Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Vd-Gaming poszukuje ponadprzeciętnych graczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak, zle się zachowalem, wybaczysz rysiu?

btw. lan party jest 29 i 30 w okolicach pyskowic, wiec wpadnij i poznaj tych ludzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rysiu, male porownanie:

wchodze sobie to kogos domu.
propobuje, zeby niektorzy z tego domu poszli ze mna na wycieczke, bo chce być czesz tego domu.
inni mowia, ze cel wycieczki jest mało ciekawy, ze mało się znam na okolicy.
ja ich obrazam i strzelam fochy.

dziwny scenariusz trochę, nie sadzisz?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zrobił ten sam błąd co ja na początku.
Jedzie po ludziach których nie zna nie wiedząc że oni mogą tu więcej niż sobie wyobraża. Ciekawe czy tak jak mi uda mu się z tego wybrnąc.
A to że rozwinał w takowy sposób skrót peXg oznacza brak profesjonalizmu z jego strony ( czyt. jak można ku*** nie wiedziec co to peXg ) krótko mówiąc nc ale jak najbardziej życze nawrócenia może akurat się uda pozdro

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki marrek że się wstawiłeś ale bronić się też potrafię, a i seq też potrafi ripostować bodajże :wink:


Posłuchaj rysiu, mojego posta ani w ząb nie zrozumiałeś, nie wiesz że krytyka mobilizuje? a myślałem że wszystkie ryśki to równe chopy :?

Dobra do rzeczy, na koszulki nikogo nie złapiesz, chyba że jakiegoś dzieciaka z podwórka, bawisz się tą swoją organizacją* a nie wiesz o takich podstawowych elementach jak serwer, każdy szanujący się zespół ma własny serwer... gdzie twoi koledzy będą grać jak przyjdzie co do czego?, miejsce do grania musi być bo to że mają grać pod twoją banderą nic im nie daje, jeszcze Ciebie tylko reklamują*, już nie wspomnę o teamspeaku, czy oddzielnym forum dla graczy tmnf....jeszcze na enviego najeżdżasz...naprawdę pokory więcej, każdy jeden jest tu dłużej od Ciebie...jeśli posiedzisz tu dłużej to zaczaisz ocb w tym wszystkim...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale Wy spokojni jesteście ostatnio.
Jebać chuja i ch**.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
vix
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 6


PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nomercy napisał:
Widzieliście jakich graczy mają w dywizji TMNF ?

"vix"
"Lech-u"
Niezłe podróby Laughing


Kolego podrubą może ty jesteś ale nie ja bo w esporcie siedze już od 2001 roku czyli od czasu gdy ty jeszcze poznawałeś świat bawiąc się resorkami w piaskownicy. Nie będę wiecej odpowiadał na twoje głupie prowokacyjne dziecięce komentarze bo po 1 nie jesteś tego godzien a po 2 nie mam zamiaru zniżać się do twojego niskiego poziomu.

Wracając do tematu.. nie mam zamiaru się tu z wami kłucić ale jak ktos sam złośliwie wybija się z tłumu swoimi głupimi sugestiami to czasem trzeba wykonać riposte.

_________________


Ostatnio zmieniony przez vix dnia 19 sierpnia 2008, 17:59, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i proszę kolejny gracz tego teamu podłżył się scenie pod nogi teraz tylko kopnąc i w pizdu ;p
człowieku wydaje mi się że nas ch** obchodzi od kiedy jesteś w esporcie to jest tmnf a tutaj mamy już Wixa, dla nas jesteś nędzną podróbką.
Dorwac zajebac pogryźc!!!!!!!

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ktos zabrania ci go uzywac "w gamingu"?

w trackmanii najpierw był wix a ty jesteś dopiero teraz, wiec z laski swojej zmien nick tak, by nie kojarzyli Ciebie z kompletnie inna osoba
po prostu ktos był szybciej niz ty i się z tym pogodz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

vix napisał:
nomercy napisał:
Widzieliście jakich graczy mają w dywizji TMNF ?

"vix"
"Lech-u"
Niezłe podróby Laughing


Kolego podrubą może ty jesteś ale nie ja bo w esporcie siedze już od 2001 roku czyli od czasu gdy ty jeszcze poznawałeś świat bawiąc się resorkami w piaskownicy. Nie będę wiecej odpowiadał na twoje głupie prowokacyjne dziecięce komentarze bo po 1 nie jesteś tego godzien a po 2 nie mam zamiaru zniżać się do twojego niskiego poziomu.

