Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga II » Runda 4: R7~ vs K&D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 01 września 2007, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze, widzę, że niektórzy członkowie tego klanu są aktywni na tym forum, więc dla czego przez tyle milczeli co do terminu?? i wyjeżdżają nam w piątek że nie mogą w sobote?? przecież mogliśmy zagrać w piątek! ale nie.. tym samym straciliśmy jakąkolwiek możliwość dogadania się, bo oni milczą, a nagle w piątek wyskakują, że tylko niedziela im pasuje. ja przepraszam, ale gdyby oni nie milczeli, moglibyśmy zagrać w piątek!

Cytat:
jak nie mozna się dogadac, trzeba grać w niedziele, to się liczy dla kazdej druzyny.


Ale to nie upoważnia do olania sobie uzgadniania terminu i tym samym jak w naszym przypadku do zrobienia z przeciwnika frajerów.

N/C

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 września 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no sprawa jest trochę glupia, tu się zgadzam.
ale jak przeciwnik nie daje od siebie ani znaku, nie mozecie poprostu ustawic mecz na sobote, i potem mowic coś o walkowerze, jak oni w sobote nie będą.
jak przeciwnik nic nie mowi, trzeba być w niedziele o 20:00 na serwerze(trzeba cl przeciwnika dac hasło na pm), i jak nigogo by mialo nie być, zrobić screena. w takim wypadku bylby walkower.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 września 2007, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" to mówi samo za siebie...R7 olało sprawe więc musi ponieśc konsekwencje. Spoko, napisze do lidera z pw jakie będzie na mecz a o 20.05 zrobie screena i dam go tutaj. Wtedy będzie walkower. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
_bolec
Jeździ konno


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 30


PostWysłany: 01 września 2007, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOL! k**wa jest regulamin. Boicie się grać jutro do chuja czy co? Jak teraz będzie walkower dla k&d to dalej nie gramy... :?
_________________
if we can't as we would, we must do as we can

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 01 września 2007, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jutro większość z nas nie może, chcieliśmy wcześniejszy termin, ale mieliście to w d*pie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 września 2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
"Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" to mówi samo za siebie...R7 olało sprawe więc musi ponieśc konsekwencje. Spoko, napisze do lidera z pw jakie będzie na mecz a o 20.05 zrobie screena i dam go tutaj. Wtedy będzie walkower. Wink


maciek, ty nie pisz takich bzdor.
ja rozumie, ze wam nie pasuje termin w niedziele, ale takie bzdory pisać, to już jest beszczelnosc.
regulamin mowi, ze mecz jest o 20:00 w niedziele, jak nie da się dogadac.
nie dalo się dogadac, wiec mecz musi być w niedziele o 20:00.
nie wymyslaj nowych regul, bo one już stoja, i na pewno ich nie zmienisz.

pS z nami tez "musial" grać w niedziele, choć nie mieli skladu najlepszego, inne druzyny tez tak mieli.
na pewno u was inaczej nie będzie.

a R7 nie musi poniesc zadnych konsekwencji, po nigdzie w regulaminie nie pisze, ze druzyny musza się dogadac. na termin.
na drugiej stronie pisze, ze jak nie da się dogadac, gra się w niedziele o 20:00. wiec mowienie nic rowna się niedogadanie, i liczy się termin wedlug regulaminu w niedziele o 20:00.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_bolec
Jeździ konno


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 30


PostWysłany: 01 września 2007, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wlasnie! Czyli o co wam chodzi? Gramy w niedziele i koniec!
_________________
if we can't as we would, we must do as we can

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
profil1234
Jeździ konno


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 26


PostWysłany: 01 września 2007, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

WIEM ZE ch**owo WYSZLO JA NP NIE MOGLEM POWIEDZIEC TERMINU KIEDY MOGLBYM grać DO PIATKU POPOLUDNIA. TERAZ WLASNIE WYCHODZE W WAZNEJ SPRAWIE I MNIE NIE będzie PODOBNIE JAK PARU INNYCH Z R7. naprawdę CHCIALBYM ABY TEN MECZ się ROZEGRAL( NIEWIEM może USTLCIE TERMIN WYJATKOWY TAKI W TYG. KIEDY BY WSZYSTKIM PASILO Question ) BO CZUJE ZE INACZEJ będą SPORY WY ZROBICIE SCREEN dziś MY JUTRO I będziemy się DALEJ PEWNIE KLOCIC Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 września 2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub,co innego nie dogadac się a co innego nie dawac znaku życia. I nie wmawiaj mi tego czego nie robię ok ? Nie wymyslam zasad tylko mówie jak POWINNO być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 01 września 2007, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"jak nie da się dogadac, gra się w niedziele o 20:00."

wg. mnie ta zasada jest pierdolnienta i w ogóle teraz już mnie to wszystko jebie i ch** i wszystko jest popierdolone

