Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
KONIEC REKRUTACJI DO FC POWER LEAGUE już BLIZKI
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scrappler
Gość






PostWysłany: 27 września 2007, 10:13    Temat postu: KONIEC REKRUTACJI DO FC POWER LEAGUE już BLIZKI Odpowiedz z cytatem  

przypominam, że już tylko kilka dni pozostało do końca rekrutacji FPL (do końca tego miesiąca). Tak jak było mówione do ligi dostną się gracze, którzy mają na poszczególnych mapach wyniki z aseco w TOP 50. Kto jeszcze nie ma swojego "rekrodu" a chce grać, to do roboty Smile

Zaraz po rekrutacji zostanie ogłoszona data meczu, oczywiście z nagrodami:
miejsce pierwsze - 150 zł
miejsce drugie - 100zł
miejsce trzecie - 50zł
miesca od 4 do 10 - po 30zł

Tak jak pisał FC FLY, będzie również strona (prawie gotowa) oraz punktacja ligowa, tak by najsłabsi leserzy, lamety i inni odpadali z ligii a mieli szanse dostać się nowi Smile

Na początku października podane zostana loginy graczy którzy zakwalifikowali się do FPL. Każdy kto siebie zobaczy proszony będzie o napisanie na moje GG wybranego przez siebie nowego loginu do FC, podanie nr gg, podanie nowego nicka do FC.
Przypominam, że aby grać w FC POWER LEAGUE, trzeba założyć nowe konto, z nowym loginem (oprócz tych graczy którzy już grają w FC oczywiście).


Oto przykład dla niekumatych, mniejkumatych, nawalonych, najaranych Razz
jeśli jesteś na liście osób które się dostały do FPL i grałeś tam na loginie który nie jest zarejestrowany w żadnym klanie możesz go pozostawić i wybrać sobie jedynie nick po tagu FC. co do wyboru nicka to jest pełna dowolność, może to być nick który już masz (tak ma np FC MROZIK), lub całkiem nowy (tak ma np ROBOT - FC X).

jeśli jesteś na liście z loginem który gra w jakimś klanie, załóż nowy login i przyjmij nick zgodnie z powyższym opisem. Tak czy inaczej musisz podać na moje GG swój login, nick, gg numer i dodatkowo dla naszej lepszej identyfikacji stary, znany nick, na którym obecnie grasz Smile

moje GG: 9025396
Na wysłanie waszych zgłoszeń macie czas do 5 października, bo 7.10.2007 około 21-22 mecz Smile


ENJOY

Powrót do góry
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 27 września 2007, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

blizki :shock:

CG

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 27 września 2007, 10:31, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ doofypl
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 66
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 27 września 2007, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jest tylko dla rekrutow czy dla calego FC =]
_________________
K&D




http://tnij.org/ale_laska_oo <--- LOL Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
scrappler
Gość






PostWysłany: 27 września 2007, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xp bulet :shock:
Powrót do góry
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 27 września 2007, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
xp bulet :shock:


tak tak wiem taki mało inteligenty jestem i to jak zwykle moja wina, że byleś zawsze "blizko" szkoły Laughing a nie dotarłeś Very Happy

dzięki za reklamę Mr. Green

już nic nie pisz bo to już do niczego nie doprowadzi to taki nędzny żarcik miał być, ale ja już się przyzwyczaiłem ze raczej ciężko u was ze zrozumieniem moich postów.......

przepraszam ze tu wszedłem Oops

pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia uczestnikom

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TomsoN
Jeździ konno


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 września 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej czemu ja nie jestem w tym calym FC Laughing Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 27 września 2007, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ile osób się dostanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
scrappler
Gość






PostWysłany: 28 września 2007, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dostanie się 50 osób, patrzymy na top 50 z aseco kazdej trasy. trzeba na kazdej być w top 50 ze swoim rekordem.

tomson MOR_DO TY MOJA!!! leć i rób recordy na FC REKRUTACJA, bo jak ruszy bez Ciebie z nagrodami to będzie masakra Razz

ENJOY

Powrót do góry
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 28 września 2007, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrapp nie MOR_Duj mi tutaj Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?