Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z rozdzielczosciami.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 15 stycznia 2012, 12:30    Temat postu: Problem z rozdzielczosciami. Odpowiedz z cytatem  

Wczoraj podloczylem kompa pod telewizor LCD. Gralismy e PES-a i ustawilem rozdzieczosc na 1920x1080. Wszystko bolo ładnie pięknie do czasu gdy wrocilem na monitor, CRT, standardowo 4:3. Otoz, rozdzielczosc sama zmienila mi się na 1024x768, co dziwniejsze wygladalo to jakby na sile komuter chciał być w rozdzielczosciach 16:9 (te z telewizora) a nie 4:3.
Gdy zmienilem rozdzielczos na taka która zawsze mialem na kompie 1280x960 obraz dalej był jakby rozciagniety. Nic nie pomaga. Restarty kompa, zmiany parametrow na karcie graficznej. Ciagle mimo normalnej rozdzielczosci obraz wyglada, jakby był w wysokich rozdzielczosciach na 16:9. Nawet w przegladarkach mam paski po obu stronach.

<-czarny pasek-><Tresc strony><-czarny pasek->

Powiekszenie rozmiarow pomaga tylko na chwile. Jak wylacze przegladarke wszystko się resetuje. O co może chodzic? Czy komputer zapamietal jakieś ustawienia z telewizora i trzeba to zrestartowac?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 15 stycznia 2012, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może formacik? Razz
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 stycznia 2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdy ja wracałem do monitora po korzystaniu z TV automatycznie wyświetlał mi się komunikat by wybrać urządzenie, wystarczyło zaznaczyć to które jest podłączone i wszystko było ładnie.
Na win7 jest to do ustawienia w: panel sterowania->ekran->dopasuj rozdzielczość->wykryj.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?