Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PCT3 Ukończone!!!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:09    Temat postu: PCT3 Ukończone!!! Odpowiedz z cytatem  

No witam! Przepraszam ze tak długo to trwało, tj. ukonczenie tej mapki. Otóz pojawił nam się problem z muzyką i musielismy troszke poczekac, aktualnie nie jest jeszcze wyjasniony i zaprezentuje "surową mapke" z MT. Mogłem już ja dac 1 miesiac temu ale chciałem poczekac na tą wersje z Jozinem, przypuszczam ze ukaze się ona gdzies za tydzien Smile Oto link do mapki, zaraz ja wrzuce na TMX Smile

http://www.speedyshare.com/228563367.html

Jeszcze raz przepraszam za wszelkie kłopoty podczas budowy i po niej POZDRAWIAM Smile



_________________


Ostatnio zmieniony przez eXiliado Foxy dnia 04 kwietnia 2008, 17:14, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg, a już mialem nadzieje ze sprawa ucichla... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co? coś się stało?? Podał traskę, to dosyć normalne ^^
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Kaiotso
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 179

Skąd: Sto(L)ica

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
a co? coś się stało?? Podał traskę, to dosyć normalne ^^

owned
nie mów mi że nie wiesz co to PCT...
ide zobaczyć mapkę Wink

_________________
Od kołyski aż po grób wierzę w ukochany klub..
LEGIAWARSZAWA
"Należy walczyć, nawet w przegranej sprawie !!"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ależ jasne, że wiem, tlyko że tamta sprawa została zamknięta, więc po prostu dał PTC3 do spraedzenia... Nie powiedził przy tym, że Jakub się mylił czy coś...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel, już nie ważne, co było :> Ważne, że track jest, thx Foxy:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale wiocha - "Trck", "enyoj" . Foxy nie rób siary Polsce, jeszcze screena nie ma, nie wierze, tyle talentów a żaden nie zrobił screena, żal, no ale co, zobacze mapke. Jak się spodoba to może nawet zaszaleje i rzuce awardem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Ależ jasne, że wiem, tlyko że tamta sprawa została zamknięta, więc po prostu dał PTC3 do spraedzenia... Nie powiedził przy tym, że Jakub się mylił czy coś...


Dobra nie chce się kłócic, otóz nie dałem PCT3 do sprzedania. Jakim prawem. Nic tam takeigo nie jest napisane. Zalezało mi na tej trasce i na wydaniu jej, polecam blizsze zapoznanie nei z tematem Smile Oto jest ta mapka, mysle ze się Wam spodoba Smile

[ Dodano 02 kwietnia 2008, 19:20 ]
Maciek napisał:
Ale wiocha - "Trck", "enyoj" . Foxy nie rób siary Polsce, jeszcze screena nie ma, nie wierze, tyle talentów a żaden nie zrobił screena, żal, no ale co, zobacze mapke. Jak się spodoba to może nawet zaszaleje i rzuce awardem Smile


Screen jest własnie w budowie... dałęm na TMX zeby był odo sciagniecia a profil będzie stale ulepszany, nei martw się o to już o to zadbałem Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OŚWIADCZENIE:

Jako twórca blisko 30 sekund tejże mapy (choć początkowo był to dłuższy odcinek, jednakże został on nieco zdeformowany przez głównego opiekuna pracy) , jestem bardzo zniesmaczony, iż mój nick nie znalazł się na liście twórców tegoż dzieła. Ponadto pragnę oświadczyć, iż według ustawy kolor biały na fladze polskiej znajduje się u góry lub po lewej stronie, natomiast w przypadku tej trasy jest to kolejność odwrotna. Błędy językowe, całkowity brak jakichkolwiek bardziej szczegółowych informacji na temat mapy oraz brak obrazka powodują hańbę dla społeczności gry TrackMania Nations Narodu Polskiego. Reasumując, powyższe powody zniechęcają mnie do ściągnięcia tego toru, jak i udzielania jakichkolwiek komentarzy na jej temat.

EOT


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 02 kwietnia 2008, 19:50, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
OŚWIADCZENIE:

Jako twórca blisko 30 sekund tejże mapy (choć początkowo był to dłuższy odcinek, jednakże został on nieco zdeformowany przez głównego opiekuna pracy) , jestem bardzo zniesmaczony, iż mój nick nie znalazł się na liście twórców tegoż dzieła. Ponadto pragnę oświadczyć, iż według ustawy kolor biały na fladze polskiej znajduje się u góry lub po lewej stronie, natomiast w przypadku tej trasy jest to kolejność odwrotna. Reasumując, powyższe powody zniechęcają mnie do ściągnięcia tego toru, jak i udzielania jakichkolwiek komentarzy na jej temat.

