Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
AoA Rekrutuje
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Redux1991
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 38


PostWysłany: 05 lutego 2008, 17:29    Temat postu: AoA Rekrutuje Odpowiedz z cytatem  

Jesteśmy mało znanym team'em. Jednak liczymy na to, że ktoś jeszcze do nas dołącz. Istniejemy już jakiś miesiąc.
Poszukujemy ludzi umiejących dobrze jezdzić, oraz z minimalnym rankiem 50k(jeśli nie spełniasz tego warunuku, a sądzisz że jezdzisz wystarczająco dobrze to napisz.)
Kontakt na gg.8914626
lub na www.tmaoaclan.fora.pl
Zapraszamy chętnych Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joz314
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sty 2008
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2
Posty: 29

Skąd: legnica

PostWysłany: 05 lutego 2008, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MIESIĄCCo?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co??
Myślałem że jesteście klanem z trochę większym doświadczeniem. Ale w sumie to dobrze. Przyda się świeża krew

_________________
KIMKOLWIEK BĘDZISZ, WSPOMUŻ MNIE! SPRAW BYM MÓGŁ DALEJ PISAĆ POSTY! NAPISZ DO ADMINA YARDA!!

Mój nick w TMN: Simon

Pij Tran i GRAJ!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 05 lutego 2008, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

joz314 napisał:
Ale w sumie to dobrze. Przyda się świeża krew
Polemizowal bym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Redux1991
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 38


PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Istniejemy dłużej ale dopiero od miesiąca, jest nas więcej niż 2 czyli 10 Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bywalcy tego forum zawsze tylko się wyśmiewają z nowych klanów i robią zakłady kiedy klan upadnie.. nie wiem czemu taka tendencja w wypowiedziach...

ja wam życzę jak najlepiej - jak się uda to pokonajcie nawet WILDE Razz (bez urazy Jakub i reszta Wink )

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh, wiesz, czemu teamy nowych graczy nie dają rady wytrzymać? Bo nikt nie da rady dojść do poziomu Jakuba czy tam innych wyśmienitych graczy. Ja tam osobiście też nie uważam, żebym mógł kiedykolwiek na ten "wyższy poziom wtajemniczenia" wstąpić:> Ale życzę każdemu teamowi powodzenia:p
Wiadomo, niektórzy gracze na wysokim poziome zakładają swoje teamy, jak chociażby niedawno założony team Diavela i spółki:> Ci to na bank coś zwojują naszą scenę:>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iAm - masz komputer, masz tmn... trenować możesz wiec szansa jest Very Happy kto wie czy kiedyś ty albo członek klanu AoA nie będzie w kadrze Polski jeździł....

mam pełen szacunek dla najlepszych graczy bo osiągnęli sporo - ale wybaczcie - nikt was nobilitować nie będzie z tego powodu, a przynajmniej ja nie zamierzam tego robić. Więc zamiast się naśmiewać - może jakieś wskazówki dać... każdy przecież kiedyś zaczyna, prawda?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To skoro wskazówki, to może moja:
g*wno wiem, o teamach z TMN, ale za to mam spore doświadczenie w tymże temacie jeśli chodzi o Call of Duty 2 bądź 4. Po pierwsze, serwer, na którym będą mapki do treningów, z pl5 kończącego się, czy z pl4. Po drugie, w teamie powinien być gracz, który brał udział w turniejach, SOD League lub co bądź jakimkolwiek turnieju. Po trzecie i najważniejsze, team powinien być prowadzony przez kogoś ogarniętego, potrafiącego załatwić to i owo, człowieka, który zna się na rzeczy ogólnie reasumując.
Nie wiem, czy pomogłem, ale wg. mnie na początek (dobry) to w zupełności wystarczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie ważną rzeczą jest jeszcze dopracowana strona klanu - i nie mówię tu o jakimś gównie typu fora.pl - choć na początek wystarczy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mario, też bym to wpisał jako aspekt niezwykle wiążący team, bo również dodaje to trochę wiary w siebie, że team powstaje na serio. Ale z drugiej strony. Biorąc za przykład kogoś, kto nie wie, jak się robi stronki, można spojrzeć na to tak:
Gościu trudzi się, by jako-taką stronkę zrobić, potem team się rozpada po, powiedzmy, 2 tygodniach i potem ktoś temu twórcy jeszcze wygarnie, że stronka chujowa, syfiasta itp. I jak tu się nie zrazić zaraz po zrobieniu teamu? Ale nie offtopujmy, dajmy się wypowiedzieć Reduxowi, czy nasze rady mu pomogły i, jeśli takowe będą, zadać pytania, które przy teamie wydają się mu ważne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 05 lutego 2008, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oki oki. fakt - temat był o rekrutacji a nic wnoszącego do tematu nikt nie napisał.... wiec jeszcze raz powodzenia w rekrutacji i trzymam kciuki za klan :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 lutego 2008, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MarioCT napisał:
ja wam życzę jak najlepiej - jak się uda to pokonajcie nawet WILDE Razz (bez urazy Jakub i reszta Wink )



