Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
REVITZ Gaming szuka dywizji TrackManii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub ostatnio mi mówi że szuka nowego oponenta za mnie, może będzie chetny Very Happy

Tak na serio to ja mogę pisać, ale nie chce znow sam:D

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 05 czerwca 2008, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widze Redzik tutaj podsumował wszystko bardzo ładnie...
Inna sprawa ze oczywiście pomoc jaka kolwiek by się przydała. Ale nie typu stawianie warunków, że jeżeli będziecie w top3 na pl6 to damy Wam serwer, bo to paranoja jest a wiekszosc MG tak postepuje... Wiec wtedy pytam się, co to do kurwy nedzy ma być ? Macie pomagac się rozwijac a dajecie szanse dopiero po wynikach? i się denerwuje delikatnie Smile ale to taka dygresja do tematu...

Ogólnie rzecz biorąc nie wyobrażam sobie nosić inny tag niz TCW a dlaczego ktos zapyta ? Otóż jesteśmy nielicznym klanem którego trzon druzyny stanowią gracze bedacy od poczatku w klanie ( Red, Guts, Elvis, Fan, Baser, ja i mozna powiedziec ze po czesci Wandal)
Od dna zaczynalismy przygode z tm pnąc się coraz to do góry, razem zdobywalismy coraz lepszy poziom.. każdy włozył w to co teraz jest mase pracy, przeciez każdy z nas tylko potrafił na poczatku mini jeździc i to nawet bez powerdrifta, uczylismy się od siebie nawzajem...
Jak dla mnie to jest super sprawa i nie mozna oddac takich wspomnien wraz z tagiem TCW, bo mozna powiedziec ze to proste TCW przed nickiem to dla nas jakby ŚWIETE Smile
Co będzie zobaczymy Smile

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Jarecki dnia 05 czerwca 2008, 18:44, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariachi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

panowie. proszę was. nie zapominajcie, że to temat o tym, że mg szuka dywizji TM. i szczerze mówiąc to wasze zdanie na temat tego wisi mi. sytuacja w znanych multigamingach nie obchodzi mnie. poza tym... większa frajda dojść do czegoś znanego, czy wypromować coś, aby stało się znane? Proszę was o koniec offtopu a temat odświeżam:

mariachi napisał:

Cześć

Jestem przedstawicielem gamingu REVITZ. Strona drużyny to www.revitz.pl (jak widać, szablon na stronie nie jest darmowy, ale i tak go zmieniamy niedługo). Poszukujemy dywizji TrackManii z osiągnięciami udowodnionymi linkiem. Oferujemy serwer do gry (parametry wybiera Leader dywizji), serwer vt, stronę. Wszystkich chętnych proszę o kontakt;

gg: 13386260
e-mail: k.rozko@revitz.pl

_________________
http://revitz.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę mi nieboszczyka FM nie wymieniać bo pozagryzam razem z radkiem i mrooziem Twisted Evil
a co to tematu rozmowy to... temat dalego odbiegł od tematu topicu. spieracie się o to kto jest w MG a kto nie, nawzajem mówiecie, zę tak jest dobrze a tak źle i na odwrót. TCW nie było w MG i nie wie jak to jest. peXg było wcześniej w nude i już trochę wie jak to jest z multi. a to się cały czas zmienia! pamięta ktoś jeszcze 1 multi na scenie? to noobski FBN (pozdro seque) nie miało od FBN (a był to znany niektórym zagraniczny multi) praktycznie nic, a teraz? zwykły początkujący multigaming daje na dzieńdobry 2 serwery, koszulki, sponsoring, kubeczki i stylowane wykałaczki. standardy MG wzrastają zgodnie z funkcją kwadratową. coraz więcej się dostaje za samą grę, pokazywanie się, udowadnianie, że jest się coś wartym. jednocześnie jest to reklama dla MG jak i dla sponsora, inaczej by im się to nie opłacało. więc wszystko sprowadza się do kasy, a ta jak wiadomo trafia wszędzie tylko nie do naszych kieszeni (no z wyjątkiem scrappa Mr. Green ) to co dostajemy od multi jednocześnie pomaga nam, zarówno w treningu jak i w istnieniu klanu. więc jeżeli ktoś jest samowystarczalny to chyba nie ma powodu by wstępywać do MG. a co do TCW czy FM. nawet nooby mogą je poznawać, wystarczy samemu wyrobić sobie markę

