Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
szukam drużyny do której mógłbym się zapisać
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmsmsy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 13:28    Temat postu: szukam drużyny do której mógłbym się zapisać Odpowiedz z cytatem  

Witam, gram w Trackmanię od niedawna (czerwiec 2008) i w końcu znudziło mi się ściganie na przypadkowych serwerach sam dla siebie. Dlatego też chciałbym się dowiedzieć (nie jestem zbyt zorientowany) , gdzie mógłbym zapisać się do drużyny. Na początek jakiejkolwiek, która ma ambicje na jakieś zawody Smile . Może ktoś z członków jakiejś drużyny w potrzebie zauważy tego posta i się zgłosi Very Happy . P.S. Nie wiem czy to ważne ale na wszelki wypadek dodam że mam ok. 36000 punktów (może to dla niektórych ważny wyznacznik Smile , ważna jest reklama, prawda? Very Happy) . Zainteresowanych i skorych do pomocy proszę o odpowiedź, pozdrówka.
_________________
Athlon X2 4400+ , Gigabyte MA-78GM-S2H, Goodram 1GB 800MHz CL5, Maxtor 120GB SATA, Samsung DVD-RW, Chieftec GPS-450AA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mmsmsy napisał:
gdzie mógłbym zapisać się do drużyny. Na początek jakiejkolwiek, która ma ambicje na jakieś zawody

mmsmsy napisał:
na wszelki wypadek dodam że mam ok. 36000 punktów (może to dla niektórych ważny wyznacznik

Jedno wyklucza drugie. Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mmsmsy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 14:27    Temat postu: scooter fox Odpowiedz z cytatem  

kurczaki Razz , nic z tego nie rozumiem, jeżeli możesz to opisz to bardziej, z góry dzięki za pomoc, a może wiesz coś czy ktoś by nie chciał nowego rekruta ze średniej półki? Very Happy hehe
_________________
Athlon X2 4400+ , Gigabyte MA-78GM-S2H, Goodram 1GB 800MHz CL5, Maxtor 120GB SATA, Samsung DVD-RW, Chieftec GPS-450AA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GTW marcin18109
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Maj 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 132

Skąd: Barcin

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teamy nie patrzą na ranking lecz na skilla.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dojdź do drużyny (mamy taką w dziale drużyny) kupa team
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmsmsy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 15:41    Temat postu: spox Odpowiedz z cytatem  

ok, dzięki, może coś znajdę Smile
_________________
Athlon X2 4400+ , Gigabyte MA-78GM-S2H, Goodram 1GB 800MHz CL5, Maxtor 120GB SATA, Samsung DVD-RW, Chieftec GPS-450AA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ZaX' napisał:
dojdź do drużyny (mamy taką w dziale drużyny) kupa team


Kupa team jest dla graczy z dolnej polki a dla graczy z średniej jest SMD napisz do Czata ... i obowiązkowo powiedz mu ze umiesz się bić !! to jest ważne nie zapomnij ;pp będzie kolejny zabijaka w teamie Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GTW marcin18109
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Maj 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 132

Skąd: Barcin

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale u Czata tylko fani Wisły mogą się znaleźćRazz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mmsmsy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 16:20    Temat postu: marcin Odpowiedz z cytatem  

no ja czasami oglądam mecze, czasami nawet Wisły Razz , tylko ostatni mecz jaki oglądałem to jakiś... ehh... aa!!... z mistrostw świata 2008 Wink . a tak na serio, fanem nie jestem więc jeżeli się w tym momencie nie nadaję to trudno...
_________________
Athlon X2 4400+ , Gigabyte MA-78GM-S2H, Goodram 1GB 800MHz CL5, Maxtor 120GB SATA, Samsung DVD-RW, Chieftec GPS-450AA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eeeee no tak....mistrzostw świata....no tak faktycznie możesz się nie nadawać (kto go tu kurfa wpuścił Rolling Eyes )



Hey Seque, pisałeś ze scarym o tym nowym dziale??? dobrze by było żeby nowinki z tego działu nie pokazywały się na hom pejdź


a taka na serio......

emememns czy jak ty się tam wabisz, dam ci rade, taką szczerą, szata nie zdobi człowieka, naprawdę, nie szukaj na gwałt, pojeździj sobie trochę na polskich serwach, pokaż co umiesz, wykaż się czymś niezłym, sami do Ciebie przyjdą, wierz mi. Jedyne co ci trzeba to cierpliwie czekać.....

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kalfu
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2008
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

popytaj o klany typu |NF| |SMD| Wink
_________________


[img]http://mojchuj.ofingo.com/gif.php?id=10015[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PITMaN napisał:

Hey Seque, pisałeś ze scarym o tym nowym dziale??? dobrze by było żeby nowinki z tego działu nie pokazywały się na hom pejdź


Jakim Nowym dziale??

