Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PTMA 2011 cz1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 25 listopada 2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja cały czas myślałem, że jury będzie właśnie po to aby, jak to stwierdził Joker, wyeliminować głupie nominacje. Widać dobrze się złożyło i ta niejasność została rozwiana bo inaczej całe awardy byłyby do kitu.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 25 listopada 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zatem misza chcesz napisać, że nagrody nadeowcy najlepsi z polscy nie dostaną bo się nei udzielają na forum?

To na kgoo ma głosować druga połowa forum, która się nie ogranicza tylko do techów, lub jeździ inny styl, bo takie osoby tu są, ofc, zlewają sobie co wy piszecie, bo czasem inaczej nie można, ale zagłosować by pewnie chcieli w ankiecie, bo to nie wymaga napisania posta.

Na moim przykladzie, po co ja mam zagłosowąc na nuggeta, lub boba lub shiefa, jak ja nawet nie wiem kto to jest >.<? Bym np. oddał głos dla becksa czy maso .

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 25 listopada 2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nugget by potrenował jakąś trasę nadeo w tydzień to by zrobił wr, a na pewno tmxa, a gracze nadeo są dlatego dorzy, o jeżdżą te same trasy do znudzenia, aż w końcu robią takie czasy jakie robią. To świadczy o wyższości tech nad nadeo. Przynajmniej według mnie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 25 listopada 2011, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystkie trasy są do wytrenowania. Jeśli przejawiasz chęci, zapał, czas oraz trochę wrodzonego fartu możesz zajść daleko. Niestety by sobie to ułatwić ludzie specjalizują się w różnych stylach, w tych których sobie coś radzą. Porównywanie tech do nadeo, lub nadeo do tech, czy każdej innego stylu jest moim zdaniem dziecinne, zawsze się znajdą argumenty na potwierdzenie czyjejś racji, co za tym idzie, powstanie tylko anarchia.
W głosowaniu na najlepszego polaka, powinno być osoba z co najmniej każdego stylu, najlepsza w nim, nie znam osoby wszechstronnej w stylach.
Co z tego, że duża większość na forum jest za tech, sprawiedliwym byłoby potraktować tą opcję jak należy. Inaczej, możecie zmienić swoją nazwę na Tech Master's poland i robić co wam się uważa za prawidłowe.
Można też te opcje podzielić, na najlepszego polskiego techowca, najlepszego polskiego nadeowca, najlepszego polskiego blablabla .
Wystarczy trochę pomyśleć. pi***olenie typu:
"nie podoba ci się to won"

Nie rozwiąże sprawy. To jest Polski serwis o grze Trackmania. Jak zaczniecie następnym razem patrzeć tylko w jednym kierunku, spójrzcie na górę strony i zastanówcie się. Techy to też trackmania, ale nadeo też i fsy i nascar, rpg i bóg wie co tam trackmaniak może jeszcze wymyślić.

Podchodząc do nagród za całokształt tego co tu się działo w roku 2011, pomijając pewne elementy, nie odłączne od tego co widzicie, gdy się zalogujecie do tm. Jest jednym słowem do bani i pokazuje, że tak wyzywać innych to potraficie, ale wziąć się porządnie za coś tak przyjemnego nie?

Więcej tu już nie napiszę. Najwyraźniej macie swój schemat, a w tym schemacie nie ma miejsca na sprawiedliwość.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25 listopada 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Savier postaramy się aby wszystkie odłamy sceny wzieły udział w tym evencie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 25 listopada 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli Savier widziałeś poprzednie edycje to zawsze były nominacje. Jeżeli interesujesz się sceną Nadeo, FS albo United, to podaj propozycje, daj argumenty a na pewno trafi na liste twój kandydat. A to, że później dostaną po X razy mniej głosów niż gracze Tech, których zna scena, to już inna sprawa. Jest to taka sama sytuacja jak przy wyborze sportowaca roku: Adama Małysza zna każdy, a już dwójkę kajakarską nie bardzo. I nikt nie ma pretensji, że dostali mniej głosów. Co do podziału, to nie ma sensu, bo powinno być wtedy: mini, lol, tech, short tech, nadeo, united coast, bay itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 25 listopada 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
Nugget by potrenował jakąś trasę nadeo w tydzień to by zrobił wr, a na pewno tmxa, a gracze nadeo są dlatego dorzy, o jeżdżą te same trasy do znudzenia, aż w końcu robią takie czasy jakie robią. To świadczy o wyższości tech nad nadeo. Przynajmniej według mnie.


