Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Projekt Strony + Reklama
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 19 kwietnia 2012, 19:02    Temat postu: Projekt Strony + Reklama Odpowiedz z cytatem  

Witam serdecznie Smile
Otóż mam za zadanie przygotować na Gospodarkę Elektroniczną projekt strony z dobrymi alkoholami ;p
Na projekt ma się składać, domena, server pod stronę, hmm nie wiem co jeszcze... po prostu wszystko co składa się na założenie dobrej strony w firmie i wymaga ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wszystko musi być wycenione. Dodatkowo strona musi zostać dobrze zareklamowana tak by dotarła do jak największej liczby odbiorców. Budżet jaki mogę przeznaczyć na wykonanie strony i jej reklamę to 10.000 zł .
Wszystko to ma być symulacją przedstawioną w prezentacji multimedialnej.

Jest tu pewnie parę osób, które znają się na tym dosyć dobrze, więc jeśli mógłbym prosić o jaką pomoc. Mogę być zarówno konkretne dane jak i chociaż linki do odpowiednich stron dzięki którym mógłbym to szybciej zrobić...

( jestem na prawdę tak zawalony od tego miesiąca, że taka pomoc na prawdę bardzo mi się przyda )

ps. nie chce by ktoś robił za mnie zadanie, bo pewnie zaraz kilka takich komentarzy by się pojawiło. Proszę jedynie o pomoc w jego wykonaniu ponieważ ja sam nie znam się na tym tak żeby zrobić to na tyle dobrze by utrzymać ocenę celującą ^^ )

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 19 kwietnia 2012, 19:35    Temat postu: Re: Projekt Strony + Reklama Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
Witam serdecznie Smile


cześć byku Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 kwietnia 2012, 12:04    Temat postu: Re: Projekt Strony + Reklama Odpowiedz z cytatem  

luka napisał:
Słowik napisał:
Witam serdecznie Smile


cześć byku Smile


Tsa... dziekuje za te jakze tresciwa i pomocna odpowiedz...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 21 kwietnia 2012, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

polecam się Smile
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?