Wracając do tematu.. nie mam zamiaru się tu z wami kłucić ale jak ktos sam złośliwie wybija się z tłumu swoimi głupimi sugestiami to czasem trzeba wykonać riposte.


Gdybym chciał być złośliwy to bym napisał coś ineggo...to był tylko Joke mogliście nie zajarzyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sekłe = envy, jaki nick ty wymyslisz gdy będziesz mial 3000 postow ?
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
vix
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 6


PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
a ktos zabrania ci go uzywac "w gamingu"?

w trackmanii najpierw był wix a ty jesteś dopiero teraz, wiec z laski swojej zmien nick tak, by nie kojarzyli Ciebie z kompletnie inna osoba
po prostu ktos był szybciej niz ty i się z tym pogodz



Pewnie po części masz racje ale ja nie naśladuje jego nicka bo mój jest pisany przez przez v a jego przez w. Moim celem nie jest naśladowanie kogos lecz bycie sobą a od dawna podpisuje się takim tagiem. Co innego gdybym miał identyczny - replike nicka w/w gracza ale tutaj jest pewna różnica, w związku z czym jeśli ktoś nie potrafi tego dostrzec to ma problem ze wzrokiem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rofl seque, zamknij japke z laski swojej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

vix, ciekaw jestem co potrafisz w tmnf? co osiągnąłeś? w jakich klanach grałeś? co wiesz o tmnf i o polskiej scenie tmnf? wykaż się, pokaż co potrafisz. może i nie jesteś podróbą, ale Twój nick jest bliźniaczo podobny do nicka pewnej osoby. zreszyą lech-a też nie posądzam o podszywanie się pod kogoś, kto jedzie do san jose.

wszystko może by i było dobrze, miło i ok gdyby nie ta wasza porywczość. nie dziw się, że ktoś uważa was za podróbkę jeżeli macie tak podobne nicki, nie dziw się, że wyśmiewane są wasze trasy rekrutacyjne jeżeli o tmnf wicie niewiele. nadeo wcale nie jest pro jeżeli chodzi o robienie map.

Mam nadzieję, że niektóre osoby znajdują ironię w moich słowach i wiedzą o co chodzi. a do Vd mówię: mniej ignorancji, mniej pychy, mniej złości, więcej pokory i zainteresowania tematem oraz przede wszystkim słuchania rad mimo, że są one czasem złośliwe. Teraz nawet przeciętne MG oferują 1, czasem 2 serwery, serwer TS-a, koszulki klanowe, sponsoring lanów, że o oddzielnej stronie dywizji tmnf nie wspomnę.

Źe tak walnę porównaniem a'la Jakub:

Zapukaliście do drzwi tmnf i my wam otworzyliście, ale wy nie wytarliście butów wchodząc do środka, legliście na kanapie zabłocone buty zakładając na stół, a gdy ktoś się zdenerwował tym, wy zgrywacie oburzonych i wychodzicie. Jednak wszystkim naokoło mówicie, że wizyta się udała i było miło i zyskaliście multum przyjaciół.

Można było podejść do tego profesjonalniej i z dozą szacunku do sceny, której nie znacie. tyle ode mnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
vix
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 6


PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W imieniu mojej dywizji vd-gaming chciałbym zaapelować o zgodę i skierować przeprosiny do wszystkich osób które zostały urażone słowami rysia bądź moimi. Przyjmuję na siebie całą za to odpowiedzialność i proszę o wyrozumiałość i zrozumienie.
_________________


Ostatnio zmieniony przez vix dnia 19 sierpnia 2008, 19:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A moim zdaniem trochę, za bardzo na nich naskakujecie. Każdy kiedyś zaczynał, ale nigdy nikt nowy nie grał od razu w prO elo teamie. Rzec mogę, że besztanie nowych to na tym forum już niemal że tradycja. Nie każdy multigaming jest taki super jak pgs, ff czy pexg. Trzeba dać im szansę.
Zachowanie pana Rysia mnie nie dziwi, skoro wszyscy na niego najeżdżają to próbuje się jakoś bronić. Dlatego też nie rozumiem do końca decyzji reda. Ale cóż, nie ja tu jestem moderatorem :wink:
Podobne nicki hmmm. A nie pomyśleliście o tym że vix i lech-u mogli mieć te nicki dużo wcześniej niż wix i lechu? Zresztą nie są takie same tylko podobne więc nie wiem w w czym problem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jest tak jak porównać mój nick z nickiem Diav3la...