masz racje , ale watpie aby kiedykowliek nugget trenowal jakakolwiek trase nadeo Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 25 listopada 2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ngt może nie ale nothing nadeosy jeździł ^chyba^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 25 listopada 2011, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak Very Happy ja był turniej który organizowalo POL, te spontany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 25 listopada 2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero, moim zdaniem to nie do końca jest tak. Oczywiście Jak by siadł to na prawie każdym (bo wątpie że trasach z jakimś głupim trickiem, typu B06 czy B11 chociażby) nadeosie by tmx zrobił, ale nie dlatego że gra techy, tylko dlatego że ma zajebisty talent i bardzo dużo ćwiczył.
Ale to nie jest tak że Ci co grają np nadeo nie potrafią grać w tm, zobacz chociażby RTA, grali tylko nadeo, przesiedli się na techy i po paru miesiącach dochodzą do półfinałów różnych turniejów, bijąc na głowę osoby grające techy po kilka lat. Nie wspominając już o tym, że np mapek fs to by raczej tak z miejsca się nie nauczył.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 listopada 2011, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier,
były takie dyskusie już lata temu.
http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=506&highlight=dyskusja
jest kupa takich tematow z roku 2006.
[POL], team nadeo, wygral lPL 3 razy, różne eswc, wcg itp.
granie samych nadeo jest wyraz biedatcwa, ja to z latami zrozumialem.
może zrozumiesz, czemu ludzie, ktorzy krocej sa tu, niz pol roku, nie maja nic do gadanja.
jakby jednak pokazali się ze strony nowoczesnej i ciekawiej, na pewno sunnrise dalby im dojsc do slowa.

to co robi sun jest porzadek, nie wykluczanie innych zdan.
idzie z natura, ze abszt znow musial się wyrazic, nie miejac zadnej informacji.

oczywiście każda krytyka jest chetnie widziana, taka mam conajmniej nadzieje, z tego co znam suna.
ale kurde nie powtarzajcie durnych dyskusji starych 5 lat.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 26 listopada 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry. Jestem Star - jeden z tych "staryhc wyjadaczy".
Przeczytałem całą dyskusję i żałuję kompletnie zmarnowanego czasu.
Dziekuję, do widzenia.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 26 listopada 2011, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

może zrozumiesz, czemu ludzie, ktorzy krocej sa tu, niz pol roku, nie mają nic do gadanja.
jakby jednak pokazali się ze strony nowoczesnej i ciekawiej, na pewno sunnrise dalby im dojsc do slowa.

to co robi sun jest porzadek, nie wykluczanie innych zdan.
idzie z natura, ze abszt znow musial się wyrazic, nie miejac zadnej informacji.

oczywiście każda krytyka jest chetnie widziana, taka mam conajmniej nadzieje, z tego co znam suna.
ale kurde nie powtarzajcie durnych dyskusji starych 5 lat.


