^^Very Happy
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczynki, Trolle, Nooby i inne Ufoludy ;d

Wiadomo, że panuje tu zasada co u niektórych: "jeżdżę lepiej od Ciebie -> mogę jechać po Tobie" ale ja nie o tym. Nie jestem graczem Progressive, ani nie zamierzam być, ale tak: (tu chłopaki z PG sorry, ale napiszę prawdę, mimo, że was lubię) RaduS, SykeS.. znajdziecie takiego jelenia, który by opłacał serwer Teamowi, który przegrywa każdy mecz z graczami na poziomie? Nie znajdziecie, więc z czego tu się śmiać? Nie sztuką jest wygrywać z SMD, NH (byłym już) i innymi sezonowymi drużynami. Dlatego odszedłem i nie interesują mnie już takie Teamy. Każdy myśli, że zwojuje świat, a zawsze kończy się to tak jak tu.. Wyśmiewaniem przez inne, doświadczone Teamy. Nawet ConVicted.. Jest o niebo lepsze od PG, a i tak jedziecie po nich niemiłosiernie Wink

Ale dla tych Teamów, to jest zabawa.. (mam nadzieje, że tak jest, bo jeśli są to chore ambicje, to się skończy na próbie samobójczej skoczenia z dywanu, bądź powieszenia się na klamce.. ) i jeśli ktoś nowy chce dołączyć i się świetnie bawić grając w grupie naprawdę fajnych ludzi, to czemu, nie? 3-4 zł za serwer miesięcznie to nie dużo. A gdyby grał sam, nie miałby go wcale. Więc i tak zyskuje miejsce do grania i trenowania. (Plus szpan, że ma TAG i może koszulkę w przyszłości Wink Ale to swoją drogą Razz )

Wiadome jest, że PG nigdy nie wygra z peXg, PGS'em, FF czy innym XX, ale to jest tylko zabawa i nie widzę nic złego w takiej zabawie. No chyba, że to przestaje być tylko zabawą, to coś tu jest nie tak..

Amen.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zabawa?

To wytłumacz mi:
- Dlaczego mają nazwę "xxx Gaming"?
- Po co im sponsor, przecież to zabawa?
- czy nazwa "turniej rekrutacyjny", jak dla teamu dla zabawy jest odpowiednia?
- na jakiego czorta jest im serwer?! Mało jest na świecie? Muszą mieć koniecznie swój?

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dobra.. Prawda jest taka, że odszedłem m.in. dlatego, bo to właśnie przestała być zabawa. Trochę może to teraz niespójne, ale w sensie zabawy mówiłem w sumie ogólnie o "sezonowcach" Smile

SykeS napisał:
- Dlaczego mają nazwę "xxx Gaming"?

Trzeba by zapytać ich. W sumie to ja to wszystko zacząłem, a teraz doszło już do tego, że jest gejmink. Ze względu na brak korzyści płynących z przystąpienia do gejminku nie potrafię Ci odpowiedzieć Razz

SykeS napisał:
- Po co im sponsor, przecież to zabawa?

Równie dobrze tym sponsorem mógłbyś być Ty, bo nie musiałbyś nic robić, a by Cię reprezentowali. Może się skusisz?

SykeS napisał:
- czy nazwa "turniej rekrutacyjny", jak dla teamu dla zabawy jest odpowiednia?

Nie, nie jest. Tymbardziej, że dostanie się do Progressive mogłoby być szczytem marzeń jedynie dla Czatowca. No ale jest to jakieś urozmaicenie, więc ja się nie czepiam.

SykeS napisał:
- na jakiego czorta jest im serwer?! Mało jest na świecie? Muszą mieć koniecznie swój?

Wiadomo, że co własne, to lepsze Razz Możliwość wrzucania tras jakich się tylko chce jest niewątpliwie jednym wielkim plusem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Równie dobrze tym sponsorem mógłbyś być Ty, bo nie musiałbyś nic robić, a by Cię reprezentowali. Może się skusisz?

CHCE CHCE CHCE! Skoro nic nie będę musiał robić, to mi to pasuje. Jeszcze się tylko zastanowię, czy nie będzie to dla mnie zbyt duża antyreklama...

A ty w międzyczasie się zastanów jeszcze raz nad swoimi argumentami, bo wszystkie są z dupy i żaden w rzeczywistości nie jest silniejszy od mojego.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Haha.. no już więcej nic nie wymyślę na ich "obronę" i szczerze to nie mam ochoty.

Poddaje się.

1:0 for You.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK sykes... to że jesteś na scenie dłużej i jesteś w peXg (chociaż to nie ma znaczenia) może i pozwala ci wiedzieć więcej, ale na pewno nie pozwala ci jeździć po ludziach. Gram w pg i co... jajco nie powinno cie interesowac czy mamy sponsora czy nie. Nie powinno cię interesować również to jak odbywa się rekrutacja. Napisałem turniej rekrutacyjny bo niby co to jest, bo ja myślę że według tych zasad to właśnie nazywa się turniej. Nie robiliśmy normalnej rekrutacji wylawiajac koleś po postach na forum i sprawdzajac ich ponieważ chcieliśmy zrobić coś odmiennego. A i jescze jedno fajnie maybe że jeszcze ktoś jest po naszej stronie. Spoko Sykes jeździj po innych jak po mnie i po pg dalej bo widze że to ci sprawia największą frajdę z życia. My i tak będziemy w MG tym czy innym i ty ani nikt ze sceny tego nie zmieni bo nie jest w pg ani nie był w POX i nie ma prawa głosować ani za ani przeciw.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoLLeK
Jeździ konno


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 87
Skąd: Wołczyn

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wpadne na rekrutacje ale nie chce konkurowac o dojscie do teamu , chce zagrac 4fun , i zobaczyc przy okazji kto się dostanie Very Happy

z tego co już pisales to mozna tak wpasc ??

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jasne oczywiście zapraszam chętnie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 21 sierpnia 2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem co SykeS ma na mysli ale, ale wydaja mi się ze do MG muszą należec teamy z czołówki, a słabsze już nie!!
Hypno olej to co sykes pisze, mi to jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi, ja go mam w d***e...dla mnie jest on nikim, to nie jest topic do kłótni z nikim tylko topic o rekru...Hupno po porostu omijaj posty sykesa i każdy będzie zadowolony

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?