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 05 czerwca 2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki.. piękne podsumowanie.. a ja jeszcze pamiętam te czasy.. " kiedy uczyliście się powerdrifta na mini " Very Happy

i strasznie się cieszę, że mimo wszystko, jakiś wkład miałem w ten team, gdy pomogłem im wygrać 2 mecze w sodleague.. Smile

dlatego też nie chciałbym, by taka historia nagle by miała przepaść dla jakiegoś nędznego multigamingu, bo to naprawdę jest piękne.. aż łezka w oku się kręci.. Wink

Przecież kiedyś do TCW chcieli nieliczni. Pamiętam ten składzik... co na meczach się jeździło Jarkiem, Fanem, Redem i ksyksem Razz Ano.. i z Elviskiem się pogadało o wódeczce z RBullem, a tam z Meg się pogawędziło, a tu z Fefciem się pospamowało.. Very Happy I ta mała grupka jednak wygrała sodleague, awansowała do 1 ligi PL5, wygrała kwalifikacje PL6.. już nie z paroma aktywnie trenującymi osobami, a z całym sztabem ludzi z pod znaku trabanta, którzy włożyli ogromny wkład i wysiłek w to, co teraz mamy...

pozdrowienia, naprawdę szczere pozdrowienia dla TCW! Ja mam podziw na prawdę, i wielki szacunek, że Redowi udało się to ... Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

redzik rozumiem o co Ci chodzi.

Moj wniosek ? Idziemy się najebac Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I to jest Wixik dobra propozycja Very Happy !

@Xyx: thx Wink

@Mariachi: jeśli nie obchodzi Cię zdanie ludzi ze sceny to jak chcesz w ogólę się z kimś tutaj dogadać ?! Na forum się nikt nie zgłosi, przyjmij to do wiadomości. Pogadaj z ludźmi z klanów, którzy mogą być tym zainteresowani: XX, NAR, czy innych klanów które poważnie podchodzą do gry. Na forum się z nikim nie dogadasz Wink . Taka moja rada ;]

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa ! nie mowcie do mnie wixik Razz PO PROSTU WIXXXXXXXXXXXXXXXX !
Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sry mariachi, ale dorzuce swoje 5 groszy

primo - Polska scena już wypromowana? A to ciekawe... Polska scena TMN ogranicza się tylko do TMPL. Mało o nas gdziekolwiek, bo nikt tam się z tej naszej sceny nie udziela. Gdy news dotyczy COD'a4, CS'a, FIFY to od razu są komenty od graczy. Z kolei w momencie, gdy ktos napisze o TMN, to pustka jest. jeśli chcemy pchac te maszyne do przodu, to trzeba się udzielac na tych takich portalach typu esports, progames, espmania czy dużych polskich gamingów obecnych w TMN (PGS, FF).

secundo - Nowo powstające gamingi to sprawa faktycznie dosyc kontrowersyjna. Bo każdy zaczynał. Nic nigdy nie powstało nagle i było fajne. Z drugiej strony, sporo osób zakładających multigamingi podchodzi do tego bardzo nieprofesjonalnie. Czytając posty sprzed jakiegoś czasu na TMPL, ogarniał mnie pusty smiech. Bo dużym wydarzeniem jest powstanie dywizji potężnego gamingu (FF, Wilda), a co innego dołączenie do gamingu FGZ (fajni gracze zrzeszeni). Do FF czy Wildy trzeba dużo, by się dostac. Do FGZ biorą, gdy tylko ktos o to poprosi. I tekst typu "Kiedy pierwsze gamingi pojawiały się na scenie cieszylismy się, a teraz to wybrzydzamy". A jak, na Boga, można porównywac FGZ i FF? Nie mam nic przeciwko dołączaniu do nowopowstałych, ale poważnie podchodzących do sprawy MG, bo oni jeśli chcą coś osiągnąc, to to osiągną. Tu jednak potrzeba czasu. Nikogo bym nie skreslal, ale też nie stawiał np. revitz i FF na tej samej szali.

