Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rozprawa o jedności sceny.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 01 lipca 2008, 11:55    Temat postu: Rozprawa o jedności sceny. Odpowiedz z cytatem  

Polskie klany i drużyny, bo w POL same żule są, pindolcie się, PL1, PL2, PL3..., PITMC, PTMA, tylnia głowa wiadpa, siłowanie się na ramień, ESWC 2007: Road to France, YO BICZYZ, magiczne wieczory/noce/poranki na teamspeaku... łezka kręci się w oku, no nie? Smile A to tylko kropla w morzu, tego czym może poszczycić się nasza scena. Mówiąc "nasza" bez wątpienia mam na myśli ukochaną przez nas Trackmanię. Właśnie o tej scene jak i o jej jedności parę słów pragnę napisać. Nie, to nie jakiś kolejny bekowy temat założony przeze mnie, ani nie kolejna akcja ekipy z tsa. Tekst który zaraz przeczytacie to moje przemyślenia, do jakich doszedłem w obliczu 2 tygodniowego braku dostępu do internetu, mając do dyspozycji tylko i wyłącznie prosty edytor tekstu, którego w sumie nazwy nawet nie znam, bo korzystam w tej chwili z Linuxa Ubuntu. No ok, wstęp już nawet wyszedł mi ładny, teraz pasowałoby sensownie zawiązać akcję, a potem burzliwie ją rozwinąć, toteż jak już nadmieniłem, chciałbym powiedzieć parę słów na temat jedności sceny. Jeszcze dwa lata temu... ba! rok temu, gdybyśmy zapytali jakiegoś znajomego, tatę, mamę, czy nawet przypadkowego klienta sklepu stojącego obok nas w kolejce po piwo: "Grałeś kiedyś w Trackmanię?" uzyskalibyśmy prostą i klarowną odpowiedź: " A co to [tutaj jakiś przerywnik typu k**wa] jest?". Tak tak, tak było kiedyś. Jak jest dzisiaj? W ostateczności moglibyśmy usłyszeć "nie", ale najprawdopodobniej nasz współrozmówca będzie wiedział co to jest TM (no chyba, że rozmawiamy z jakąś babką blokersową, ale nie czepiajmy się szczegółów). Scena TM rozwija się ostatnimi czasy w megazawrotnym tempie, na pewno za sprawą takich imprez jak ESWC, PGA, relacji HSTV, promocji nVidii, członkostwa czołowych polskich drużyn w sławnych multigamingach, czy nawet naszego osobistego wkładu i reklamy. Czynników jest dużo i ciągle wzrastają, a proporcjonalnie do nich rośnie liczba graczy (co cieszy) oraz liczba klansów, gildi, zakonów czy innych chujstw (to już trochę mniej cieszy). Czeka nas jednak coś jeszcze. Będzie to prawdziwa próba naszej jedności. Nadchodzi era serwowanych przez różne serwisy esportowe/firmy zarobkowe/przypadkowe osoby, stron internetowych, świecących, pachnących, reklamujących się jako najlepsze i otwarcie nas zapraszających. To nieuniknione. Nie dalej jak miesiąc temu napisała do mnie na gadu jakaś miła Pani, zaproponowała mi otwarcie forum turniejowego (forum? żal?) Trackmanii. Zapytałem jak długo już gra w TM. Odpowiedziała: "2 dni, ale gra mi się spodobała a mam duże doświadczenie w robieniu forum turniejowych counter strike". Reszty rozmowy nie będę przytaczał bo jest tak oczywista jak poziom alkoholu we krwi Brzerza w piątek wieczorem. Zapewne posypią się komentarze, że już z góry skreślam wszystkie strony o TM jakie kiedykolwiek powstaną. Już spieszę z odpowiedzią. Wiecie co w scenie TM jest takiego pięknego, czego nie ma w csie? Jesteśmy razem. Otóż tak. Zapytajcie kogoś z csa, czy grał z kimś z MYMu, FF, FX, peXg? Szczerze wątpię. A jak rzecz tyczy się się TM? Taki problem NIE ISTNIEJE. Nie dość, że możesz zagrać z najlepszymi, możesz z nimi pogadać tekstowo jak i głosowo na tsie, to możesz z nimi także tworzyć i budować przyszłość tej gry na Polskiej scenie. Nie ma w tym przeszkód, a dlaczego? Dlatego, że trzymamy się razem, w tej chwili naszym domem jest TMPL, już od samego początku. Tak się jednak składa, że już grupy osób szykują nam nowe domy... podkreślam: domYYY. Dlaczego w ogóle zakładam ten temat i piszę te głupoty? Jestem w tej chwili na wakacjach i wiecie co... prawie płakałem z tęsknoty za wami. Z tęsknoty za TMPL.INFo. Nie z tęsknoty za jakaśstrona.pl, jakaśinnastrona.com, kolejnastronaotm.net, najlepszastronatrakmanii.org, nichujatalepsza.biz, a własnie za jedynym tmpl.info i jedynym tsem. Już tak powoli podsumowując i przechodząc do meritum, apeluję do was: nie dajcie się sprzedać! NIE DAJCIE SIĘ SPRZEDAĆ! Musimy pamiętać o tym, że ta gra ma łączyć ludzi, nie ich dzielić i tworzyć obozy. Mamy misję (fajnie to brzmi ^^), musimy jej dopilnować i kontynuować. Niech społeczność będzie jednością, niech scena będzie wspólna, niech d*pa jakuba będzie dla wszystkich. Tym miłym (a fuj) akcentem już kończę, bo kończy mi się bateria w laptopie, a za chuja mi się nie chce wstać z krzesła żeby podłączyć zasilacz. Pamiętajcie: 3majmy się razem, a damy radę ze wszystkim. Peace people, joł biczyz (bez obrazy dla naszych ukochanych Pań :*), 3majcie się, papa, nara, narrator, naramiennik, pozdrowienia z jeszcze chłodnego, ale już oblanego słońcem Dziwnowa, do zobaczenia miejmy nadzieję na PGA, do usłszenia na TSie jak wrócę! Wink