Dużo różnicy :-P

DiabloS ------------------ Diav3l

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Darek_
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diavel dobrze napisał.Jestem takiego samego zdania zeby dac szanse jak im nie wyjdzie - potem ewentualnie krytykowac.Chillout
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RySiU24
Jeździ konno


Dołączył: 05 Cze 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 10

Skąd: Pyskowice

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PITMaN napisał:
Dzięki marrek że się wstawiłeś ale bronić się też potrafię, a i seq też potrafi ripostować bodajże :wink:


Posłuchaj rysiu, mojego posta ani w ząb nie zrozumiałeś, nie wiesz że krytyka mobilizuje? a myślałem że wszystkie ryśki to równe chopy :?

Dobra do rzeczy, na koszulki nikogo nie złapiesz, chyba że jakiegoś dzieciaka z podwórka, bawisz się tą swoją organizacją* a nie wiesz o takich podstawowych elementach jak serwer, każdy szanujący się zespół ma własny serwer... gdzie twoi koledzy będą grać jak przyjdzie co do czego?, miejsce do grania musi być bo to że mają grać pod twoją banderą nic im nie daje, jeszcze Ciebie tylko reklamują*, już nie wspomnę o teamspeaku, czy oddzielnym forum dla graczy tmnf....jeszcze na enviego najeżdżasz...naprawdę pokory więcej, każdy jeden jest tu dłużej od Ciebie...jeśli posiedzisz tu dłużej to zaczaisz ocb w tym wszystkim...


zrozumiałem o co ci chodzi ale ty też zrozum mnie:
Po pierwsze: nikogo niechce łapac na koszulki po prostu tak o sobie napisałem
Po drugie:Ja tylko miałem poszukać kogoś do teamu bo to nie mój klan ja go nie założyłem tylko dołączyłem to czy ja się mam martwić o serwer albo o oddzielne forum? To nie moja robota.
Po trzecie:Masz do mnie żal że jadę enviego a sam tu jestem pojeżdżany i chyba musze się obronić i jescze za to dostaje jakieś durne ostrzezenie... a jak inny tutaj kolega napisał od ch... i tych innych to jakoś zero upomnień to co to za sprawiedliwość??
Po czwarte:nie jest tu każdy jeden dłużej ode mnie i tu przesadzasz trochę...
Po piąte:Postaw się w mojej sytuacji co byś zrobił jakby ktoś cie najeżdżał?? Tylko nie pisz że byś tego nie słuchał i bys się nie przejmował bo w to nie wierze.Ja tu wszystkich szanuje i niechce robić żadnych kłótni więc dojdziemy wszyscy wspólnie do porozumienia w końcu?? Zrozumcie mnie w końcu i nie wyżywajcie się tak bo doprowadza to do pisania kłotni przez 3 strony tematu a nie pisania o tym kto by chciał z nami pograć w teamie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra panowie, myślę, że panowie już udowodnili iż podchodzą do sprawy poważniej niż ZDECYDOWANA większość multiklanów, które się tu ogłaszały. W obecnej sytuacji życzę powodzenia w szukaniu graczy i ze swojej strony także proszę o spokój ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem kolego Ryszardzie czy czytaliśmy ten sam topic tutaj, ale zanim wyzwałeś wicemistrzów Polski od 'palantów' jakoś nie widziałem, żeby ktoś straszliwie najeżdżał na Ciebie/Was . Każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii, a że na Leonie i Pitmanie nie robią wrażenia Wasze koszulki no to trudno ich nie pozyskacie. Mieli prawo to napisać. Seque/Envy może nie pojechał najmądrzejszym żartem, ale na 'pinć' kilometrów było jednak widać, że to żart. Podobnie nomercy - Lechu i Wix to osobistości na tej scenie, sam pomyślałem o dużym podobieństwie Waszych nicków. Star napisał to co napisał w odpowiedzi na Twoją wypowiedź, ale jeśli pobędziesz chwilę na tej scenie zrozumiesz ocb. Warna też nie cofnę, bo przegiąłeś obrażając całe peXg, więc nie udawaj teraz niewiniątka. Nic do Was nie mam, ale jak chcecie istnieć na tej scenie to proponuję się bardziej rozluźnić, to Wam zrobi dobrze. Grunt to umieć śmiać się z siebie. I tyle.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?