tertio - Nie da się ukryc, że większym zainteresowaniem cieszą się newsy, w których przeczytac można o czołowych gamingach, niż nieznanych. Wiadomo dlaczego. To żadna tajemnica. Natomiast gdy dzieje się tak, że sławny MG przegrywa z nieznanym team'em, to dzieje się jeszcze ciekawiej. I uważam, że takie sytuacje są miłym akcentem. Nikt przecież nie będzie wygrywał ZAWSZE.
Nie rozpatrujmy jednakże jedynie tego przypadku. Druga liga dla FF w EGRC też była przecież wielkim zaskoczeniem. Jednakże, wiemy doskonale jak jest u nas. Ludzie z zewnątrz natomiast nie. Bo przecież scena TMN doskonale wie, że TCW może walczyc z PGS'em czy FF. No ale wlasnie tu problem, bo my wiemy, ale nikt więcej. TCW stac na bycie dywizją dla Delty czy FX, ale tego (chyba) nie chcą. I chwała im za to, bo widac, że grają pamiętając o tym, że gra to zabawa, a zarazem potrafią pokonac tych, którzy już w tej grze zabawy widzą mniej. Może i gdyby dołączyli do jakiegoś MG, to przyniosłoby nam trochę rozgłosu. Z drugiej strony promocja sceny to nie tylko multigamingi.

Moim zdaniem jeśli ruszy nowa strona, o której opowiada Scary i podejdziemy wtedy poważnie do sprawy rozwoju sceny to można dążyc do standardów większych tytułów e-sportowych. jeśli bysmy przeprowadzali jakieś wywiady z zagranicznymi graczami, robili ciekawe akcje promocyjne, to naprawdę mamy szanse. Wystarczyło, że na ESWC 2008 przyjechał MepH i zainteresowanie TrackManią nieco wzrosło. Bo jak to? Team Dignitas się pojawił? W internecie później ukazały się wywiady z Meph'em i to nam trochę splendoru przyniosło. Teraz to naturalnie przygasło, ale jeśli na nowej stronie pojawiałyby się jakieś wywiady, do których przeprowadzania powołałoby się jakąs grupkę osób to miałoby to szanse wypalic. Chodzi mi o wywiady z takimi graczami jak ci mega pro ze swiata. To tylko jeden ze sposobów zainteresowania polskiego e-sportu nami. A takich dróg jest multum.


A teraz koniec dysputy, bo revitz szuka graczy do dywizji TMN Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i nie mowicie na mnei wixik Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem jeszcze tylko jedno: Brawo Coof ! Masz 110% racji Very Happy !
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powinniśmy dostać jakaś nagrodę nobla Laughing z każdego tematu potrafimy zrobić dyskusje na 43 strony, gratuluje wam i sobie, jesteśmy wielcy Very Happy
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 05 czerwca 2008, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej, wix, a mozna wichuuu? Very Happy bo tak miałeś kiedyś w katalogu na gg Very Happy

coof ma racje, wysilil się chlop ;P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

od razu ci napisze, ze wix na lanie nam powiedzial, ze tak sobie nie zyczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 05 czerwca 2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to ja chcialbym jeszcze dopisac, ze jeżeli chcielibyscie otwierac tmpl "na swiat" to przydalaby się grupa ROZSADNYCH moderatorow, ktorzy bezwzglednie przydzielaliby ostrzezenia, może wtedy zniknelyby ku*** ch*** itp.

No i najwazniejsze w/g mnie: WYLACZYC LICZNIK POSTOW może WTEDY SKONCZY się SPAMOWANIE. Tyle ode mnie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 czerwca 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Promowanie sceny ograniczacie do wchodzenia na nią znanych MG... Ale to IMO nie wystarczy.