PS. Tak jeszcze dopiszę, bo nie mam pewności, czy wynika to z tekstu: cały post ma charakter ostrzegawczy i przemyśleniowy, jak na razie świat się nie wali, ale bądźcie czujni Wink

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 01 lipca 2008, 12:05    Temat postu: Re: Rozprawa o jedności sceny. Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Niech społeczność będzie jednością, niech scena będzie wspólna, niech d*pa jakuba będzie dla wszystkich.


spadłem z krzesła Happy w dobrym kierunku idziesz Happy

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 lipca 2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po przeczytaniu (nie bez użycia trzech filiżanek kawy i paru liści w twarz zastosowanych celem przeciwdziałania senności Happy - joke ofkoz Wink ) tego, jakże pięknego kawałka epopeji, nie sposób się nie zgodzić z Sykes'em. Aczkolwiek uważam, że tą scenę nie będzie tak łatwo rozbić. Przekonała mnie o tym wycieczka do Poznania z całą bandą degeneratów nie dających spać Pani Krysi w pociągu Happy . To prawda, że ludzie są ze sobą zżyci i nie wydaje mi się, żeby to miało się zmienić. Ta scena jest jak magnes: wciąga i nie chce puścić. Coś o tym wiem, bo po długiej karierze w innej grze online TM miała być grą 'na godzinkę, dwie dziennie' . Jak się skończyło każdy widzi Happy ... jakoś gamebite nie był w stanie przeciągnąć ludzi do siebie, bo itak wszystkie mecze są dyskutowane na tmpl. To samo esports.pl - i tak o wszystkim gada się tutaj. Dla niektórych to denerwujące, że tak się trzymamy w kupie, ale kupy nikt nie ruszy Wink (chyba, że bobki Shada i Diava Happy)
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 lipca 2008, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba przy takim skladzie, który jest na tsie, mozecie się sami domyslesc, ze ani razu mi nikt nie chapal rodzynkow, czy tam lizal, czy co tam zawsze.

a jednak moja d*pa ma być dla wszystkich.
co z tego wynika?

nie ma szans, zeby scena się rozpadla.
czemu?

bo zamiast se wybrac wylizana, czysta dupe shadowow, diavelow czy innych biczasow, nie brajacych udzial w wczorajszej zabawie chcecie moja brudna, nieumyta, pelna rodzynkow dupe.

takie zboczuchy, wolace dupe rodzynkowa, nie maja nawet szansy się rospasc, bo kto inny, który inna strona czy scena ich będzie chciala?

jak moje rodzynki będą nas laczyc, chetnie je stawiam na dobrosc calej sceny. jestem bohater, a moje rodzynki będę moja najwieksza zasluga w trzymaniu się sceny.
ktoby pomyslal, ze nie mycie się, kiedyś az tak się mi oplaci?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 01 lipca 2008, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LoL Dżejkop cały świat to twoja d*pa, bywa nieumyta skoro rzadko zapierdalasz pod prysznic Happy

Cytat:
nie ma szans, zeby scena się rozpadla.
czemu?