śnij dalej Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 05 lutego 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof - są rzeczy na tym świecie, które się filozofom nie śniły Laughing Laughing
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 05 lutego 2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja chce do was.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 06 lutego 2008, 1:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MarioCT napisał:
ja wam życzę jak najlepiej - jak się uda to pokonajcie nawet WILDE Razz (bez urazy Jakub i reszta Wink )



dobrze im zyczysz ale nic z tego ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 06 lutego 2008, 1:18    Temat postu: Re: AoA Rekrutuje Odpowiedz z cytatem  

Redux1991 napisał:
www.tmaoaclan.fora.pl


Przynajmniej nazwę gry dobrze wpisali ^^

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 06 lutego 2008, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MarioCT napisał:
bywalcy tego forum zawsze tylko się wyśmiewają z nowych klanów i robią zakłady kiedy klan upadnie.. nie wiem czemu taka tendencja w wypowiedziach...

ja wam życzę jak najlepiej - jak się uda to pokonajcie nawet WILDE Razz (bez urazy Jakub i reszta Wink )



ja Ci mogę powiedzieć dlaczego tak jest Happy
bo to normalne ze jak ktoś zakłada nowy klan wszyscy mówią ze to niewypali itp. a dlaczego?Co? dlatego ze na szacunek trzeba zasłużyć znam to po sobie gdy Ed założyłem ( proszę by nikt się na ten temat niewypowiadał ) Happy początek oczywiście przesmiewki itp później liga SOD pokonaliśmy R7 niestety mecz powtórzono i 1-2, powoli byliśmy już szanowaniu nie było problemów ze sparingami różnymi wspólnymi akcjami. No niestety po miesiącu team się rozpadł, a szkoda bo mieliśmy naprawdę wielu dobrych graczy np. MadFox teraz K&D , Wandal teraz TCW . Psikuta teraz FM, ja po moim nieodpowiedzialnym i tragicznym zachowaniu podczas sod ligi też się wygrzebałem i udało mi się dostać do SOD a po jego rozpadnięciu czyli obecnie do K&D.
Wniosek z tego jest taki ze na wszystko przyjdzie zcas skoro jesteście klanem mało znanym nie liczcie na kłanianie się wam podczas wchodzenia na server wręcz przeciwnie. W scenie tmn panuje zasada ze trzeba czymś zabłysnąć żeby stać się znanym. Jarecki zabłynął umiejętnościami za co dostał odkrycie roku 2007, a Master również zabłysnął ale głupotą.
To bardzo proste proponuje wam wziaźć udział w UD Cupjeśli pokażecie coś w tey mini lidze już staniecie się bardziej szanowaniu wśród tych zespołów waszej czyli trochę niższej ranki, później ja mam zamiar ruszyć lige 1 vs 1 którą miał organizować Xardas ale nie wiem czy to ruszy u niego jeśli nie ja ją odpale już niebawem miejsc 64 proszę bardzo niech wasi zawodnicy zapisują się może im się uda i zajdą chociaż do 3 rundy co jest już małym sukcesem dla takich zawodników jak wy czyli mniej znanych wchodzących dopiero na scene TMN. Dziękuje i pozdrawiam. Ale żeś się do hóója rozpisał co mi odbiło Happy Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 06 lutego 2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SGMateusz napisał:



Master również zabłysnął ale głupotą.


rotfl leze ze smiechu Happy dobre ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 lutego 2008, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze że nowe klany powstają ... np. Ed to jest dobry przykład... rozpadło się ale chyba kilka osób dzięki niemu się choć trochę wypromowało ... (nie mowie o sobie...)
Wandal, Madfox, (Matrix ale nie wiem czy teraz gra), Ciacho, Metex, Słowik powoli wychodzi na ludzi. Cool .., Freazy dobrze ze klany powstają i trzeba dać im szanse... sami mówicie że dużo osób ochodzi i potrzeba mlodych bo scena upadnie... nowe klany pomagają wypromować nowe talenty... nawet jak 1 osoba z nowego klanu zabłyśnie to już jest sukces Razz

dobra życzę powodzenia w rekr.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 06 lutego 2008, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chcę się pieduł czepiać ale Freazy, Wandal i Ciacho wypromowali się w FBN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?