Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PTMA 2011 cz1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 24 listopada 2011, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
Długich postów i tak nikt nie czyta...

Dodam jeszcze, że zgadzam się z Jakubem.


Antyteza...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 24 listopada 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Savier, ale nie byłeś na żadnym lanie ( ja też ) to skąd możesz wiedzieć jaka tam była sytacja? Przeciez nie będziesz wiedział kto bym najwiekszym chlejusem, czy kto zaliczył największą wpadke, którą można uznać za wydarzenie roku, to nie tylko forum i nie "starzy" przyjaciele, którzy poznali się w tm i się spotykają. Pojawiają się nowe twarze, które też jeżdżą na lany, a nie są ze starej gwardii. I to że w nich uczestnicza daje im możliwość wypowiedzenia się o graczach w różnych kategoriach..
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 24 listopada 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z tym, że aby wybrać np największego żula, osobowość czy mendę roku trzeba jeździć na lany i zapoznawać ludzi lepiej niż tylko dzięki grze/forum.

Jednak aby zdecydować kto jest najlepszym mapperem lub skinmakerem nie trzeba chyba mieć większych kwalifikacji. Bierze się trasę, testuje i ocenia. Skiny się ogląda i już. Potem i tak głosować będzie całe tmpl a nie jury (no chyba, że ma się to zmienić).

Moja propozycja jest taka żeby najpierw zrobić nominacje. Tak chyba było rok temu i nieźle to wyszło. Dopiero potem jury siądzie i zdecyduje czy nominowani zasługują na dany tytuł. A ci nowi gracze będą służyć jako wszelka pomoc przy innych wyborach.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 24 listopada 2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
ja mysle, ze trzeba się powoli z tym pogodzic, ze scena trackmanii już dawno nie jest scena z gra komputerowa trackmania w centrum, ale scena ludzi, ktorzy się poznali przez gre trackmania.
chce przez to powiedziec, ze gdzie kiedyś były powazne turnieje z wartosciownymi nagrodami offline jak eswc, wcg, pga i inne i przy których się pilo i fajnie bawilo, to teraz lany mają sam sens się spotkac z kumplami, pobawic i wypic.
ta sa spotkania kolezenskie i sa one dobre, jednak z trackmania mają tylko tyle wspolnego, ze ludzie obecni na lanach znaja się z gry trackmania.

nieraz mi się wydaje, ze jak ktos powie, scena powoli umiera, to niektorzy się bulweryzuja trochę bez podkladu. mam wrazenie, ze nie chca uwiezyc, ze te stary czasy i spotkania mają się skończyć.
no i oczywiście nie musza, przeciez mozna się spotykac, robić wyjazdy itp., ale może trzeba powoli zostawic te trackmanie w spokoju.
nie chodzi mi o to, zeby przestac grać, ale poco probujemy ja utrzymac przy sztucznym zyciu przez przedluzanie tradycji jak PL lub PTMA, ktore wiadomo, ze już nie będą tym, czym kiedyś były.

już PL było robione na sile,teraz ma być PTMA.
naprawdę nie mam pojecia co w tym roku niby się stalo, zeby ktos czy coś otrzymalo jakakolwiek nagrode.
sunrise za zapal, może shad, bo chociaż próbował te scene utrzymac, no i oczywiście jako gracz nugget, który gra w teamie swiatowej rangi i trzeci za wyjatkowo dobre skiny.
ale nikt inny nie zasluguje na zadna nagrode.

to jest tylko moje osobiste wrazenie, ale wydaje mi się, ze z trzymaniem się starych tradycji mozna wiecej zepsuc niz wygrac.
przez to trzymanie się starego, stare traci znaczenie, a nowe tez nic nie wygrywa, bo przeciez i tak każdy mysli, ze to już nie jest to, co było kiedyś.

sadze, ze naprawdę przyszedl czas na coś nowego.
nowe nazwy turniejow, awardow, nowe reguly, nowe pomysly, coś co rozni się od starego.
może tak da się coś uratowac.




A ja powiem tak. Tak to ja, Bałągan. CZeść wszystkim co jeszcze w tą gre graja i mnie znają. Bardzo długo nie grałem, nie czytalem forum ani nic. Wczorajm że tak powiem wyszedłem z grobu. Razz Dzisiaj akurat zajrzełem do tego tematu i w sumie to po tym co widze to hcyba musze przypisać się do słów jakuba. Pozdrawiam wszystkich "staryhc wyjadaczy" i proszę o kontakt na pw czy coś:P Dajjcie jakiegoś tsa czy gg czy cośVery Happy. 3m się.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 24 listopada 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

luka napisał:
Savier, ale nie byłeś na żadnym lanie ( ja też ) to skąd możesz wiedzieć jaka tam była sytacja? Przeciez nie będziesz wiedział kto bym najwiekszym chlejusem, czy kto zaliczył największą wpadke, którą można uznać za wydarzenie roku, to nie tylko forum i nie "starzy" przyjaciele, którzy poznali się w tm i się spotykają. Pojawiają się nowe twarze, które też jeżdżą na lany, a nie są ze starej gwardii. I to że w nich uczestnicza daje im możliwość wypowiedzenia się o graczach w różnych kategoriach..


zgodze się jeśli ci chodzi o lany z tm w tle. Bo np. spotkanie się 5 osob na tym by popykac w pana i zaliczyc mega wpadke , i uznanie mu za to nagrody, no to sorry,

a z tym ze obaj nie bylismy an zadnym lanie, cóż to się możę jeszcze zmienić ^^ , no ale oczywiście rpzed ptma nei zdażymy.