Po to się nazywa ta gra "Tm Nations Forever" lub " Tm United Forever" Very HappyVery Happy

A tmpl.info zawsze używam przynajmniej raz po wejściu do kompa Wink Nie umiem se też w stanie wyobrazić żeby scena odpadła. TM 3 lat istnieje no i jeszcze żyje.

Z tym wszytkim po prostu nie da się ukryć Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 01 lipca 2008, 12:56    Temat postu: Re: Rozprawa o jedności sceny. Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
pozdrowienia z jeszcze chłodnego, ale już oblanego słońcem Dziwnowa


I Ty się przyznajesz? ;d Byłem tam w '02, zero atrakcji, dobrze że to morze było. Zmieniło się coś tam? Zadupie gorsze niż W-wa ;d

Scena nie pierdolnie, jakub nie śpi, on czuwa.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 01 lipca 2008, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nooo. Dopóki jakub gra, dopóty scena będzie istniec.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 01 lipca 2008, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
nooo. Dopóki jakub gra, dopóty scena będzie istniec.



Jakby to powiedział Obi-Wan:

"...Niech d*pa Jakuba będzie z tobą..."

Ciężko się mi z wami roztawać. Przynajmniej raz w miesiacu sobie mówie że to kończe. Że już nie będę grał, że już mi się nie chce. Nie wiem czemu, ale strasznie mnie to wkurwia, jak nie mogę zajrzeć tutaj. Zaglądam tu częściej niż na forum KD. Jestem prawie że od początku, już tylu ludzi se poszło w pizdu na zasłużoną emeryture, bo czasu nie mają. Niech mnie ktoś olśni i powie co mnie tu trzyma, bo ja jakoś nie jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć. Kocham was wszystkich, nawet bez tych początkowych noobków żyć nie umie, bo ich głupota mnie bawi, i Ciebie kocham, i Ciebie, i Ciebie. Musze się z wami spotkać i zblatować, poznać blizej. Może nie teraz w Elblągu, ale na następnym LAN PARTY muszę się z wami zobaczyć


Kocham was ;***

Się wzruszyłem jak czytałem posta sajksa, się złamałem.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 01 lipca 2008, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TMPL to nasz wspólny dom (zaraz wpadnie Scary i powie że jak dom to i czynsz trzeba płacić Wink). Póki jakub żyje, i będzie miał się z kim kłócić, to ta scena nie umrze. Ta scena jest tak wieczna jak kac Brzerza w sobotę
_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cheetah napisał:
Ta scena jest tak wieczna jak kac Brzerza w sobotę



słyszałem gdzieś ze żule nie mają kaca ;/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
Cheetah napisał:
Ta scena jest tak wieczna jak kac Brzerza w sobotę



słyszałem gdzieś ze żule nie mają kaca ;/


sry zapomniałem. Ta scena jest wieczna jak kłótnia Jakuba z Diavelem

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scena nie umrze nawet bez Jakuba, ale z Jakubem jest bardziej kolorowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Scena nie umrze nawet bez Jakuba


Bullszit. Mówisz tak bo jesteś K&D

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cheetah napisał:
LooKaSh napisał:
Cheetah napisał:
Ta scena jest tak wieczna jak kac Brzerza w sobotę



słyszałem gdzieś ze żule nie mają kaca ;/


sry zapomniałem. Ta scena jest wieczna jak kłótnia Jakuba z Diavelem


czyli za chwilę się rozpadnie, tak?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jezu, co miałem podac przykład ta scena jest wieczna jak Elvis...
_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh, może lepiej ta scena jest wieczna jak porażki polskiej reprezentacji piłkarskiej?

Diavel z Jakubem się nie kłócą :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cheetah napisał:
Maciek napisał:
Scena nie umrze nawet bez Jakuba


Bullszit. Mówisz tak bo jesteś K&D


Wcale nie dlatego, nie Jakub organizuje turnieje, jakby on odszedł, to by poprostu było mniej śmiesznie, ale scena dalej by działała tak, jak działa teraz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
<ALEKS>
Jeździ konno


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie kochani, Nawet gdyby wszyscy przestali grać w Trackmanię to TA społeczność zwana tmpl.info i tak by się twardo trzymała Very Happy

Człowiek który jest już dawno znudzony tą grą i tak będzie wpadał online choćby dla Towarzystwa kiedy siedzi sam przed monitorem, gwarantuje ze to lepsze niż jakikolwiek czat... Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 lipca 2008, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sajks się napierdolil i zebralo mu się ; p




hmm napiszę to dośc popularnym zwrotem


Max 2tyg... imo



Ale i tak was kocham;*

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 lipca 2008, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak jakub zmienial internet to było dużo mniej postow i nudniej ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?