Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
И00βs КiΙΙΣЯ by Sebik1992
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz И00βs КiΙΙΣЯ'a?
Zajebisty xD
33%
 33%  [ 4 ]
Bardzo dobry :)
33%
 33%  [ 4 ]
Ca?kiem, ca?kiem :|
8%
 8%  [ 1 ]
Bardzo przeci?tny :(
8%
 8%  [ 1 ]
Dno :C
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 20 września 2007, 17:52    Temat postu: И00βs КiΙΙΣЯ by Sebik1992 Odpowiedz z cytatem  

Założyłem nowy temat o tej trasie z powodu braku odpowiedzi na stary temat, przez co jego aktualizacja nie zostałaby zauważona. Ale przejdźmy to rzeczy. Ostatnio wykonałem techniczną traskę. Nie - nie przypomina tych moich z PL4 Wink Traska zwie się И00βs КiΙΙΣЯ. Tech ma 40 sekund, chociaż ja wykręciłem 39.64, a możliwe jest poniżej 39.50. Moja nowa trasa posiada kilka ciekawych innowatorskich rozwiązań, oczywiście posiada MT (w tym GPS).

Info o tracku:
Czas autora: 39.64
Koszt: 3238
Skill: pr0
Styl: Tech
MT: jest (Intro, In game, Outro)
Gra/Envir.: TMN/Stadium


Szkriny:


DOWNLOAD:

TMX nie działa, więc musiałem skorzystać z jednago z serwerów do upladów. Gdy tylo TMX wróci do życia trasę zamieszcze na strone i będziecie mogli dać awardy Smile
PLZ o commenty ^^ Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 20 września 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cóż...hmm...szczerze mówiąc po nazwie spodziewałem się hardcore'owego techu naszpikowanego stylowymi driftami. A tutaj mamy lekkostrawną i przyjemną jazde w troszke innym wydaniu.

IMO nazwa noobs killer w ogole nie pasuje - ta trasa nie jest az tak bardzo wymagająca, zeby miec skilla pro... bez przesady man. Po kilku przejazdach zrobiłem 39.93 - jak bym się postarał, to mysle ze bym zszedł poniżej 39.50... Ogolnie mówiąc zaczynając zabawe nastawiłem się na coś innego ale mapka i tak jest całkiem ok.
jeszcze jedno - w trasach na poziomie pro w ogole powinny być reversboosty? wydaje mi się, że nie... i do tego przez pierwsze ok. 17 sec jedzie się na fullspeedzie. Ale omijając moją krytyke mapka jest całkiem pozytywna, GJ ziąąą Wink

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 20 września 2007, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ciekawa traska ale nie jeździ się przyjemnie ):
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 września 2007, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

duży plus dla Ciebie za niezle pomysly - te przeskoki Smile Jednak te same przeskoki moga być minusem, trochę za dużo ich, ale trasa ogólnie pozytywna.

Pozwolisz, ze w twoim temacie dam linka do mojej nowej trasy (mój temat nie pokazuje się w nowych postach):
(*)
Trasa zrobiona z myslą o PL4, jednak zabrakło już rund Smile
download:
kliknij by pobrac trase

*kliknij na obrazek by przejsc do tematu z trasą tech.animal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 21 września 2007, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do do mojej trasy po prostu nie dałem jej takiej pr0, ponieważ moje trasy z PL4 nie zostały pozytywnie przyjęte, więc zrobiłem coś łatwiejszego żeby nie spotkać się znowu z taką krytyką Razz Co do tego fullspeda:
1. Chyba znasz moje fullspeedowe mapki - nie mogłem się powstrzymać Smile
2. Tak na serio to chciałem całego techa zrobić na full, ale gdybyś popełnił gdziś błąd antiboost zaczął by cię cofać, że usuinąłem reszte i zostawiłem tylko ten 1-szy Wink
PS. Działają wam billboardy?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?