Skoro nam zależy, to się za to weźmy - kto ma zapędy na pisarza, niech skrobnie jakiś fajny artykuł o TMN i wyśle do CDA. Piszmy o TM na forach o esporcie (nie mówię o artykułach pt. "Śmieszny Klan lepszy od Poważny Klan" Razz, tylko 'z czym to się je'), albo nie esporcie (gram.pl; dawno tam nie zaglądałem, ale raczej ekipa tam spora).

Promujmy tę grę - bo sceny złożonej z 8 klanów za bardzo rozpromować nam się raczej nie uda. Bo czym jest scena bez graczy?

PS. Ja gram na nerwach komuś? Razz
PPS. mat dobrze mówi. ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 czerwca 2008, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dla mnie post tematu jak do tej pory, to jak już nie raz post irreda.
Cytat:
@Mariachi: jeśli nie obchodzi Cię zdanie ludzi ze sceny to jak chcesz w ogólę się z kimś tutaj dogadać ?! Na forum się nikt nie zgłosi, przyjmij to do wiadomości. Pogadaj z ludźmi z klanów, którzy mogą być tym zainteresowani: XX, NAR, czy innych klanów które poważnie podchodzą do gry. Na forum się z nikim nie dogadasz . Taka moja rada ;

jakiś absolutnie nie znany multigaming odezwie się na stronie tmn nic nie wiedzac o tej grze i jeszcze zabroni nam gadac.

kultura nasza (biczasow z tmpl) jest taka, ze sramy na offtop, kiedy ten offtop da nam wiecej niz prawdziwy temat (a tak tu jest).
mysle, ze dobrze, tak robimy.

wiadomo, ze nie mozna olewac nowych MG, ale bez przesady.
zamiast pytac o sukcesy nasze, dajcie wasze, bo nikt chyba o was nigdy nie slyszal. tylko uwazaj, bo my tu mamy sukcesy na eswc, pga, hlc i innych, a wy macie jakieś 7. miejsca w warrocku na jakims onlieowym.

moim zdanju pokazuje się tu bezsens i lekcjewaga jakiś nowych multigamingow do naszej sceny. taki multigaming jak wasz nic nam nie da.
wiec nie zabraniaj nam pyska, ale szukaj gdzie indziej.
choć i tak nie będziesz mial sukcesu, bo te lepsze teamy tmn albo nie chca, albo już maja multigaimng.

jednak jeszcze jedno pytanie.
mowisz, ze macie mocnego sponsora, będą serwery, t.shirty, zwroty za wyjazdy itp.
wiesz ile MG tu już tak mowilo?
widocznie się za bardzo nie znasz i trochę mazysz, bo nawet te top8 MG w polsce nieraz nie daja az takich dobrych warunkow dla roznich teamów, dziwnie, jak akurat wy byscie mogli, tymbardziej, ze zadna z waszyc dywizji nie jest nawet w polsce prowadzaca.

może teraz zrozumiesz, czemu dla nas offtop jest wiecej ciekawszy, niz tentwoj zadany temat.

@mat
nalac mu!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 05 czerwca 2008, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub zgadzam się z tobą co do tematu "offtop" Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 05 czerwca 2008, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam tu zaraz porządek zaprowadzić? Very Happy
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariachi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 06 czerwca 2008, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
...tylko uwazaj, bo my tu mamy sukcesy na eswc, pga, hlc i innych, a wy macie jakieś 7. miejsca w warrocku na jakims onlieowym...


WarSow, a nie warroc a jakie osiągnięcia byś chciał od nowego multigamingu? top 1 esl?


Cytat:

jednak jeszcze jedno pytanie.
mowisz, ze macie mocnego sponsora, będą serwery, t.shirty, zwroty za wyjazdy itp.


O zwrotach za wyjazdy ja tu nie pisałem o_O to chyba ty wybiegłeś troszkę marzeniami, ale wybaczam.

_________________
http://revitz.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?