Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
110 map do ściągnięcia
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Captain Jack Sparrow
Gangsta Mapper


Dołączył: 15 Sty 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 88

Skąd: z Polski

PostWysłany: 15 stycznia 2008, 19:16    Temat postu: 110 map do ściągnięcia Odpowiedz z cytatem  

Witajcie!

Napisałem na pebie (polish elite board) posta ale jakoś długo to trwa (już 2 dzień czekam a posta nadal nie uaktualnili) więc szperam po necie aby zaproponować komukolwiek zaineresowanemu tą grą ściągnięcie pakietu 110 map (zrobionych i zatwierdzonych przeze mnie, niestety z powodu tego, że jest ich dużo to mniej więcej tylko połowa jest ozdobiona i w dodatku jedynymi testerami byli kuzyn i siostra, więc "validate" mapy nie jest na hiper super ekstra poziomie, bo na części map trudność leży w przejechaniu jej w ogóle a nie w przejechaniu na złoto ;P). Dałem na Rapidshare.com plik (0.56Mb -miniaturowy pliczek) i teraz szukam, kogoś kto go ściągnie. Dołączyłem tam plik w formacie PDF (otwierany za pomocą np. Adobe Readera) własnej roboty, w którym umieściłem mini kurs tworzenia własnej serii (do expert, advenced i beginner training można dołączyć inne serie, które też jedzie się na medale wg. mnie fajny bajer Razz). Linka zamieszę wam, może ktoś ściągnie, a jak ktoś zagra to proszę o jakiś komentarz (niektóre mapy dłuuuuugie 5 minut jazdy Happy a inne krótkie 12sekund ;P) Jakby co to mam wersję freeware (z gazetki Click!, więc nie mam pewności jak wygląda oryginalna wersja Wink )


http://rapidshare.com/files/83190873/TrackMania.rar.html


Życzę miłej gry i jakby ktoś pytał to mam też mapy (własnej ale porządnej roboty ;P) do Heroesa IV i (uwaga! Happy) Colobota (nie wiem, czy ktoś to w ogóle zna). Uła a się rozpisałem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 15 stycznia 2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tmn czy tmu?

a tak w ogole zapraszam na http://nations.tm-exchange.com/ gdzie mozesz wrzucic swoj mappack i dodatkowo dodac opis! naprawdę dobra strona jeśli chodzi o tracki do tm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 15 stycznia 2008, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Każdy (pirat) wie co to peb ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Captain Jack Sparrow
Gangsta Mapper


Dołączył: 15 Sty 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 88

Skąd: z Polski

PostWysłany: 15 stycznia 2008, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chcę aby ktoś pomyślał, że moje mapy to jakaś masówka, bo robiłem je co najmniej rok albo dłużej Wink No i jeśli ktoś jest super pro master, to radzę nie zaczynać od początkowych map. mastery, newy i mapki J-0 do 9 są trudne (moim zdaniem większość chociaż Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 15 stycznia 2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1p napisał:
Każdy (pirat) wie co to peb ;]


Dokładnie ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?