Poprosia czata on na pewno cie przygarnie do siebie ;p

P.S. Proponowalbym wyczyscic trochę dzial druzyny z tych ktore nie maja zadnych czlonkow (ewentualnie jednego). Noi użytkowników ktorzy nie maja ani jednego posta pokasowac bo jak chce kogos znalezc to meczace jest takie przepatrywanie 120 stron z uzytkownikami ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mmsmsy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 18:00    Temat postu: pipman czy jakoś tam Odpowiedz z cytatem  

człowieku nie znasz się na żartach? Very Happy pisałem żeby pisali Ci którzy mogą mi pomóc znaleźć się w jakiejś drużynie. już się najeździłem samemu a teraz mam ochotę pościgać się w zawodach, sprawdzę się w rekrutacjach na spotkaniach i już, nadam się to spox, nie to trudno, pozwolisz mi wybrać samemu? Smile . poza tym człeniu, o co Ci chodzi z tym szukaniem na gwałt... niedługo nawet zagrać mi nie pozwolisz bez ogłoszenia tego na forum aż mi ktoś zaoferuje żebym chociaż włączył tą grę Razz . oh wybacz mi jeżeli uraziłem Cię tym tekstem o mistrzostwach. resztę proszę o dalszą pomoc i/lub oferty rekrutacji
_________________
Athlon X2 4400+ , Gigabyte MA-78GM-S2H, Goodram 1GB 800MHz CL5, Maxtor 120GB SATA, Samsung DVD-RW, Chieftec GPS-450AA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 18:36    Temat postu: Re: pipman czy jakoś tam Odpowiedz z cytatem  

mmsmsy napisał:
człowieku nie znasz się na żartach? Very Happy pisałem żeby pisali Ci którzy mogą mi pomóc znaleźć się w jakiejś drużynie. już się najeździłem samemu a teraz mam ochotę pościgać się w zawodach, sprawdzę się w rekrutacjach na spotkaniach i już, nadam się to spox, nie to trudno, pozwolisz mi wybrać samemu? Smile . poza tym człeniu, o co Ci chodzi z tym szukaniem na gwałt... niedługo nawet zagrać mi nie pozwolisz bez ogłoszenia tego na forum aż mi ktoś zaoferuje żebym chociaż włączył tą grę Razz . oh wybacz mi jeżeli uraziłem Cię tym tekstem o mistrzostwach. resztę proszę o dalszą pomoc i/lub oferty rekrutacji


słusznie Ci powiedział PIT . Pokazuj się na polskich serwerach. Wielu gracz z polskiej czołówki gra sobie nieraz tam 4 fun. Może Cię zauważa, podpowiedzą coś. A może jakiś słabszy klan uzna Cię za wzmocnienie. Na forum nigdy nie widać jakim jesteś graczem. Za to na serwerze widać przede wszystkim to. Chciałeś radę? Taka jest moja rada Wink. GL !

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mmsmsy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 6
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 18:49    Temat postu: IrRed Odpowiedz z cytatem  

spoko, dzięki wielkie Smile , ale jeżdżę po polskich serwerach prawie cały czas (głównie na F1 - isports ale czasami też na innych) , ścigałem się z naprawdę dobrymi zawodnikami takimi jak bombjack czy gregregre, homer, do tej pory nie dostałem żadnej wiadomości abym się zgłosił lub uczestniczył gdziekolwiek, a mnie właśnie zależy żeby teraz się gdzieś zapisać i uczestniczyć w zawodach, dlatego napisałem na początku, że to może być jakakolwiek drużyna na początek, aby brała udział w zawodach. OK myślę że już wystarczająco wiem na ten temat dzięki Wam koledzy forumowicze Wink (dzięki) i od tego momentu ten temat na forum będzie służył już tylko dla tych którzy chcieliby mi złożyć jakąś ofertę. jeżeli się nie uda poszukam dalej w dziale drużyny. jeszcze raz dzięki wielkie wszystkim i pozdrawiam
_________________
Athlon X2 4400+ , Gigabyte MA-78GM-S2H, Goodram 1GB 800MHz CL5, Maxtor 120GB SATA, Samsung DVD-RW, Chieftec GPS-450AA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scigaj się na tcw mini tech itd. bo na isports mało kto wchodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wedle mnie koleś jest bardzo sensowny. I nie powinien być tyrany. Ale mój redzik dał mu już sensowną radę Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mmsmsy jeżeli chcesz żeby dostrzegł Cie jakiś mniej wymagający team, masz teraz właśnie do tego okazje ;]. Aktualnie odbywają się kwalifikacje do ligi, właśnie tych słabszych zespołów. Wejdź na serwer Convicted Trening (lub inny na którym jest track PL6-Maxer-A) i pokaż na mapie która tam jest, jakieś dobre czasy a może jakiś team się zgłosi. Ogólnie staraj się jeździć jak najwięcej na techach ;] Nikt Ci raczej nie złoży oferty tutaj. chyba że jesteś ogólnie znany :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ścigałem się z naprawdę dobrymi zawodnikami takimi jak bombjack czy gregregre, homer

to na pewno nie sa dobzi zawodniki.
gram już dwa i pol roku w tmn(f) i nigdy o nich nie slyszalem, co oznacza, ze nie brali udzialu ani w powaznym w turnieju, ani na powaznym lanie.

brakuje ci poprostu pewnych informacji o tej grze:
- gra na serwerach otwartych jest prawie tylko i wylacznie for fun.
- mecze sa grany ne technicznych trasach na zamknietych serwerach.
- na takich meczach jezdzi się na okolo 1 minutowych technicznych trasach w trybie rounds.

polecam ci pograc na serwerach z trasami na turnieje, np ostatnio był taki server na turniej scrappa.
na pewno już diedlugo pokaze się jeszcze wiecej podobnych serwerow, kiedy zacznie się turniej stc.
jak tam zablyszczysz gwarantuje ci, ze lekko znahdziesz team.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 sierpnia 2008, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wejdz tez na server Convicted Trening tak jak mowi RuggeR. Jest tam trasa kwalifikacyjna na Technical League. Zrób tam dobre czasy a zobaczysz ze ktos cie w koncu sam poprosi o wstapienie w szeregi jego klanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?