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 września 2007, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiliscie 2 ligi, jedną się cały czas zajmujecie, a drugą macie kompletnie W d*pie! Po co więc robiliscie 2 ligi ? Nie mogliscie zrobić tego systemu grupowego co był w PL3 ? Ta zasada o tym ze jak się nie dogada to się gra o 20.00 w niedziele jest IMO jebnięta tak jak Marek napisał...Ja byłem za tym systemem ligowym, ale myślałem że się zajmiecie oboma ligami a nie tylko jedną...Dlaczego organizatorzy widząc ten temat i tą sprzeczkę nie wypowiedzą się ? Bo mają to w d*pie czy zagramy czy nie...Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 01 września 2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj tam nie przesadzajcie panowie Wink Faktem jest ze organizatorzy ( już nie wiem kto jest kim Very Happy ) to olewaja ale trudno się mowi Wink Co do meczu R7 a K&D, takie sprawy się zalatwia do srody do wieczora i gra gitara. My w PZ- do srody już wiedzielismy terminy meczów Wink No teraz mecz z SOD troszkie pokrzywiony będzie wlasnie chodzilo o date Razz
Gl Hf Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 września 2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem ciekawy, jak wy byscie to ustawili w regulaminie.
co zrobicie, jak poprostu nie mozna się dogadac, lub jak nie wie się, kiedy będzie mialo się czas na gre.
kto ma komu ustapic? rzacz nie da się rozwiazac, wiec JEDYNE wyjscie jest takie, jakie mor_olo napisal w regulaminie: termin obowiazujacy.

również niema roznicy, czy nie da się dogadac, lub czy jeden team się nie odzywa.
maciek, jutro spotkamy się o 14:00 na randke, co ty na to?
jak nie odpowiesz i nie będziesz, będę wiedzial, za na Ciebie nie mozna liczec. jak by ci się to podoblao?
tak wlasnie wy wystepujecie w strone R7, co poprostu jest bzdora.

macie 15 zapisanych graczy, wiec jak wam się nie uda postawic 3, to niestety jest to wasza wina.

btw: my mamy taki sam problem. mor_olo powiedzial odrazu, ze EM chce grać w niedziele wedlug regulaminu, wiec musielismy się zgodzic.
teraz nie mamy skladu, ale jednak nie jeczymy, a jak jeczymy, zalatwiamy to na naszym forum, a nie grozimy innymi teamami z walkowerem, a jak to się nie uda, krzyczymy na reguly, i mowimy, ze wszystko jest zle.

EDIT: bad_olo, a jak się nie wie w środę, kiedy będzie mialo się czas?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 01 września 2007, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
btw: my mamy taki sam problem. mor_olo powiedzial odrazu, ze EM chce grać w niedziele wedlug regulaminu, wiec musielismy się zgodzic.


Kuba, problem jest w tym, że oni nie powiedzieli od razu, może gdyby to zrobili, albo jasno powiedzieli, że w sobote nie mogą, nie było by problemu, tak to możemy nie zebrać 3 graczy, ale ja już powiedziałem, mnie to już jebie, ta 2 liga to jest dno, organizatorzy też nie lepsi, nawet nie wiadomo kto jest organizatorem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 01 września 2007, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popierdolony ten regulamin ;/
W takim ukladzie kto z K&D ma czas grać w niedziele?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 września 2007, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
maciek, jutro spotkamy się o 14:00 na randke, co ty na to?

Nie ^^

My jutro niewiemy czy będziemy mieli 3 graczy znowu,będę ja będzie Marek a ta trzecia osoba to może być Lord ale nic nie wiadomo,dlatego jasno powiedzielismy ze chcemy grać w sobote.

Cytat:
macie 15 zapisanych graczy, wiec jak wam się nie uda postawic 3, to niestety jest to wasza wina.


Noo za***iscie ze my się chcemy umowic, oni mają to w d*pie i to jeszcze nasza wina...Taak to nasza wina my w ogóle do kitu jesteśmy ze się chcemy umowic oni są super bo mają nas w d*pie no nie ? może jeszcze im oddamy walkowera bo oni by chcieli ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 września 2007, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

- jakbyscie czytali to byscie wiedzieli kto jest organizatorem
- tworzac regulamin uznalem ze termin na mecze to jest niedziela 20, a jeżeli obu druzynom to nei pasuje i chca zagrac kiedy indziej to ok.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 01 września 2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma wyjscia i trzeba zagrac jutro :? I tak ch** strzelil moja plaze itd :? Nie ma co toczyc sporow ale w tym przypadku R7 dalo dupy.Nie chce mi się tego już komentowac bo to wszystko chujnia.Zastanawiam się nad wycofaniem K&D z tych rozgrywek i niech się cieszy R7 z awansu dzięki wygranym przez walkower.Decyzja zapadnie po konsultacji z teamem :wink:

Ostatnio zmieniony przez Gobis dnia 01 września 2007, 18:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cinek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 9


PostWysłany: 01 września 2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak ale mu nie mamy obowiazku się zgodzic jeżeli my się nie odzywamy to przychodzicie w niedziele o 20 robicie screna i sprawa zalatwiona wiec nie wiem o jaki ch** wam chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 01 września 2007, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cinek napisał:
Tak ale mu nie mamy obowiazku się zgodzic jeżeli my się nie odzywamy to przychodzicie w niedziele o 20 robicie screna i sprawa zalatwiona wiec nie wiem o jaki ch** wam chodzi

Ale powinniscie dac znać wczesniej Idea A wy wyskakujecie w piatek ze sobota wam nie pasi :? W chuja walicie jak zorro.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?