Myślisz, że takie osoby wiedzą, co było 5 lat temu?Wątpię, aby większość ludzi pamiętała, co miało miejsce w 2006 roku.
Osoby, które sa krócej niż pół roku, ale pisza z sensem, nie mogą tego robić? Owszem, zdarzają się niezłe gamonie, ale nie wszyscy są tacy. Grają w tm, są częścią tej społeczności i nie mają nic do gadania? Hmm czuć berlińskim szowinizmem Wink
Mam informację na pewne tematy, na inne nie, mogę coś dodać od siebie, to zrobiłem, bo niefajnie było czytać jak jeżdżą po osobie, która wyraziła swoje wątpliwości, ale oczywiście znowu coś źle zrozumiałeś, przeinaczyłeś. Napisałeś:
naprawdę nie mam pojecia co w tym roku niby się stalo, zeby ktos czy coś otrzymalo jakakolwiek nagrode (...) ale nikt inny nie zasluguje na zadna nagrode. - To znaczy, że sam nie wiesz co się w tym roku działo a kwestionujesz udział kogoś, kto pojawił się jako nowy gracz (na forum) załóżmy w maju.
Skoro jest to zabawa to traktujemy to jako zabawę, bez napinania, bo przecież nikt tu nie wygrywa żadnych nagród czy przywilejów.
Co do PTMA i saviera, to już zostało mu to wyjaśnione przez Suna i Jokera, jak też dobrze napisał Kubek.
Wystarczy zrobić to na takich samych zasadach jak w ostatnich latach i będzie git.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 26 listopada 2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

StaR napisał:
Dobry. Jestem Star - jeden z tych "staryhc wyjadaczy".
Przeczytałem całą dyskusję i żałuję kompletnie zmarnowanego czasu.
Dziekuję, do widzenia.


Witamy

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 listopada 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozdrawiam luke i stara Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 listopada 2011, 4:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
naprawdę nie mam pojecia co w tym roku niby się stalo, zeby ktos czy coś otrzymalo jakakolwiek nagrode (...) ale nikt inny nie zasluguje na zadna nagrode. - To znaczy, że sam nie wiesz co się w tym roku działo a kwestionujesz udział kogoś, kto pojawił się jako nowy gracz (na forum)

abzt, teraz już tracisz dotyk do logiki i mam wrazenie, ze piszesz, aby dokopac, tresc już nie wazna.
przez wyzej cytowane zdanje chciałem powiedziec, ze mimo interesowania się sceny i czytania postow, nie zauwazylem niczego, co by było warte jakiejs nagrody.
sadze, ze mogę to ocenic, bo porownuje z latami przed tym i poprostu nikt jakos nie wyskoczyl z masy, nie było rewolucji itp.

powod przypomnania starych dyskusji natomiast był z powodu takiego, zeby ludzia nie tracic czasu.
jakby się każdym razem dyskutowalo np demokracje, jak komus by się nie spodoba, mialoby się mało czasu na inne rzecy.

prosilbym Ciebie jeszcze o wytlumaczenie, czemu akurat berlin jest showinistyczne miasto. tak twierdzac, musiales tutaj już kilka razy być. chetnie bym cie zaprosil na piwo nastepnym razem w calkiem nie showinistyczym barze.

chcialbym jeszcze dodac, ze ja nie wymyslilem, ani zbudowalem tego miasta i także nad nim nie rzadze, wiec może kieruj twoja skargi gdzies indziej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 27 listopada 2011, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub
Cytat:
chcialbym jeszcze dodac, ze ja nie wymyslilem, ani zbudowalem tego miasta

A myślałem, że to twoja sprawka. Proponuję wrócić do tematu, bo znowu się zacznie się kto co napisał i kto co myśli i kto kogo nie chciał pojechać, a kto kogo chciał, z cytatami a mamy tu pisać o awardach.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra słuchajcie wczoraj na mumblu postanowiłem wraz z kilkoma osobami że w tym roku nie będzie PTMA.... nie no żartuje potrzebuje 3 osoby do pomocy, które nie są związane z PZPN i ogólnie mają trochę czasu Smile i posiadają umiejętność dodawania i liczenia do 100 Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 27 listopada 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja umiem! Ja!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 27 listopada 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
i posiadają umiejętność dodawania i liczenia do 100 Smile


k**wa..

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?