Key tam powinno być EDit: Dodam....
gdyż jakub napisał swego posta w trakcie gdy ja swój pisałem. Ale dzięki, że odziwo przeczytałeś i tylko do tego się przyczepiłeś, progress. Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 listopada 2011, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Savier szczerze jebie mnie twoje zdanie nie podoba się to nara nie potrzebuje kolejnego czlowieka do spamu ludzie którzy tutaj siędzą od dawna wiedzą że jest to tradycja sceny. Masz pomysły na coś nowego zapraszam napisz do mnie pw czy na gg nie ma problemu. I nie pisz dużo bo naprawdę dzisiaj nie mam dnia jakoś na wkurwianie się .

PTMA będzie i w sobote wybiore jury które się tutaj zgłosiło.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 24 listopada 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Savier po co spamujesz? Nie podoba Ci się, to nie czytaj Very Happy Fajnie, że ktoś się za to bierze, mam tylko nadzieje, że wszystko wypali Very Happy A co do grafik - zróbcie konkurs, powinny być lepsze propozycje, niż wtedy jak napiszecie do jakiegoś jednego grafika Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 24 listopada 2011, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co wy tak najeżdżacie na saviera? Wyraził swoje zdanie, ma do tego prawo, jak każdy na tym forum. A pisząc, że 'jebie mnie twoje zdanie", "nie podoba się, nie czytaj" tylko świadczy o tym, że daleko wam do tego, aby miało to ręce i nogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 24 listopada 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co z PSC? To była podstawa do wyboru 2 i 3 skinnmakera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 24 listopada 2011, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Co wy tak najeżdżacie na saviera? Wyraził swoje zdanie, ma do tego prawo, jak każdy na tym forum. A pisząc, że 'jebie mnie twoje zdanie", "nie podoba się, nie czytaj" tylko świadczy o tym, że daleko wam do tego, aby miało to ręce i nogi.


polać mu Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 24 listopada 2011, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakie jury, zawsze to gracze, czyli scena wybierali najlepszych. Jak ma być inaczej to nazwijcie to 3-5 osobowe jury trackmania awards w skrócie 3-5ojtma.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 24 listopada 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dla najlepszego gracza.
TMPL = Tech masters poland?

nadeo to też mapki, i np, taki maso nie ma co na awarda liczyć? A najlepszy chyba z nadeo teraz jest? lub powiedzmy hades,

są też fsy, fakt, królewicze driftu nie zrozumieją, że takie rzeczy też fajnie napierdalać i polacy tam też coś znaczą, powiedzmy chociarz nubzor, ale pewnie trafi się paru innych też.

trackmania to też united, nie wszystcy jeżdżą stadium, gracze z coast? też pewnie by chcieli coś dostać.

rpg? robot

już nie wspomnę o nascarah, czy grassach.
Zatem jest z czego wybierać, dla najlepszego polskiego gracza w tm, nie muszą to być sami techowcy,

a skoro i tm2 weszło, może za wcześnie, ale pewnie tam też już ktoś od nas wojuje nieźle, wystarczy zagadać do sebika?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 24 listopada 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak ktoś gra w TMUF to ma maniaplanet Razz Ja tam osobiście bym nic nie miał przeciwko wybraniu najlepszego gracza np. nadeo, ale tmpl jest głównie forum techowym, wystarczy spojrzeć kto się wypowiada. Aktywnych na forum graczy nadeo jest bardzo mało w porównaniu z techami. Co do TM2 - za wczęsnie, Nascary/FS - tych ludzi to już tutaj praktycznie nie ma ;P
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 24 listopada 2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z Jakubkiem! I Bałaganikiem Smile A poza tym serio jury ma przyznawać nagrody? Łeee. Jakoś to tak dziwnie tak jakoś. Zawsze były nominacje i głosowanie, ten format się sprawdza już od lat, więc po co to zmieniać. Wymóg rejestracji na forum odpowiednio wcześnie moim zdaniem ma sens i powinien być utrzymany, bo zapobiegnie tworzeniu fikcyjnych kont na ostatnią chwilę Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 24 listopada 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Również uważam, że jury to bzdura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 listopada 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok czyli poprostu ankiety ? ok to inaczej może kto jest chętny aby pomóc w PTMA bo źle ująłem jury Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 24 listopada 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wow Bałagan, wow Kyzzn Very Happy witam Smile

(Dodano 24 listopada 2011, 20:05)
ja mogę pomóc w PTMA, wpadnij na mumbla to obgadamy ;d

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 listopada 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dopiero na mumblu będę w sobote wieczorem nie wczesniej niestety wtedy ogarniemy temat ten kto chciałby pomagać to zapraszam i z pomysłami i z chęcią pomocy w sobote wieczorem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 listopada 2011, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jury, jako pomoc przy wybieraniu ludzi do głównego głosowania. Tak to zrozumiałem i mam nadzieję, że tak będzie. Bo nie wyobrażam sobie, że 3-5 osób miało by wybrać zwycięzców. Ja dalej jestem chętny i oferuje parę ciekawych pomysłów Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 25 listopada 2011, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie rola jury powinna ograniczyć się tylko do wykluczenia kuriozalnych i niepoważnych nominacji. Załóżmy że do gracza roku ktoś dla picu nominuje Ozborna (Very Happy) obok Nuggeta, Boba itp. Było by to trochę niepoważne i jury musi właśnie eliminować takie kwiatki. Myślę też że w tym roku trzeba będzie poważnie przesiać kategorie, trochę się przecież w TM pozmieniało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?