EOT


O przepraszam Shad, już idzie do przeróbki. pRZEPRASZAm, najwidoczniej usterka, zaraz zaktualizuje Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol Laughing Kaszana
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Usterka naprawiona, zupełnie niepotrzebny był ten Twój komentarz Shad, w koncu błedy się zdarzaja, dzięki ze powiedziałes. Smile Apropos sceen powinien być w tym tygodniu mysle Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mysle, że powinniscie wrzucic już gotową mapę, a nie kończyc ją podczas, gdy ludzie już przyczepiają się do tych braków Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Weź, sam sobie zaprzeczasz, najpierw powiedziałeś że niepotrzebny ten komentarz a później, dzięki że powiedziałeś, OMG Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
OŚWIADCZENIE:

Jako twórca blisko 30 sekund tejże mapy (choć początkowo był to dłuższy odcinek, jednakże został on nieco zdeformowany przez głównego opiekuna pracy) , jestem bardzo zniesmaczony, iż mój nick nie znalazł się na liście twórców tegoż dzieła. Ponadto pragnę oświadczyć, iż według ustawy kolor biały na fladze polskiej znajduje się u góry lub po lewej stronie, natomiast w przypadku tej trasy jest to kolejność odwrotna. Błędy językowe, całkowity brak jakichkolwiek bardziej szczegółowych informacji na temat mapy oraz brak obrazka powodują hańbę dla społeczności gry TrackMania Nations Narodu Polskiego. Reasumując, powyższe powody zniechęcają mnie do ściągnięcia tego toru, jak i udzielania jakichkolwiek komentarzy na jej temat.

EOT


Ok to odpowiem na te argumenty:

-30s trasy robia 4 osoby a nie jedna...
-twój nik już jest
-screen jest w budowie, trudno wziasc to za hanbe, wszystko w swoim czasie
- nie zmodernizowałem wiekszosci Twojego kawałka
- Kolory w nazwie trasy nie odgrywaja chyba wiekszej roli, wiekszosc i tak na to nei patrzy, wazne zeby były koilt: biały i czerwony Smile

[ Dodano 02 kwietnia 2008, 20:07 ]
Maciek napisał:
Weź, sam sobie zaprzeczasz, najpierw powiedziałeś że niepotrzebny ten komentarz a później, dzięki że powiedziałeś, OMG Confused


Chodzi o ten komentarz na TMX Smile Własnie zapomnaiłęm dodac ze na tMX Wink wszsytko chyba mozna roztrzygac na forum, tymbardziej jeśli jest to do natychmiastowego poprawienia Wink

_________________


Ostatnio zmieniony przez eXiliado Foxy dnia 02 kwietnia 2008, 20:07, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba dobrze, że nie brałem udziału w PCT3 Cool
PS. Gotowy track wolałbym aby znalazł się a accouncie "Polish Comminity" - zapraszam Foxy'ego na GG to podam hasło do accounta Smile
http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=usershow&id=796428#auto

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak to kolory nieważne. Tobie obojętne czy Cie wezmą za Polaka czy goscia z Monako czy Indonezji :F A co!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Foxy napisał:
-30s trasy robia 4 osoby a nie jedna...
-twój nik już jest
-screen jest w budowie, trudno wziasc to za hanbe, wszystko w swoim czasie
- nie zmodernizowałem wiekszosci Twojego kawałka
- Kolory w nazwie trasy nie odgrywaja chyba wiekszej roli, wiekszosc i tak na to nei patrzy, wazne zeby były koilt: biały i czerwony Smile
Wink wszsytko chyba mozna roztrzygac na forum)


Nie mialem zamiaru już tu wiecej odpowiadac, ale widze ze musze...

1. Nie wiem co tu jest do rozstrzygania, po prostu parę osob, w tym ja, probuje ci coś wytlumaczyc (nie będę się setny raz powtarzal co)
2. Chyba wiem, co robilem a czego nie? Z minuty zostało okolo 30 sec, nie o to mam zalu, tylko o to ze zmieniles to ty a nie "cztery osoby"
3. Z nickiem i screenem za pozno, comment jaki jest, taki zostanie, najwyzej dodam do niego,ze nawet nie wiadomo co to jest za trasa - tech czy speed, czy rzeczywiście robiles to ty czy "spolecznosc", bo w koncu jest ona w twoim profilu a nie w polish community, jaka jest jej dlugosc, jak wyglada, jest jakieś MT? Takiego czegoś nie uwazam za CT, a mowilem zebys wzial przyklad z innych.
4. Co do kolorow - czyt. Coof.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ujdzie w tłoku Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siekiera
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 450
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 02 kwietnia 2008, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mój kawałek nie jest moim kawałkiem... wkleiłeś jakiś przedłużacz w niego i hu.... wyszedł. nie będę komentował reszty...
_________________
Siekiera=Siekierka
Dziękuje naszym administratorom za to że od miesiąca czekam na zdjęcie niesprawiedliwego zakazu pisania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?