Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koszulki i powrót orzełka
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Soap
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2011
Ostrzeżeń: 4
Posty: 104

Skąd: Z Tuławek ok.Olsztyna

PostWysłany: 23 listopada 2011, 7:09    Temat postu: Koszulki i powrót orzełka Odpowiedz z cytatem  

Witam wiem że słyszeliście o koszulkach bez godła ale wczorajszego dnia
(22.11.11r) PZPN przywróciło koszulki z orłem kibice nie będą krzycieć gdzie orzełek na stadionach itp Najważniejszę że orzełek wrócił

POZDRAWIAM

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23 listopada 2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To było pewne, że orzełek wróci bo to tak jakby polski skin by TRZ3CI miałby być niebieski..

PZPN ustawił sobie na koszulkach to logo pewnie tylko ze względów na dochody za takie duperele - zarobili, wycofują.

PS. Od takich rozmów jest już odpowiedni dział, wg mnie - close.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 23 listopada 2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wg. mnie nie close, bo odpowiedniego działu nie ma, jest to oddzielna kwestia, tak naprawdę nie mająca nic do rzeczy z piłką nożną, co niewątpliwie nie rozumiem dlaczego wszyscy zwalają słabą grę polaków na brak orzełka. Z orzełkiem czy bez to patałachy, a cud będzie jeśli wyjdą z grupy.
Tak w ogóle to na orzełka trzeba zasłużyć, jak dla mnie powinni go odzyskać jeśli wyjdą z grupy, a nie teraz.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 23 listopada 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę, że na ten temat można porozmawiać w topicku o nazwie " Wielka Piłka według nas ! x2 " . Nie ma sensu zakładać kolejnego tematu, zapewne by powstał kolejny spam na temat jaka to piłka nie jest.

Zamykam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?