Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Smutne wiesci z ~FM~
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 18 września 2007, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No fakt, szkoda :shock:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR' PiceK
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 178
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 18 września 2007, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehhhh szkoda fajnie było pograć z Radusem hazem i chybeckiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 18 września 2007, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widze ze wielu nas lubilo ;D wielkie dzieeeeeeeeeeeki pozdrooooooo guyyyyyyyyys:D
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 września 2007, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh szkoda FM ale ludzie zostają, tylko klan się rozpadł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR' PiceK
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 178
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 18 września 2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mówie o drużynie Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FeRReT_
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 września 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja Pier... Musimy coś zrobić :/ Nie może tak być żeby ~FM~ odeszło i zakonczyło swą pracę w tmn. Licze że teamleader(Mrozik) się pozbiera i odpicujemy ten klan.
_________________
Z tego nic nie będzie chodź powstanie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 18 września 2007, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omfg co wy narobiliście -.-
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP ralf_PL
Jeździ konno


Dołączył: 05 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 83

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 września 2007, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po ch** taki klan na scenie TMN jak co 3 miechy ma reaktywacje. I do tego jeszcze mało ze nie gra do końca w PL4 Razz
_________________
www.xppower.u2.pl __

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 18 września 2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no FM się nie popisało Razz numer a'la IRx i SMD Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fujibiker
Jeździ konno


Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 38
Skąd: Debowiec

PostWysłany: 18 września 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mysle ze Majak i Coff nie macie duzodo powiedzenia bo nie bylisice w FM wiec nie wiecie jak sparawa do konca wyglada :/ Na kwali w PL4 było bardzo dobrze FM wtywalczylo 2 miejsce z czego się bardzo ciesze. Poczatek był ok ale potem coś się zaczelo sypac... coś było nie tak. Sami do konca nie wiemy... Wiekszosc graczy zniknela poprostu i pozostalo kilka osob do grania z czego czasami było tka ze kilka osob nie moglo grać i nie było skladu na mecze... To jest tak jak jakub mowil. Trzeba miec dużo graczy aby zagrac dobry turniej... Ja Mrozia swietnie rozumiem,pisalismy o tym na gg no i tak postanowilismy Sad Jest to smutne, sam nie chce zeby FM się rozpadlo ale tego się jzu nie da uratowac. Poprostu to nie mialo sensu... Kilka osob w klanie dostalo propozycje przejscia do inneog klanu np. hazyl i ja. Zastanawialismy się nad czym czy odejsc czy co zrobić. Postanowilismy ze zobaczymy jak się sprawa potoczy co do FM(jak się będą sprawowac) mecz z EM i RBF to totalna porażka... mecz z xp to jakiś przeblysk ale wygralismy tylko temu ze xp popelnialo straszne bledy :/ Teraz to jzu w ogole masakra. Nie było w ogole ludiz do grania,brak treningow i tka to potme wyglada :/

@~FM~ może chlopaki kiedyś się jeszcze zbierzemy Wink Poukladajmy sobei wszystko i potem zobaczymy co gdzie jak. Mowie może zeby nie było tak ze wszyscy zaczna mowic aaaa FM na pewno będzie gralo. Nie. Nic nie wiadomo... Mowie ze może się zbierzemy i znowu powalczymy ale to stoi pod bardoz duzym znakiem zapytania...

Pozdro ~FM~ fajnei mi się gralo w tym klanie ale to ze klan się rozpadl nie znaczy ze gracze z FM znikaja ze sceny TMN Wink

_________________
~FM~!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 18 września 2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedna poprawka Fuji.... przed chwilą gadałem z hazylem i on o niczym nie wie, więc o co tu k**wa chodzi czy to jakaś szopka czy on się zgrywa Evil or Very Mad Question



EDIT: Który to już raz? 9? 10? za dużo dla mnie i ja też mam dość. Radek podłął decyzję? Nie ma sprawy. Nie mam żalu ale się powtórnie już zbierać z kimś nie będę. Fajne chwile w tym klanie spędziłem.


Sorry za to co pisałem rano że będę walczył o istnienie kalnu ale jak teraz dokładnie się przyjrzeć sytuacji to to wygląda gorzej niż w poprzednich sytuacjach


Tak więc CYA FM

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 18 września 2007, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to mnie zaskoczyliście tą informacją :shock: , myślalem, ze FM to zgrany zespół...
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 18 września 2007, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hazyl idzie do POL, nie wiem co tam będzie robil, ( bez obrazy ) ale niech sobie będzie. FM się rozpada, szkoda mi tego bardzo, to jest i był zajebisty klan, Smile smiechowe postacie i w ogóle luzik Cool nie wiem, może mrozio dojdziesz do GT ? Cool
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 18 września 2007, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziekuje wam za wszystkie wasze wypowiedzi. decyzja co do odwolania meczu z POL zapadla nie dla tego ze się boimy przegrac, ze się poddajemy, ale dla tego zeby POL nie musialo marnowac czasu (bo na trening tych mapek trzeba trochę go poswiecic). z reszta sami sprobojcie być cl'em klanu, zwlaszcza dobrego klanu, bo za taki uwazam FM. naprawdę nie jest to latwe. mozliwe ze FM będzie istnialo, ale nie dla tego zeby brac udzial w turniejach, ale 4 fun zeby np pokazac noobkom z innych klanow co potrafimy. mozna skladac propozycje o przyjecie mnie do klanu :/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
scrappler
Gość






PostWysłany: 18 września 2007, 19:29    Temat postu: CLAUDIA SCHIFFER DLA KAZDEGO!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem  

KLANY UPADAJA Sad ale powstaje LIGA Smile LIGA BRONI, LIGA RADZI, LIGA NIGDY CIE NIE ZDRADZI :wink: Very Happy Very Happy Very Happy

FPL pozdrawia wszystkich trzezwych i nietrzezwych Very Happy rodakow i maslakow, pijakow i informatykow, szambonurkow i dekarzy, malarzy i alkoholikow, seksoholikow i holusa Laughing Laughing Laughing , madrali i doofiego, obciagajacych i obciaganych, studentow i muzulmanow, amatorow i jezdzacych na rowerach, scarego, baxa, notownanych i nienotowanych, historykow oraz muphetshow, kucharzy i kurwy, zegarmistrzow i mor_olo, pedalow i pedalujacych.

Grajcie, bo do konca miesiaca niedlugo a rekrutacji koniec blizki Razz
ps.
nie ma polskich znakow bo z italii klikam do was Smile cu biczysssssss

Powrót do góry
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 września 2007, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrappler - ja mówiłem żeby nigdy tym typom nie ufać. Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?